Spelprogram - P12 Sydvästra A1, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Eslövs BK Jörgen Skarlund 0708279748 rödsvart/svart/röd
Furulunds IK Gul Ulf Jörgen Christiansson 0709952262 gul/svart/gulsvart
IFK Klagshamn gul Roy Faro 0707690912 gul/blå/blå/gul
Klågerups GoIF Magnus Holmquist 040440070 0709809311 Röd/Vit/Röd
Kyrkheddinge IF 2 Jonny Persson 0762339485 Grön/Vit/Grön
Lunds BK 2 Niklas Johansson 046129732 0705136209 Gul/Vit/Gul
Lunds SK röd Jan Karlsson 046149891 blå/blå/blå
Malmö FF 2 Andreas Georgson 0406690517 0707995819 ljusblå/vit/ljusblå
Torns IF Röd Lars-Erik Mikael Petersén 046248309 orange/svart/orange
Uppåkra IF grön Kent Asp 0704825975 Grön/svart/grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2014-08-22 18:00 Klågerups GoIF - Malmö FF 2 Gamla IP, Klågerup
2014-08-23 13:30 Uppåkra IF grön - Lunds BK 2 Uppåkravallen
2014-08-24 13:00 IFK Klagshamn gul - Torns IF Röd Klagshamns IP
2014-08-24 15:00 Furulunds IK Gul - Lunds SK röd Ljungvalla IP
2014-08-30 09:30 Torns IF Röd - Uppåkra IF grön Tornvallen, Stångby
2014-08-30 10:30 Eslövs BK - Furulunds IK Gul Husarängens IP, Eslöv
2014-08-30 11:00 Lunds BK 2 - Kyrkheddinge IF 2 Klostergårdens IP
2014-08-31 10:00 Lunds SK röd - Klågerups GoIF Smörlyckans IP
September
2014-09-02 19:00 Kyrkheddinge IF 2 - Eslövs BK Staffansvallen
2014-09-04 18:45 Malmö FF 2 - IFK Klagshamn gul Malmö Stadionområdet
2014-09-05 18:00 Kyrkheddinge IF 2 - Torns IF Röd Staffansvallen
2014-09-05 18:30 Klågerups GoIF - Furulunds IK Gul Gamla IP, Klågerup
2014-09-06 10:00 IFK Klagshamn gul - Lunds SK röd Klagshamns IP
2014-09-06 11:00 Eslövs BK - Lunds BK 2 Husarängens IP, Eslöv
2014-09-06 12:30 Uppåkra IF grön - Malmö FF 2 Uppåkravallen
2014-09-13 09:30 Torns IF Röd - Eslövs BK Tornvallen, Stångby
2014-09-14 10:00 Malmö FF 2 - Kyrkheddinge IF 2 Malmö Stadionområdet
2014-09-14 11:00 Lunds SK röd - Uppåkra IF grön Smörlyckans IP
2014-09-17 19:15 Furulunds IK Gul - Lunds BK 2 Ljungvalla IP
2014-09-19 18:00 Kyrkheddinge IF 2 - Lunds SK röd Staffansvallen
2014-09-20 10:00 IFK Klagshamn gul - Furulunds IK Gul Klagshamns IP
2014-09-20 11:00 Eslövs BK - Malmö FF 2 Husarängens IP, Eslöv
2014-09-20 12:00 Lunds BK 2 - Torns IF Röd Klostergårdens IP
2014-09-21 11:00 Uppåkra IF grön - Klågerups GoIF Uppåkravallen
2014-09-26 18:00 Klågerups GoIF - Kyrkheddinge IF 2 Gamla IP, Klågerup
2014-09-27 09:30 Malmö FF 2 - Lunds BK 2 Malmö Stadionområdet
2014-09-27 12:00 IFK Klagshamn gul - Uppåkra IF grön Klagshamns IP
2014-09-28 11:00 Lunds SK röd - Eslövs BK Smörlyckans IP
Oktober
2014-10-03 18:00 Kyrkheddinge IF 2 - IFK Klagshamn gul Staffansvallen
2014-10-04 09:30 Torns IF Röd - Malmö FF 2 Tornvallen, Stångby
2014-10-04 12:00 Lunds BK 2 - Lunds SK röd Klostergårdens IP
2014-10-04 13:30 Uppåkra IF grön - Furulunds IK Gul Uppåkravallen
2014-10-08 18:00 Furulunds IK Gul - Malmö FF 2 Ljungvalla IP
2014-10-10 18:00 Klågerups GoIF - Lunds BK 2 Gamla IP, Klågerup
2014-10-11 12:00 Uppåkra IF grön - Kyrkheddinge IF 2 Uppåkravallen
2014-10-12 13:00 IFK Klagshamn gul - Eslövs BK Klagshamns IP
2014-10-12 14:00 Lunds SK röd - Torns IF Röd Smörlyckans IP
2014-10-13 18:30 Klågerups GoIF - IFK Klagshamn gul Gamla IP, Klågerup
2014-10-17 18:00 Kyrkheddinge IF 2 - Furulunds IK Gul Staffansvallen
2014-10-18 09:30 Torns IF Röd - Klågerups GoIF Tornvallen, Stångby
2014-10-18 10:00 Eslövs BK - Uppåkra IF grön Berga IP, konstgräs
2014-10-19 12:00 Malmö FF 2 - Lunds SK röd Malmö Stadionområdet
2014-10-19 13:15 Eslövs BK - Klågerups GoIF Berga IP, konstgräs
2014-10-20 19:15 Furulunds IK Gul - Torns IF Röd Ljungvalla IP
2014-10-22 18:30 Lunds BK 2 - IFK Klagshamn gul Klostergårdens IP