Spelprogram - P09 Kompisligan Skåne Nordvästra B3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-14 11:00 Eslövs BK röd - Hörby FF vit Husarängens IP, Eslöv
2017-04-15 10:00 Häljarps IF 2 - IF Lödde 1 Häljarps IP
2017-04-15 12:00 Svalövs BK 1 - Höörs IS vit Svalövs IP
2017-04-16 10:00 Hittarps IK svart - IK Wormo blå Laröds IP
2017-04-17 10:00 Harrie FF röd - Landskrona BoIS Högalids IP
2017-04-17 12:00 BK Landora - Furulunds IK svart Landskrona IP
2017-04-22 10:00 IF Lödde 1 - Harrie FF röd Tolvans IP
2017-04-23 10:00 IK Wormo blå - BK Landora Exercisfältet
2017-04-23 10:00 Höörs IS vit - Eslövs BK röd Färs & Frosta Arena, Höör
2017-04-23 10:30 Landskrona BoIS - Svalövs BK 1 Landskrona IP
2017-04-23 11:00 Furulunds IK svart - Häljarps IF 2 Ljungvalla IP
2017-04-23 15:00 Hörby FF vit - Hittarps IK svart Hörby IP
2017-04-29 12:00 Svalövs BK 1 - IF Lödde 1 Svalövs IP
2017-04-30 09:00 Hittarps IK svart - Höörs IS vit Laröds IP
2017-04-30 10:00 Häljarps IF 2 - BK Landora Häljarps IP
2017-04-30 10:00 Harrie FF röd - Furulunds IK svart Högalids IP
2017-04-30 10:00 IK Wormo blå - Hörby FF vit Exercisfältet
Maj
2017-05-01 14:30 Eslövs BK röd - Landskrona BoIS Husarängens IP, Eslöv
2017-05-06 10:00 Höörs IS vit - IK Wormo blå Färs & Frosta Arena, Höör
2017-05-07 10:00 IF Lödde 1 - Eslövs BK röd Tolvans IP
2017-05-07 11:00 Furulunds IK svart - Svalövs BK 1 Ljungvalla IP
2017-05-07 11:00 Häljarps IF 2 - Harrie FF röd Häljarps IP
2017-05-07 11:00 Landskrona BoIS - Hittarps IK svart Landskrona IP
2017-05-08 18:30 BK Landora - Hörby FF vit Landskrona IP
2017-05-13 10:00 Harrie FF röd - BK Landora Högalids IP
2017-05-13 10:00 Hörby FF vit - Höörs IS vit Hörby IP
2017-05-13 12:30 Eslövs BK röd - Furulunds IK svart Husarängens IP, Eslöv
2017-05-14 09:00 Hittarps IK svart - IF Lödde 1 Laröds IP
2017-05-14 10:00 IK Wormo blå - Landskrona BoIS Exercisfältet
2017-05-14 11:00 Svalövs BK 1 - Häljarps IF 2 Svalövs IP
2017-05-20 10:00 Furulunds IK svart - Hittarps IK svart Ljungvalla IP
2017-05-20 10:00 Harrie FF röd - Svalövs BK 1 Högalids IP
2017-05-20 10:00 IF Lödde 1 - IK Wormo blå Tolvans IP
2017-05-21 10:00 Häljarps IF 2 - Eslövs BK röd Häljarps IP
2017-05-21 11:00 Landskrona BoIS - Hörby FF vit Landskrona IP
2017-05-21 12:00 BK Landora - Höörs IS vit Landskrona IP
2017-05-28 10:00 Landskrona BoIS - IF Lödde 1 Landskrona IP
Juni
2017-06-03 10:00 IK Wormo blå - Furulunds IK svart Exercisfältet
2017-06-03 14:30 Eslövs BK röd - Harrie FF röd Husarängens IP, Eslöv
2017-06-04 09:00 Hittarps IK svart - Häljarps IF 2 Laröds IP
2017-06-04 10:00 Hörby FF vit - IF Lödde 1 Hörby IP
2017-06-04 10:00 Höörs IS vit - Landskrona BoIS Färs & Frosta Arena, Höör
2017-06-04 11:00 Svalövs BK 1 - BK Landora Svalövs IP
2017-06-10 11:00 Svalövs BK 1 - Eslövs BK röd Svalövs IP
2017-06-10 12:00 Furulunds IK svart - Hörby FF vit Ljungvalla IP
2017-06-11 10:00 Häljarps IF 2 - IK Wormo blå Häljarps IP
2017-06-11 10:00 IF Lödde 1 - Höörs IS vit Tolvans IP
2017-06-11 11:00 Harrie FF röd - Hittarps IK svart Högalids IP
2017-06-11 12:00 BK Landora - Landskrona BoIS Landskrona IP
2017-06-16 18:30 IK Wormo blå - Harrie FF röd Exercisfältet
2017-06-17 11:00 Eslövs BK röd - BK Landora Husarängens IP, Eslöv
2017-06-18 09:00 Hittarps IK svart - Svalövs BK 1 Laröds IP
2017-06-18 11:00 Hörby FF vit - Häljarps IF 2 Hörby IP
2017-06-21 18:20 Höörs IS vit - Furulunds IK svart Färs & Frosta Arena, Höör