Spelprogram - F10 Kompisligan Skåne Södra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-11 18:00 Sjöbo IF - Askeröds IF Sjöbo IP
2017-04-15 11:00 Skurups AIF - TFK Nova Eslöv Skurups IP
2017-04-17 12:00 Hörby FF - Stehags AIF Hörby IP
2017-04-17 14:00 Dalby GIF - Maglasäte IF Dalby IP
2017-04-22 10:00 Stehags AIF - Dalby GIF Gyavallen, Stehag
2017-04-22 10:30 Askeröds IF - Skurups AIF Askeröds IP
2017-04-23 10:00 Köpingebro IF - Sjöbo IF Köpingebro IP
2017-04-23 11:00 TFK Nova Eslöv - Hörby FF Berga IP, konstgräs
2017-04-29 10:00 Skurups AIF - Köpingebro IF Skurups IP
2017-04-29 10:00 Hörby FF - Askeröds IF Hörby IP
2017-04-29 11:00 Dalby GIF - TFK Nova Eslöv Dalby IP
2017-04-29 11:30 Maglasäte IF - Stehags AIF Svanvallen IP
Maj
2017-05-03 18:30 Askeröds IF - Dalby GIF Askeröds IP
2017-05-04 18:00 Sjöbo IF - Skurups AIF Sjöbo IP
2017-05-07 10:00 Köpingebro IF - Hörby FF Köpingebro IP
2017-05-07 10:30 TFK Nova Eslöv - Maglasäte IF Berga IP, konstgräs
2017-05-10 18:30 Askeröds IF - Stehags AIF Askeröds IP
2017-05-13 10:00 Stehags AIF - TFK Nova Eslöv Gyavallen, Stehag
2017-05-13 12:00 Hörby FF - Sjöbo IF Hörby IP
2017-05-14 16:00 Dalby GIF - Köpingebro IF Dalby IP
2017-05-20 11:30 Sjöbo IF - Dalby GIF Sjöbo IP
2017-05-21 10:00 Köpingebro IF - Maglasäte IF Köpingebro IP
2017-05-23 18:30 Maglasäte IF - Askeröds IF Svanvallen IP
Juni
2017-06-03 11:00 Dalby GIF - Skurups AIF Dalby IP
2017-06-03 11:30 Maglasäte IF - Sjöbo IF Svanvallen IP
2017-06-03 13:00 Stehags AIF - Köpingebro IF Gyavallen, Stehag
2017-06-04 11:00 Skurups AIF - Hörby FF Skurups IP
2017-06-04 11:00 TFK Nova Eslöv - Askeröds IF Berga IP, konstgräs
2017-06-10 11:30 Sjöbo IF - Stehags AIF Sjöbo IP
2017-06-10 12:00 Skurups AIF - Maglasäte IF Skurups IP
2017-06-11 10:00 Köpingebro IF - TFK Nova Eslöv Köpingebro IP
2017-06-11 13:30 Hörby FF - Dalby GIF Hörby IP
2017-06-12 18:30 Askeröds IF - Köpingebro IF Askeröds IP
2017-06-17 10:00 Stehags AIF - Skurups AIF Gyavallen, Stehag
2017-06-17 11:30 Maglasäte IF - Hörby FF Svanvallen IP
2017-06-18 12:00 TFK Nova Eslöv - Sjöbo IF Berga IP, Eslöv