Spelprogram - Träningsmatcher Ungdomar Vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2017-01-08 14:00 Dalsland FF (P01) - Sandareds IF (P01) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-01-08 15:30 IFK Falköping FF (P02) - Sandareds IF (P02) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-01-15 12:00 Hisingsbacka FC (P01) - Kållered SK (P01) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-01-15 13:30 Hisingsbacka FC (P01) - Kållered SK (P01) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-01-19 20:00 GAIS (P03) - GAIS (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-01-20 17:15 Hovås Billdal IF (P04) - Örgryte IS FF (P04) Hovås Billdal Arena 1
2017-01-22 14:00 Hovås Billdal IF (P04) - Jonsereds IF (P04) Hovås Billdal Arena 1
2017-01-22 17:00 GAIS (P03) - Angered MBIK (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-01-27 19:00 BK Häcken (P02) - IF Väster (P02) Slättadamm 2 konstgräs
2017-01-29 12:00 Angered MBIK (P03) - Skoftebyns IF (P03) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-01-29 14:00 Lekstorps IF (P01) - Kode IF (P01) LP Idrottsplats 1
2017-01-29 14:00 Örgryte IS FF (P02) - Sarpsborg IL (P15) Hammarviken Arena
2017-01-29 15:45 Örgryte IS FF (U16) - Sarpsborg IL (P16) Hammarviken Arena
2017-01-29 17:00 GAIS (P03) - Kinna IF (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-02-02 17:15 Askims IK (P02) - IF Mölndal Fotboll (P02) Kobbegården 1 Konstgräs
2017-02-03 19:00 BK Häcken (P02) - Partille IF FK (P02) Slättadamm 2 konstgräs
2017-02-04 10:45 Örgryte IS FF (P04) - Sävedalens IF (P04) Hammarviken Arena
2017-02-04 11:00 Mossens BK (P01) - GAIS (U16) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-02-04 14:00 Lekstorps IF (P01) - Bergums IF (P01) LP Idrottsplats 1
2017-02-04 14:00 Hisingsbacka FC (P04) - Torslanda IK (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-02-04 14:30 Lerums IS (P02) - Landvetter IS (P02) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-02-04 15:00 Qviding FIF (P02) - Stenkullen GoIK (P02) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-02-04 15:00 Angered MBIK (P02) - FK Lyn (P02) Norge Bravida Arena
2017-02-04 16:00 GAIS (P03) - IFK Uddevalla (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-02-05 10:00 Qviding FIF (P03) - Särö IK (P03) Bukärrs IP
2017-02-05 10:30 KF Velebit (P03) - IF Warta (P03) Backavallen 1 Konstgräs
2017-02-05 11:00 Stenkullen GoIK (P02) - Jonsereds IF (P02) Stenkullens IP 2 KG
2017-02-05 11:00 Qviding FIF (P02) - Utbynäs SK (P02) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-02-05 13:00 IF Väster (P02) - Älvsborg FF (P02) Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-02-05 13:30 Kållered SK (P01) - Varbergs GIF (P01) Kållered Sportcenter 1
2017-02-05 14:00 Hisingsbacka FC (P01) - Herrestads AIF (P00) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-02-05 14:00 Kungsladugårds BK (P01) - Sandarna BK (P01) Apelsinplan 1 Gräs
2017-02-05 14:30 Lindome GIF (P03) - Kinna IF (P03) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-02-05 15:00 Sävedalens IF (P02) - Partille IF FK (P02) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-02-05 15:00 Örgryte IS FF (P03) - Näsets SK (P03) Hammarviken Arena
2017-02-05 16:00 Lindome GIF (P03) - Kinna IF (P03) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-02-05 17:00 GAIS (P03) - Sävedalens IF (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-02-09 19:15 Lekstorps IF (P01) - Kungsladugårds BK (P01) Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-02-10 19:00 Älvängens IK (F03) - Lindome GIF (F03) Älvevi 2 Konstgräs
2017-02-11 10:00 Askims IK (P02) - Guldhedens IK (P02) Kobbegården 1 Konstgräs
2017-02-11 11:00 Lekstorps IF (P01) - Jonsereds IF (P01) LP Idrottsplats 1
2017-02-11 11:00 GAIS (U16) - IF Mölndal Fotboll (P01) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-02-11 11:30 Baerum Norge (P02) - Sandareds IF (P02) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-11 12:00 Öckerö IF (P01) - Mossens BK (P01) Prästängen 1 Konstgräs
2017-02-11 13:00 Strömgodset (P-Lag) - TBA (P01) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-11 14:30 Hisingsbacka FC (P02) - Varbergs GIF FK (P02) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-02-11 14:30 Strömgodset (P-Lag) - BK Häcken (P02) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-11 15:00 IFK Göteborg (P03) - IFK Uddevalla (P03) Kviberg 5 konstgräs
2017-02-11 15:00 Torslanda IK (P04) - IF Warta (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-02-11 16:00 GAIS (P03) - KF Velebit (P03) Gaisgården 1 Gräs
2017-02-11 16:00 Strömgodset (P-Lag) - BK Häcken (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-11 16:15 Torslanda IK (P04) - IF Warta (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-02-11 17:30 Strömgodset (P-Lag) - BK Häcken (P04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-12 11:00 Strömgodset (P-Lag) - IFK Göteborg (P04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-12 11:15 Kode IF (P03) - Särö IK (P03) Kode IP 3 Konstgräs
2017-02-12 12:00 Västra Frölunda IF (P01) - IF Väster (P01) Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-02-12 12:00 Partille IF FK (P03) - Gunnilse IS (P03) Lexby 2 Konstgräs
2017-02-12 12:00 Västra Frölunda IF (F02) - Azalea BK (F02) Välens Nya konstgräs
2017-02-12 12:30 Strömgodset (P-Lag) - IFK Göteborg (P01) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-12 13:00 Örgryte IS FF (P04) - Varbergs BoIS FC (P04) Hammarviken Arena
2017-02-12 14:00 Strömgodset (P-Lag) - IFK Göteborg (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-12 15:30 Strömgodset (P-Lag) - IFK Göteborg (P02) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-12 17:00 GAIS (P03) - BK Häcken (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-02-17 18:30 Kungsladugårds BK (P02) - Qviding FIF (P02) Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-02-18 11:00 Örgryte IS FF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Hammarviken Arena
2017-02-18 14:00 Hisingsbacka FC (P04) - GAIS (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-02-18 15:00 BK Häcken (P03) - Angered MBIK (P03) Slättadamm 2 konstgräs
2017-02-18 16:00 GAIS (P03) - Lindome GIF (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-02-19 10:30 Gunnared KIF (P01) - Gunnilse IS (P01) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2017-02-19 12:00 Gunnilse IS (P03) - IK Zenith (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-02-19 12:00 Sandarna BK (P01) - Azalea BK (P01) Gröna Vallen 1
2017-02-19 12:30 Torslanda IK (P03) - Partille IF FK (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-02-19 13:15 Gunnilse IS (P03) - Kärra KIF (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-02-19 14:00 Kärra KIF (F03) - Landvetter IF 2003 (F02) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2017-02-19 15:00 Hisingsbacka FC (P02) - Gunnilse IS (P02) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-02-19 15:00 GAIS (P02) - Östers IF (P02) Valhalla 1 Konstgräs
2017-02-19 15:30 GAIS (P04) - IF Elfsborg (P04) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-02-21 19:00 GAIS (P02) - Fredrikstad FK (P02) Heden 2 Konstgräs
2017-02-24 18:30 GAIS (P02) - Ängelholms FF (P02) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-02-24 18:30 Torslanda IK (P03) - Örgryte IS FF (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-02-24 19:00 Älvängens IK (F03) - Groheds IF/Ljungskile SK (F03) Älvevi 2 Konstgräs
2017-02-24 19:00 Hovås Billdal IF (P03) - Gunnilse IS (P03) Hovås Billdal Arena 1
2017-02-25 09:45 Mossens BK (P04) - Guldhedens IK (P04) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-02-25 10:00 Älvsborg FF (P02) - IF Väster (P02) Påvelund 1 Konstgräs
2017-02-25 10:00 Bergums IF (F03) - Qviding FIF (F03) The Carpenters Arena
2017-02-25 10:15 IF Warta (P02) - Örgryte IS FF (P02) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-02-25 10:15 Geesguud UF (P01) - Kungsladugårds BK (P01) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-02-25 10:30 Landvetter IS (P02) - Backatorp IF (P02) Landvetter IP A-plan
2017-02-25 10:45 Örgryte IS FF (P03) - Skoftebyns IF (P03) Hammarviken Arena
2017-02-25 11:00 Mossens BK (P01) - Utbynäs SK (P01) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-02-25 11:00 Älv��ngens IK (P02) - Partille IF FK (P02) Älvevi 2 Konstgräs
2017-02-25 11:00 IFK Göteborg (P03) - Kungsladugårds BK (P02) Heden 4 Konstgräs
2017-02-25 11:15 Fässbergs IF (P01) - Hisingsbacka FC (P01) Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-02-25 12:00 Stenkullen GoIK (P02) - Solängens BK (P02) Stenkullens IP 2 KG
2017-02-25 12:00 Askims IK (P02) - Hovås Billdal IF (P02) Kobbegården 1 Konstgräs
2017-02-25 12:00 Sävedalens IF (F03) - Lerums IS (F03) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-02-25 12:15 IF Warta (P02) - Örgryte IS FF (P02) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-02-25 13:00 Angered MBIK (P02) - Ängelholms FF (P02) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-02-25 13:15 Hovås Billdal IF (F02) - Lerums IS (F02) Hovås Billdal Arena 1
2017-02-25 13:30 Angered MBIK (P04) - Sävedalens IF (P04) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2017-02-25 14:00 Lindome GIF (P02) - Mölnlycke IF (P02) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-02-25 14:00 Sandarna BK (P01) - IK Zenith (P01) Gröna Vallen 1
2017-02-25 14:00 Lerums IS (P04) - Västra Frölunda IF (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-02-25 14:30 IK Zenith (P03) - FT14 (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-02-25 14:30 Floda BoIF /Stenkullen (P01) - Älvsborg FF (P01) Stenkullens IP 2 KG
2017-02-25 15:15 Kode IF (F03) - Kärra KIF (F03) Kode IP 3 Konstgräs
2017-02-25 16:00 Kärra KIF (P02) - Qviding FIF (P02) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2017-02-25 16:00 Azalea BK (P01) - Tölö IF (P01) Gröna Vallen 1
2017-02-25 16:30 Qviding FIF (P03) - KF Velebit (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-02-25 16:30 Lunden Överås BK (P04) - Torslanda IK (P04) Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-02-25 16:30 Älvsborg FF (P03) - Lerums IS (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2017-02-25 16:30 Skjetten (P01) - Sörumsand (P01) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-25 16:45 Angered MBIK (P04) - Torslanda IK (P04) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2017-02-25 18:15 Qviding FIF (P03) - Guldhedens IK (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-02-26 09:30 Kållered SK (P01) - IFK Uddevalla (P01) Kållered Sportcenter 1
2017-02-26 10:00 IF Väster (P03) - Älvsborg FF (P03) Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-02-26 10:00 Lerums IS (P01) - Särö IK (P01) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-02-26 10:30 Älvsborg FF (P02) - Fässbergs IF (P02) Påvelund 1 Konstgräs
2017-02-26 10:30 Kungälvs FF (F03) - Vallens IF (F03) Kongevi 1 Konstgräs
2017-02-26 10:30 KF Velebit (P03) - Partille IF FK (P03) Backavallen 1 Konstgräs
2017-02-26 11:00 Stenkullen GoIK (P02) - Partille IF FK (P02) Stenkullens IP 2 KG
2017-02-26 11:00 Lindome GIF (F02) - Mölnlycke IF (F02) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-02-26 11:00 Azalea BK (P03) - Södra Skärgården (P03) Heden 2 Konstgräs
2017-02-26 11:00 Kållered SK (P02) - IFK Uddevalla (P02) Kållered Sportcenter 1
2017-02-26 11:30 Lerums IS (P04) - Stenkullen GoIK (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-02-26 12:00 Öckerö IF (P01) - IF Väster (P01) Prästängen 1 Konstgräs
2017-02-26 12:00 Gunnilse IS (P01) - Sävedalens IF (P01) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-02-26 12:00 Utbynäs SK (P02) - Torslanda IK (P02) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-02-26 12:00 BK Häcken (P04) - Kode IF (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-02-26 12:00 Jonsereds IF (P04) - Öckerö IF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-02-26 12:00 Ale United (P02) - Qviding FIF (P02) Vimmervi 2 Konstgräs
2017-02-26 12:00 Landvetter IS (P01) - Fässbergs IF (P01) Landvetter IP A-plan
2017-02-26 12:30 Azalea BK (P03) - Södra Skärgården (P03) Heden 2 Konstgräs
2017-02-26 12:45 Kode IF (P04) - Nol IK (P04) Kode IP 3 Konstgräs
2017-02-26 13:00 Lerums IS (P02) - IF Warta (P02) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-02-26 13:00 Hovås Billdal IF (P03) - BK Häcken (P03) Hovås Billdal Arena 1
2017-02-26 13:00 Mölnlycke IF (P02) - Partille IF FK (P02) Djupedalsplan A Konstgräs
2017-02-26 13:00 IF Mölndal Fotboll (P01) - IK Zenith (P01) Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-02-26 13:15 Jonsereds IF (P04) - Öckerö IF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-02-26 13:30 BK Häcken (P04) - Örgryte IS FF (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-02-26 13:30 Gunnilse IS (P04) - Bergsjö IF (P04) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-02-26 14:00 GAIS (P02) - IK Oddevold (P02) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-02-26 14:00 Utbynäs SK (P02) - Torslanda IK (P02) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-02-26 14:00 Kärra KIF (F03) - Mossens BK (F03) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2017-02-26 14:30 Hovås Billdal IF (P03) - IK Zenith (P03) Hovås Billdal Arena 1
2017-02-26 14:30 Bergums IF (P03) - Lerums IS (P03) The Carpenters Arena
2017-02-26 15:00 Näsets SK (P01) - Bergums IF (P01) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-02-26 15:00 BK Häcken (P04) - Örgryte IS FF (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-02-26 16:00 Hovås Billdal IF (P04) - Kållered SK (P04) Hovås Billdal Arena 1
2017-02-26 17:00 GAIS (P03) - IK Zenith (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-02-28 17:00 IFK Göteborg (P02) - Partille IF FK (P02) Kviberg 5 konstgräs
2017-03-03 18:15 Hovås Billdal IF (F02) - Lindome GIF (F02) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-03 18:30 Backatorp IF (P04) - Gerdskens BK (P04) Backavallen 1 Konstgräs
2017-03-03 19:00 BK Häcken (P02) - GAIS (P02) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-04 09:00 Näsets SK (P04) - Sjömarkens IF/Sandared (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-03-04 10:00 IF Väster (P03) - Älvsborg FF (P03) Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-03-04 10:00 Jonsereds IF (P03) - Solängens BK (P03) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-03-04 10:30 Hisingsbacka FC (P01) - Kode IF (P01) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-04 10:30 Azalea BK (F02) - Sävedalens IF (F02) Gröna Vallen 1
2017-03-04 11:00 Älvängens IK (F02) - Torslanda IK (F02) Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-04 11:00 IK Kongahälla (P02) - Halvorstorps IS (P02) Romevi 3 Konstgräs
2017-03-04 11:15 Fässbergs IF (P01) - Tölö IF (P01) Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-03-04 12:00 Ale United (P03) - Kareby IS (P03) Vimmervi 2 Konstgräs
2017-03-04 12:00 Qviding FIF (P03) - KF Velebit (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-03-04 12:00 Slottsskogen/Godhem IF (P01) - Gerdskens BK (P01) Ruddalen 2 Konstgräs
2017-03-04 12:00 Öckerö IF (P01) - Kållered SK (P01) Prästängen 1 Konstgräs
2017-03-04 12:00 Jonsereds IF (P04) - Floda BoIF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-03-04 12:00 Utbynäs SK (P02) - IK Zenith (P02) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-03-04 12:00 Solängens BK (F02) - Lindome GIF (F02) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-03-04 12:00 Askims IK (F03) - Kode IF (F03) Kobbegården 2 Grus
2017-03-04 13:00 Fässbergs IF (P02) - IF Mölndal Fotboll (P02) Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-03-04 13:10 Azalea BK (F04) - Näsets SK (F04) Majvallen 1 Konstgräs
2017-03-04 13:15 Hovås Billdal IF (P02) - Särö IK (P02) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-04 13:30 Södra Skärgården (P03) - Azalea BK (P03) Donsövallen
2017-03-04 13:30 Qviding FIF (P02) - IF Väster (P02) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-03-04 13:30 Slottsskogen/Godhem IF (P01) - Gerdskens BK (P01) Ruddalen 2 Konstgräs
2017-03-04 13:30 Askims IK (P02) - Mossens BK (P02) Kobbegården 1 Konstgräs
2017-03-04 13:30 Bergsjö IF (P04) - GAIS (P04) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2017-03-04 13:45 IK Zenith (P03) - Hjuviks AIK (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-03-04 14:00 Lindome GIF (P02) - Landvetter IS (P02) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-03-04 14:00 IF Väster (P01) - Mölnlycke IF (P01) Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-03-04 14:00 Ale United (P02) - Trollhättans BOIS (P02) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2017-03-04 14:00 IF Warta (P04) - Torslanda IK (P04) Färjenäsplan
2017-03-04 14:20 Näsets SK (F04) - Ytterby IS (F04) Majvallen 1 Konstgräs
2017-03-04 14:30 Floda BoIF /Stenkullen (P01) - Sävedalens IF (P01) Stenkullens IP 2 KG
2017-03-04 14:30 Floda BoIF (P03) - Alingsås IF FF (P03) Flodala IP 3 KG
2017-03-04 14:30 Guldhedens IK (P03) - Vallens IF (P03) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-03-04 15:00 Södra Skärgården (P03) - Azalea BK (P03) Donsövallen
2017-03-04 15:00 Torslanda IK (P02) - Tölö IF (P02) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-03-04 15:00 Ytterby IS (F02) - Kållered SK (F02) Ytterns IP 3 konstgräs
2017-03-04 15:00 Kungsladugårds BK (P04) - Älvsborg FF (P04) Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-03-04 15:00 IF Mölndal Fotboll (F03) - Jitex Mölndal BK (F03) Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-03-04 15:15 IK Zenith (P03) - Kungsbacka IF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-03-04 15:15 Hovås Billdal IF (P03) - Lerums IS (P03) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-04 15:15 IF Warta (P04) - Torslanda IK (P04) Färjenäsplan
2017-03-04 15:30 Örgryte IS FF (P03) - IFK Uddevalla (P03) Hammarviken Arena
2017-03-04 15:30 BK Häcken (F03) - Utbynäs SK (F03) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-04 15:30 Kode IF (P04) - Solängens BK (P04) Kode IP 3 Konstgräs
2017-03-04 15:30 Azalea BK (F04) - Ytterby IS (F04) Majvallen 1 Konstgräs
2017-03-04 16:00 Kärra KIF (P02) - Kållered SK (P02) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2017-03-04 16:00 Azalea BK (P01) - Lerums IS (P01) Gröna Vallen 1
2017-03-04 16:30 Torslanda IK (P02) - Tölö IF (P02) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-03-04 16:45 Hovås Billdal IF (P03) - Lerums IS (P03) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-04 16:45 Kode IF (P04) - Solängens BK (P04) Kode IP 3 Konstgräs
2017-03-04 17:00 Lindome GIF (F03) - IF Väster (F03) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-05 10:00 Kållered SK (P04) - Bergums IF (P04) Kållered Sportcenter 1
2017-03-05 10:30 Älvsborg FF (P02) - Kungsladugårds BK (P02) Påvelund 1 Konstgräs
2017-03-05 11:00 Stenkullen GoIK (P02) - Utbynäs SK (P02) Stenkullens IP 2 KG
2017-03-05 11:15 Kållered SK (P04) - Bergums IF (P04) Kållered Sportcenter 1
2017-03-05 11:30 IF Warta (P02) - Askims IK (P02) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-03-05 12:00 Sandarna BK (P01) - Utbynäs SK (P01) Gröna Vallen 1
2017-03-05 12:00 Partille IF FK (P03) - Utbynäs SK (P03) Lexby 2 Konstgräs
2017-03-05 12:00 Jonsereds IF (P04) - Örgryte IS FF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-03-05 12:15 Örgryte IS FF (P02) - Hisingsbacka FC (P02) Hammarviken Arena
2017-03-05 13:00 Lindome GIF (P01) - Kärra KIF (P01) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-03-05 13:00 Qviding FIF (P02) - IF Väster (P02) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-03-05 13:15 Jonsereds IF (P04) - Örgryte IS FF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-03-05 13:30 BK Häcken (P04) - IF Elfsborg (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-05 14:00 Lekstorps IF (P01) - Fässbergs IF (P01) LP Idrottsplats 1
2017-03-05 14:00 GAIS (P02) - IFK Värnamo (P02) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-03-05 14:00 Örgryte IS FF (P02) - Hisingsbacka FC (P02) Hammarviken Arena
2017-03-05 14:00 Lerums IS (P04) - Gerdskens BK (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-03-05 14:30 Lindome GIF (P03) - Kållered SK (P03) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-05 15:00 Sävedalens IF (P02) - Masthuggets BK (P02) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-03-05 15:00 BK Häcken (P04) - Kärra KIF (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-05 15:30 Bergsjö IF (P03) - Bergums IF (P03) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2017-03-05 16:00 Lindome GIF (P03) - Kållered SK (P03) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-05 16:30 Sävedalens IF (F02) - Azalea BK (F02) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-03-05 16:30 Guldhedens IK (P04) - Kode IF (P04) Heden 4 Konstgräs
2017-03-05 17:00 Mölnlycke IF (P02) - Bollebygds IF (P02) Djupedalsplan A Konstgräs
2017-03-07 19:30 Älvängens IK (P02) - Lekstorps IF (HJ) Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-10 18:30 Älvängens IK (F03) - Vänersborgs IF (F03) Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-10 18:30 Hovås Billdal IF (P02) - IF Väster (P02) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-10 19:00 Backatorp IF (P02) - Lerums IS (P02) Backavallen 1 Konstgräs
2017-03-10 19:00 Lindome GIF (P03) - IF Mölndal Fotboll (P03) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-10 19:00 Lindome GIF (P03) - IF Mölndal Fotboll (P03) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-11 09:00 Näsets SK (P04) - Vallens IF (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-03-11 10:00 Dalen/Krokslätts (P03) - Solängens BK (P03) Krokslättsvallen konstgräs
2017-03-11 10:00 Älvängens IK (P03) - Skepplanda BTK (P03) Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-11 10:00 Lerums IS (P04) - Björndammens BK (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-03-11 10:00 Lerums IS (P04) - Västra Frölunda IF (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-03-11 10:00 Näsets SK (P03) - Azalea BK (P03) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-03-11 10:30 IFK Göteborg (P02) - Onsala BK (P02) Kviberg 5 konstgräs
2017-03-11 11:00 Mossens BK (F02) - Lerkils IF (F02) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-03-11 11:30 Lerums IS (P02) - Älvsborg FF (P02) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-03-11 11:30 Lerums IS (P03) - Bergums IF (P03) The Carpenters Arena
2017-03-11 12:00 Solängens BK (F02) - Torslanda IK (F02) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-03-11 12:00 Angered MBIK (P02) - Älvängens IK (P02) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-03-11 12:00 Gunnared KIF (P01) - Sävedalens IF (P01) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2017-03-11 12:15 IF Warta (P02) - Kode IF/Kareby IS (P02) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-03-11 12:30 Floda BoIF (F02) - Lerums IS (F02) Flodala IP 3 KG
2017-03-11 13:00 Qviding FIF (P02) - IFK Fjärås (P02) Härlanda Park 1 Konstgräs
2017-03-11 13:00 Landvetter IS (P02) - Stenkullen GoIK (P02) Landvetter IP B-plan
2017-03-11 13:00 BK Häcken (F04) - IK Zenith (F04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-11 13:00 Bergsjö IF (P03) - BK Häcken (P03) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2017-03-11 13:00 Kållered SK (F03) - IF Väster (F03) Kållered Sportcenter 1
2017-03-11 13:15 IK Zenith (P01) - Azalea BK (P01) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-03-11 13:30 Qviding FIF (P03) - IK Zenith (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-03-11 13:30 Örgryte IS FF (P03) - Partille IF FK (P03) Frejaplan 1 K.Gräs
2017-03-11 13:30 Lerums IS (P01) - Norrby IF (U16) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-03-11 14:00 Gunnilse IS (P01) - IF Väster (P01) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-03-11 14:00 Partille IF FK (P02) - Torslanda IK (P02) Lexby 2 Konstgräs
2017-03-11 14:00 Hisingsbacka FC (P02) - Tölö IF (P02) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-11 14:00 Lindome GIF (P02) - Sävedalens IF (P02) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-03-11 14:00 IF Mölndal Fotboll (P01) - Fässbergs IF (P01) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-03-11 14:00 Guldhedens IK (P02) - Kungsladugårds BK (P02) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-03-11 14:00 Lekstorps IF (P01) - Floda BoIF /Stenkullen (P01) LP Idrottsplats 1
2017-03-11 14:00 IFK Göteborg (P03) - IF Elfsborg (P03) Kviberg 5 konstgräs
2017-03-11 14:45 Bergums IF (F03) - IF Mölndal Fotboll (F03) The Carpenters Arena
2017-03-11 15:00 Floda BoIF (P03) - Holmalunds IF Alingsås (P03) Flodala IP 3 KG
2017-03-11 15:00 Qviding FIF (P01) - Utbynäs SK (P01) Härlanda Park 1 Konstgräs
2017-03-11 15:00 Romelanda UF (P02) - Groheds IF Ljungskile SK (P02) Romevi 3 Konstgräs
2017-03-11 15:15 Hovås Billdal IF (P03) - Masthuggets BK (P03) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-11 15:30 Partille IF FK (P02) - Torslanda IK (P02) Lexby 2 Konstgräs
2017-03-11 15:30 Hisingsbacka FC (P02) - Tölö IF (P02) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-11 15:30 Lerums IS (F03) - Holmalunds IF (F02) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-03-11 15:30 BK Häcken (F03) - Hjuvik/Hönö (F03) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-11 16:00 Kärra KIF (P02) - Mölnlycke IF (P02) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2017-03-11 16:00 Lindome GIF (F02) - Mariedals IK (F02) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-11 16:00 Öckerö IF (P01) - Torslanda IK (P01) Prästängen 1 Konstgräs
2017-03-11 16:00 IK Zenith (P03) - Varbergs GIF FK (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-03-11 16:00 Solängens BK (P02) - Angered MBIK (P02) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-03-11 16:30 Näsets SK (P01) - Särö IK (P01) Ruddalen 1 Konstgräs
2017-03-12 10:00 Lunden Överås BK (P04) - Masthuggets BK (P04) Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-03-12 11:00 Qviding FIF (P02) - Gerdskens BK (P02) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-03-12 11:15 Lunden Överås BK (P04) - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P04) Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-03-12 12:00 Gunnilse IS (P03) - BK Häcken (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-03-12 12:00 Sandarna BK (P01) - Mossens BK (P01) Gröna Vallen 1
2017-03-12 12:00 Näsets SK (P01) - Jonsereds IF (P01) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-03-12 12:00 Utbynäs SK (P02) - IF Väster (P02) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-03-12 12:00 Mölnlycke IF (P03) - Onsala BK (P03) Djupedalsplan B Konstgräs
2017-03-12 12:00 Jonsereds IF (P04) - Lekstorps IF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-03-12 12:00 Ale United (P02) - Kärra KIF (P02) Vimmervi 2 Konstgräs
2017-03-12 12:00 Solängens BK (P04) - IF Mölndal Fotboll (P04) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-03-12 12:15 (Inst.) Fässbergs IF (P01) - Kärra KIF (P01) Förbovallen 1
2017-03-12 12:30 Örgryte IS FF (P02) - Mölnlycke IF (P02) Hammarviken Arena
2017-03-12 12:30 Torslanda IK (P03) - IF Warta (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-03-12 12:45 (Inst.) Fässbergs IF (P01) - Kärra KIF (P01) Förbovallen 1
2017-03-12 13:00 Lindome GIF (P01) - IF Mölndal Fotboll (P01) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-03-12 13:00 Fässbergs IF (P02) - IF Warta (P02) Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-03-12 13:00 Slottsskogen/Godhem IF (P01) - Floda BoIF /Stenkullen (P01) Ruddalen 2 Konstgräs
2017-03-12 13:15 Jonsereds IF (P04) - Lekstorps IF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-03-12 13:15 Hovås Billdal IF (F03) - Jitex Mölndal BK (F03) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-12 13:30 Mölnlycke IF (P03) - Onsala BK (P03) Djupedalsplan B Konstgräs
2017-03-12 13:30 BK Häcken (P04) - Torslanda IK (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-12 13:30 Solängens BK (P04) - IF Mölndal Fotboll (P04) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-03-12 13:30 Gunnilse IS (P03) - Eriksbergs IF (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-03-12 13:45 Torslanda IK (P03) - IF Warta (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-03-12 14:00 GAIS (P02) - Östers IF (P02) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-03-12 14:00 Utbynäs SK (P02) - IF Väster (P02) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-03-12 14:00 Ytterby IS (P02) - Stenkullen GoIK (P02) Ytterns IP 3 konstgräs
2017-03-12 14:00 Kärra KIF (F03) - Ytterby IS (F03) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2017-03-12 14:00 Angered MBIK (P03) - Örgryte IS FF (P03) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-03-12 14:00 Bergsjö IF (P04) - Utbynäs SK (P04) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2017-03-12 14:00 IFK Göteborg (P03) - Askims IK (P02) Kviberg 5 konstgräs
2017-03-12 14:30 (Inst.) Lindome GIF (F02) - Jitex BK (F02) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-12 15:00 BK Häcken (P04) - Torslanda IK (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-12 16:00 Öckerö IF (P02) - Torslanda IK (P02) Prästängen 1 Konstgräs
2017-03-12 16:15 (Inst.) Utbynäs SK (P03) - Qviding FIF (P03) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-03-12 16:30 Sävedalens IF (F02) - Näsets SK (F02) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-03-12 16:30 Näsets SK (F02) - Hovås Billdal IF (F02) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-03-12 17:00 GAIS (P03) - Kungsbacka IF (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-03-12 17:00 Ytterby IS (F03) - BK Häcken (F03) Ytterns IP 3 konstgräs
2017-03-12 17:45 Lindome GIF (F03) - Kungälvs FF (F03) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-03-15 17:15 BK Kaveröslobo (P04) - Lundby IF (P04) Ruddalen 2 Konstgräs
2017-03-15 19:30 Västra Frölunda IF (F02) - Mölnlycke IF (F02) Välens Nya konstgräs
2017-03-17 18:30 Dalen/Krokslätts (P03) - Näsets SK (P03) Krokslättsvallen konstgräs
2017-03-17 18:30 Torslanda IK (P03) - KF Velebit (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-03-17 18:30 Solängens BK (P02) - Azalea BK (P02) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-03-17 18:30 (Inst.) Älvängens IK (F03) - Skepplanda BTK (F03) Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-17 18:30 Hovås Billdal IF (P03) - Ale United (P03) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-17 18:30 Torslanda IK (P04) - IF Elfsborg (P04) Bravida Arena
2017-03-17 18:30 (Inst.) Älvängens IK (F03) - Älvsborg FF (F03) Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-17 18:45 Lerums IS (F03) - Landvetter IF 2003 (F02) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-03-17 19:00 Lindome GIF (P03) - Mölnlycke IF (P03) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-03-17 19:00 Lindome GIF (P03) - Mölnlycke IF (P03) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-18 09:00 Näsets SK (P04) - Kungsbacka IF (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-03-18 09:30 Azalea BK (F02) - Näsets SK (F02) Gröna Vallen 1
2017-03-18 10:00 Älvängens IK (F03) - Onsala BK (F03) Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-18 10:00 Kärra KIF (P04) - IK Zenith (P04) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2017-03-18 10:00 Utbynäs SK (F03) - Bergums IF (F03) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-03-18 10:00 Älvsborg FF (P01) - Geesguud UF (P01) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-03-18 10:30 Hisingsbacka FC (P01) - Torslanda IK (P01) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-18 10:30 Sävedalens IF (F03) - BK Häcken (F03) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-03-18 11:00 IF Väster (P03) - Fässbergs IF (P03) Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-03-18 11:00 Askims IK (P02) - Kungsladugårds BK (P02) Kobbegården 1 Konstgräs
2017-03-18 11:00 IFK Göteborg (P03) - Helsingborgs IF (P03) Kviberg 5 konstgräs
2017-03-18 12:00 Angered MBIK (P03) - Alingsås IF FF (P03) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-03-18 12:00 Qviding FIF (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-03-18 12:00 Södra Skärgården (P03) - Kullavik IF (P03) Donsövallen
2017-03-18 12:00 Solängens BK (F02) - IFK Fjärås (F02) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-03-18 12:00 Gunnared KIF (P01) - Älvsborg FF New Friends Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2017-03-18 12:00 Näsets SK (P04) - Älvsborg FF (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-03-18 12:15 Utbynäs SK (P04) - Stenungsunds IF (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-03-18 13:00 Solängens BK (P03) - Stenungsunds IF (P03) Frejaplan 1 K.Gräs
2017-03-18 13:00 Kållered SK (F03) - Kungälvs FF (F03) Kållered Sportcenter 1
2017-03-18 13:15 (Inst.) Hovås Billdal IF (F02) - Trollhättans IF (F02) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-18 13:15 Hovås Billdal IF (F02) - Sävedalens IF (F02) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-18 13:30 Qviding FIF (P03) - Skoftebyns IF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-03-18 13:30 Södra Skärgården (P04) - Kullavik IF (P04) Donsövallen
2017-03-18 13:45 Utbynäs SK (P04) - Stenungsunds IF (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-03-18 14:00 Partille IF FK (P02) - Hisingsbacka FC (P02) Lexby 2 Konstgräs
2017-03-18 14:00 Hisingsbacka FC (P04) - Örgryte IS FF (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-18 14:00 Lekstorps IF (P01) - Alingsås IF FF (P01) LP Idrottsplats 1
2017-03-18 14:00 IK Zenith (P03) - Ljungskile SK (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-03-18 14:00 Ale United (P02) - Utbynäs SK (P02) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2017-03-18 14:00 IFK Göteborg (P03) - Helsingborgs IF (P03) Kviberg 5 konstgräs
2017-03-18 14:30 Södra Skärgården (P04) - Kullavik IF (P04) Donsövallen
2017-03-18 15:00 Öckerö IF (P01) - Onsala BK (P01) Prästängen 1 Konstgräs
2017-03-18 15:00 Torslanda IK (P02) - Mölnlycke IF (P02) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-03-18 15:00 IF Väster (P01) - Norrby IF (U16) Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-03-18 15:00 Slottsskogen/Godhem IF (P01) - Sävedalens IF (P01) Ruddalen 2 Konstgräs
2017-03-18 15:00 Torslanda IK (P04) - IF Väster (P04) Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-03-18 15:00 Floda BoIF /Stenkullen (P01) - Jonsereds IF (P01) Stenkullens IP 2 KG
2017-03-18 15:15 BK Häcken (P03) - Sävedalens IF (P03) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-18 15:30 Partille IF FK (P02) - Hisingsbacka FC (P02) Lexby 2 Konstgräs
2017-03-18 15:30 IK Zenith (P03) - Dalen/Krokslätts (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-03-18 15:30 Hisingsbacka FC (P04) - Älvsborg FF (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-18 16:00 Lerums IS (P04) - IFK Hindås (F04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-03-18 16:00 GAIS (P03) - Lerums IS (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-03-18 16:15 Torslanda IK (P04) - IF Väster (P04) Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-03-18 16:30 Älvsborg FF (P03) - Assyriska BK (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2017-03-18 16:30 Torslanda IK (P02) - IK Kongahälla (P02) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-03-18 17:00 IK Zenith (P03) - Kärra KIF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-03-18 17:00 Hovås Billdal IF (P01) - Lerkils IF (P01) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-18 19:15 Värmdö IF (P02) - Tölö IF (P02) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-03-19 09:15 Kållered SK (P03) - Torslanda IK (P03) Kållered Sportcenter 1
2017-03-19 10:00 IFK Göteborg (F02) - Landvetter IF 2003 (F02) Kviberg 2 konstgräs
2017-03-19 10:30 KF Velebit (P03) - Näsets SK (P03) Backavallen 1 Konstgräs
2017-03-19 10:45 Älvsborg FF (P03) - Näsets SK (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2017-03-19 11:00 Partille IF FK (P03) - Kungsbacka IF (P03) Lexby 2 Konstgräs
2017-03-19 11:00 IFK Göteborg (P02) - Värmdö IF (P02) Kviberg 5 konstgräs
2017-03-19 11:00 Kållered SK (P03) - Torslanda IK (P03) Kållered Sportcenter 1
2017-03-19 11:30 Guldhedens IK (P03) - Azalea BK (P03) Heden 3 Konstgräs
2017-03-19 12:00 Gunnilse IS (P03) - Örgryte IS FF (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-03-19 12:00 Näsets SK (P01) - Sandarna BK (P01) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-03-19 12:00 Utbynäs SK (P02) - Gunnilse IS (P02) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-03-19 12:00 Jonsereds IF (P04) - Björndammens BK (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-03-19 12:00 Mölnlycke IF (F02) - Lerums IS (F02) Djupedalsplan A Konstgräs
2017-03-19 12:00 Ale United (P02) - Lerums IS (P02) Vimmervi 2 Konstgräs
2017-03-19 12:00 Landvetter IS (P01) - Lerums IS (P01) Landvetter IP A-plan
2017-03-19 12:00 IF Väster (P02) - Kärra KIF (P02) Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-03-19 12:20 Fässbergs IF (P03) - IF Väster (P03) Förbovallen 1
2017-03-19 13:00 Kode IF (F03) - Stenungsunds IF (F03) Kode IP 3 Konstgräs
2017-03-19 13:00 Örgryte IS FF (F04) - Utbynäs SK (F04) Hammarviken Arena
2017-03-19 13:00 Angered MBIK (P02) - IF Warta (P02) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-03-19 13:00 Qviding FIF (P02) - Onsala BK (P02) Härlanda Park 1 Konstgräs
2017-03-19 13:00 Bergums IF (P04) - Lunden Överås BK (P04) The Carpenters Arena
2017-03-19 13:15 Gunnilse IS (P03) - Sandarna BK (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-03-19 13:15 Torslanda IK (F02) - Sävedalens IF (F02) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-03-19 13:15 Jonsereds IF (P04) - Björndammens BK (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-03-19 13:15 Hovås Billdal IF (P02) - Fässbergs IF (P02) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-19 13:15 Lörenskog (F03) - IFK Göteborg (F03) Kviberg 5 konstgräs
2017-03-19 13:30 Stenkullen GoIK (P04) - Lerums IS (P04) Stenkullens IP 2 KG
2017-03-19 13:30 Lindome GIF (P02) - Kållered SK (P02) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-03-19 13:30 BK Häcken (P04) - Halvorstorps IS (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-19 13:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P03) - Romelanda UF (P03) Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-03-19 14:00 GAIS (P02) - Varbergs BoIS FC (P02) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-03-19 14:00 Bergsjö IF (P04) - Västra Frölunda IF (P04) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2017-03-19 14:10 Bergums IF (P04) - Lunden Överås BK (P04) The Carpenters Arena
2017-03-19 14:30 Lindome GIF (F02) - Älvängens IK (F02) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-19 14:30 Lerums IS (P03) - Sandarna BK (P03) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-03-19 14:30 Floda BoIF (F02) - Sollebrunns AIK (F02) Flodala IP 3 KG
2017-03-19 14:45 Örgryte IS FF (P04) - Backatorp IF (P04) Hammarviken Arena
2017-03-19 15:00 Hisingsbacka FC (P01) - IF Mölndal Fotboll (P01) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-19 15:00 Kållered SK (F02) - Mossens BK (F02) Kållered Sportcenter 1
2017-03-19 15:00 Sävedalens IF (P02) - Azalea BK (P02) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-03-19 15:00 BK Häcken (P04) - Götaholms BK (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-19 15:10 Guldhedens IK (P04) - Qviding FIF (P04) Heden 4 Konstgräs
2017-03-19 15:15 Hovås Billdal IF (F03) - Södra Skärgården (F03) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-19 15:30 Mossens BK (P01) - Guldhedens IK (P01) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-03-19 16:00 Lindome GIF (P01) - Kållered SK (P01) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-03-19 16:00 Öckerö IF (P02) - Älvsborg FF (P02) Prästängen 1 Konstgräs
2017-03-19 17:00 GAIS (P03) - Varbergs BoIS FC (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-03-19 17:00 Jonsereds IF (P03) - Bergums IF (P03) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-03-19 17:15 Torslanda IK (P04) - Sjövalla FK (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-03-19 17:15 Torslanda IK (P04) - Sjövalla FK (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-03-19 18:10 Jitex BK (F02) - IK Zenith (F02) Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-03-21 18:00 IF Warta (P04) - Sjövalla FK (P04) Färjenäsplan
2017-03-21 18:30 Mossens BK (F02) - Landvetter IF 2003 (F02) Heden 4 Konstgräs
2017-03-21 19:15 IF Warta (P04) - Sjövalla FK (P04) Färjenäsplan
2017-03-21 20:15 Örgryte IS FF (P02) - Partille IF FK (P02) Hammarviken Arena
2017-03-22 18:30 Askims IK (F03) - Hovås Billdal IF (F03) Kobbegården 2 Grus
2017-03-22 20:15 Örgryte IS FF (P02) - Partille IF FK (P02) Hammarviken Arena
2017-03-23 18:30 Masthuggets BK (P03) - Sandarna BK (P03) Majvallen 1 Konstgräs
2017-03-23 20:00 Västra Frölunda IF (F02) - Backatorp IF (F02) Välens Nya konstgräs
2017-03-24 18:30 Kode IF (F03) - Vallens IF (F03) Kode IP 3 Konstgräs
2017-03-24 19:00 Älvängens IK (F03) - Ytterby IS (F03) Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-24 19:00 BK Häcken (P02) - Askims IK (P02) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-25 09:30 Mossens BK (P04) - Qviding FIF (P04) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-03-25 10:00 (Inst.) Älvängens IK (P03) - Nol IK Pojkar (P03) Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-25 10:00 Fässbergs IF (P03) - Tölö IF (P03) Förbovallen 1
2017-03-25 10:00 Askims IK (P01) - Geesguud UF (P01) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-03-25 11:00 Öckerö IF (P04) - Kungsladugårds BK (P04) Prästängen 1 Konstgräs
2017-03-25 11:30 Fässbergs IF (P03) - Tölö IF (P03) Förbovallen 1
2017-03-25 12:00 Ale United (P03) - Bergums IF (P03) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2017-03-25 12:00 IF Warta (P02) - Sävedalens IF (P02) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-03-25 12:00 Ytterby IS (P02) - Horreds IF (P02) Kareby Hed
2017-03-25 12:15 Utbynäs SK (P04) - Floda BoIF (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-03-25 12:15 Södra Skärgården (P04) - IF Väster (P04) Donsövallen
2017-03-25 12:15 Öckerö IF (P04) - Älvsborg FF (P04) Prästängen 1 Konstgräs
2017-03-25 12:30 IFK Göteborg (P03) - FC Köpenhamn (P03) Kviberg 5 konstgräs
2017-03-25 13:00 Landvetter IS (P02) - Azalea BK (P02) Landvetter IP A-plan
2017-03-25 13:00 Bergums IF (P04) - IK Zenith (P04) The Carpenters Arena
2017-03-25 13:30 Utbynäs SK (P04) - Bergums IF (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-03-25 14:00 Gunnilse IS (P02) - Solängens BK (P02) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-03-25 14:00 Partille IF FK (P02) - Floda BoIF (P02) Lexby 2 Konstgräs
2017-03-25 14:00 Hisingsbacka FC (P04) - Kärra KIF (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-25 14:00 Öckerö IF (P01) - Skärgårdens EK (P01) Prästängen 1 Konstgräs
2017-03-25 14:45 Bergums IF (F02) - Kullavik IF (F02) The Carpenters Arena
2017-03-25 15:00 Solängens BK (P03) - IF Warta (P03) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-03-25 15:00 IF Mölndal Fotboll (P03) - Kållered SK (P03) Förbovallen 1
2017-03-25 15:00 Angered MBIK (P04) - Stenungsunds IF (P04) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2017-03-25 15:30 Hisingsbacka FC (P02) - Torslanda IK (P02) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-25 16:00 Kärra KIF (P02) - Utbynäs SK (P02) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2017-03-25 16:00 Sandarna BK (P03) - Guldhedens IK (P03) Gröna Vallen 1
2017-03-25 16:00 Guldhedens IK (P02) - Qviding FIF (P02) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-03-25 16:00 (Inst.) IF Warta (P04) - Sjövalla FK (P04) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-03-25 16:00 IK Zenith (P03) - Kärra KIF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-03-25 16:00 Bergsjö IF (P04) - Lundby IF (P04) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2017-03-25 16:00 Näsets SK (F02) - Qviding FIF (F02) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-03-25 16:00 Jitex Mölndal BK (F03) - IFK Solna Frejaplan 1 K.Gräs
2017-03-25 16:30 Älvsborg FF (P03) - Assyriska BK (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2017-03-25 16:30 IF Mölndal Fotboll (P03) - Kållered SK (P03) Förbovallen 1
2017-03-25 17:00 Hisingsbacka FC (P02) - Torslanda IK (P02) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-25 17:15 (Inst.) IF Warta (P04) - Sjövalla FK (P04) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-03-26 10:00 Lunden Överås BK (P04) - Lerums IS (P04) Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-03-26 10:45 Älvsborg FF (P03) - Kungsbacka IF (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2017-03-26 11:15 Lunden Överås BK (P04) - Lerums IS (P04) Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-03-26 11:30 (Inst.) IF Warta (P02) - Kärra KIF (P02) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-03-26 12:00 Sandarna BK (P01) - IF Väster (P01) Gröna Vallen 1
2017-03-26 12:00 Partille IF FK (P02) - Ale United (P02) Lexby 2 Konstgräs
2017-03-26 12:00 Lindome GIF (P01) - Frillesås FF (P01) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-03-26 12:00 Solängens BK/Västra Frölunda (F02) - Sävedalens IF (F02) Välens Nya konstgräs
2017-03-26 12:00 Jonsereds IF (P04) - Sävedalens IF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-03-26 12:00 Landvetter IS (P01) - Sävedalens IF (P01) Landvetter IP A-plan
2017-03-26 12:00 Örgryte IS FF (F04) - Varbergs BoIS FC (F04) Hammarviken Arena
2017-03-26 12:00 Gunnared KIF (P01) - Torslanda IK (P01) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2017-03-26 12:30 Stenkullen GoIK (P04) - Lekstorps IF (P04) Stenkullens IP 2 KG
2017-03-26 12:30 Mossens BK (F02) - Onsala BK (F02) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-03-26 12:30 Bergsjö IF (P03) - Onsala BK (P03) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2017-03-26 12:50 IK Zenith (P01) - Tölö IF (P01) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-03-26 13:00 Hisingsbacka FC (P04) - Fässbergs IF (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-26 13:00 Angered MBIK (P02) - IK Kongahälla (P02) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-03-26 13:15 Jonsereds IF (P04) - Sävedalens IF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-03-26 13:15 Hovås Billdal IF (F02) - Askims IK (F02) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-26 13:30 BK Häcken (P04) - Halmstads BK (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-26 14:00 Gunnilse IS (P01) - IS Halmia (P01) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-03-26 14:00 GAIS (P02) - Vänersborgs FK (P02) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-03-26 14:00 Qviding FIF (P02) - Ytterby IS (P02) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-03-26 14:00 Gunnared KIF (P02) - Bergums IF (P02) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2017-03-26 14:30 Lindome GIF (P03) - Torslanda IK (P03) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-26 15:00 Hisingsbacka FC (P01) - Mossens BK (P01) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-26 15:00 IK Zenith (P02) - Utbynäs SK (P02) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-03-26 15:00 BK Häcken (P04) - Landvetter IS (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-03-26 15:15 Hovås Billdal IF (P04) - Lindome GIF (P04) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-26 16:00 Lindome GIF (P03) - Torslanda IK (P03) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-26 16:00 Floda BoIF /Stenkullen (P01) - Azalea BK (P02) Flodala IP 3 KG
2017-03-26 16:00 (Inst.) Öckerö IF (P02) - Skärgårdens EK (P01) Prästängen 1 Konstgräs
2017-03-26 16:00 IK Kongahälla (P03) - Hermansby IF (P03) Romevi 3 Konstgräs
2017-03-26 16:30 Sävedalens IF (F02) - Torslanda IK (F02) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-03-26 16:45 Hovås Billdal IF (P04) - Lindome GIF (P04) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-26 17:00 GAIS (P03) - IF Elfsborg (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-03-26 18:00 Romelanda UF (P03) - Ale United (P03) Romevi 3 Konstgräs
2017-03-26 19:00 Jitex BK (F02) - Brämhults IK (F02) Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-03-28 20:00 Sävedalens IF (P02) - Lerums IS (P02) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-03-29 17:15 BK Kaveröslobo (P04) - Gunnilse IS (P04) Ruddalen 1 Konstgräs
2017-03-30 18:00 IFK Hindås (P04) - Bollebygds IF (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2017-03-31 16:45 (Inst.) Kållered SK (P01) - IF Mölndal Fotboll (P01) Kållered Sportcenter 1
2017-03-31 17:30 Lindome GIF (P03) - Fässbergs IF (P03) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-03-31 18:15 Hovås Billdal IF (P03) - FT14 (P03) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-31 19:00 (Inst.) Älvängens IK (F03) - Lerums IS (F03) Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-31 19:00 Lekstorps IF (F02) - Jitex BK (F02) LP Idrottsplats 1
2017-03-31 19:00 Lindome GIF (P03) - Fässbergs IF (P03) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-31 19:00 Ale United (F04) - IFK Göteborg (F04) Vimmervi 2 Konstgräs
2017-04-01 10:00 Fässbergs IF (P02) - Romelanda UF (P02) Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-04-01 10:30 Azalea BK (F02) - Backatorp IF (F02) Gröna Vallen 1
2017-04-01 10:30 Lerums IS (P03) - Sävedalens IF (P03) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-04-01 11:00 Kållered SK (P03) - Wargöns IK (P03) Kållered Sportcenter 1
2017-04-01 11:00 Angered MBIK (P02) - Hisingsbacka FC (P01) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2017-04-01 11:00 Älvängens IK (F03) - Kode IF (F03) Älvevi 2 Konstgräs
2017-04-01 12:00 (Inst.) Ale United (P02) - Eriksbergs IF (P02) Vimmervi 2 Konstgräs
2017-04-01 12:00 Solängens BK (P04) - Älvsborg FF (P04) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-04-01 12:00 Ale United (P03) - Ljungskile SK (P03) Vimmervi 2 Konstgräs
2017-04-01 12:15 Kungälvs FF (F03) - Kärra KIF (F03) Kongevi 1 Konstgräs
2017-04-01 12:15 IK Zenith (P04) - Västra Frölunda IF (P04) Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2017-04-01 12:15 Södra Skärgården (P04) - Floda BoIF (P04) Donsövallen
2017-04-01 13:00 (Inst.) Landvetter IS (P02) - Sävedalens IF (P02) Landvetter IP B-plan
2017-04-01 13:00 Fässbergs IF (P01) - Vänersborgs FK (P01) Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-04-01 13:10 Azalea BK (F04) - Mölnlycke IF (F04) Majvallen 1 Konstgräs
2017-04-01 13:15 Solängens BK (P04) - Älvsborg FF (P04) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-04-01 13:30 (Inst.) Hisingsbacka FC (P04) - Backatorp IF (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-04-01 14:00 (Inst.) Lindome GIF (P02) - Fässbergs IF (P02) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-04-01 14:00 Mölnlycke IF (P02) - Hisingsbacka FC (P02) Djupedalsplan A Konstgräs
2017-04-01 15:00 (Inst.) Torslanda IK (P02) - Örgryte IS FF (P02) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-04-01 15:00 Bergums IF (F02) - Hermansby IF (F02) The Carpenters Arena
2017-04-01 15:30 BK Häcken (P03) - Sjömarkens IF (P03) Slättadamm 2 konstgräs
2017-04-01 16:00 GAIS (P03) - Azalea BK (P03) Gaisgården 1 Gräs
2017-04-01 16:00 Dalen/Krokslätts (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Krokslättsvallen konstgräs
2017-04-01 16:00 IK Zenith (P03) - Bergums IF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-04-01 16:15 Lindome GIF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-04-01 16:30 (Inst.) Torslanda IK (P02) - Örgryte IS FF (P02) Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-04-01 16:30 Älvsborg FF (P03) - Södra Skärgården (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2017-04-01 16:30 Solängens BK (P02) - IF Mölndal Fotboll (P02) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-04-02 10:00 Öckerö IF (P01) - Ystads IF FF (U16) Prästängen 1 Konstgräs
2017-04-02 10:00 Hönö IS (P01) - Qviding FIF (P01) Hönö Arena 1
2017-04-02 11:00 Kållered SK (F03) - IF Mölndal Fotboll (F03) Kållered Sportcenter 1
2017-04-02 11:00 Romelanda UF (P04) - IFK Valla (P04) Romevi 3 Konstgräs
2017-04-02 11:45 Ystads IF FF (U16) - IK Zenith (P01) Prästängen 1 Konstgräs
2017-04-02 12:00 Örgryte IS FF (P04) - Näsets SK (P04) Hammarviken Arena
2017-04-02 12:00 (Inst.) Södra Skärgården (P04) - Askims IK (P04) Donsövallen
2017-04-02 12:40 IF Mölndal Fotboll (P04) - Kungsbacka IF (P04) Frejaplan 1 K.Gräs
2017-04-02 13:00 (Inst.) Lindome GIF (P01) - Tölö IF (P01) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-04-02 13:15 Örgryte IS FF (P04) - Näsets SK (P04) Hammarviken Arena
2017-04-02 13:30 Öckerö IF (P01) - IK Zenith (P01) Prästängen 1 Konstgräs
2017-04-02 13:30 BK Häcken (P04) - Gerdskens BK (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-04-02 13:55 IF Mölndal Fotboll (P04) - Kungsbacka IF (P04) Frejaplan 1 K.Gräs
2017-04-02 14:30 Sävedalens IF (P04) - Jonsereds IF (P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-04-02 15:00 BK Häcken (P04) - Stenkullen GoIK (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-04-02 15:00 (Inst.) Angered MBIK (P02) - Stenkullen GoIK (P02) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-04-02 15:00 Romelanda UF (P03) - Hermansby IF (P03) Romevi 3 Konstgräs
2017-04-02 15:00 Kållered SK (P03) - Guldhedens IK (P03) Kållered Sportcenter 1
2017-04-02 15:15 IK Zenith (P01) - Vänersborgs FK (P01) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-04-02 15:15 Hovås Billdal IF (F03) - BK Häcken (F03) Hovås Billdal Arena 1
2017-04-02 16:00 Floda BoIF (P03) - Örgryte IS FF (P03) Flodala IP 3 KG
2017-04-02 16:15 Lindome GIF (P04) - Kållered SK (P04) Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-04-02 16:30 Sävedalens IF (F02) - Mölnlycke IF (F02) Vallhamra 1 Gräs
2017-04-02 17:00 GAIS (P03) - Qviding FIF (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-04-02 18:30 Landvetter IF 2003 (F02) - Hovås Billdal IF (F02) Landvetter IP B-plan
2017-04-02 18:45 Jitex BK (F02) - Kållered SK (F02) Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-04-04 18:30 IFK Hindås /Härryda IF (F03) - Ytterby IS (F03) Härryda 2 Konstgräs
2017-04-04 18:30 (Inst.) Mölnlycke IF (F03) - Lerums IS (F03) Mölnlycke IP
2017-04-04 20:15 Backatorp IF (P02) - Fässbergs IF (P02) Backavallen 1 Konstgräs
2017-04-07 18:30 Ytterby IS (F02) - Kareby IS /Kode IF (F02) Ytterns IP 3 konstgräs
2017-04-08 10:00 Fässbergs IF (P03) - IF Mölndal Fotboll (P03) Förbovallen 1
2017-04-08 10:00 Askims IK (F03) - Solängens BK (F03) Kobbegården 1 Konstgräs
2017-04-08 10:30 (Inst.) Öckerö IF (P02) - Ale United (P02) Prästängen 1 Konstgräs
2017-04-08 10:30 (Inst.) Stenkullen GoIK (F02) - Tölö IF (F02) Stenkullens IP 2 KG
2017-04-08 11:30 Fässbergs IF (P03) - IF Mölndal Fotboll (P03) Förbovallen 1
2017-04-08 12:00 (Inst.) Qviding FIF (P03) - IK Zenith (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-04-08 12:00 Partille IF FK (P03) - Jönköpings Södra IF (P03) Lexby 2 Konstgräs
2017-04-08 12:15 IK Zenith (P04) - IF Warta (P04) Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2017-04-08 12:15 Näsets SK (P04) - Floda BoIF (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-04-08 13:30 Qviding FIF (P03) - BK Häcken (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-04-08 13:30 Bergums IF (P04) - Torslanda IK (P04) The Carpenters Arena
2017-04-08 14:00 Hisingsbacka FC (P04) - BK Häcken (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-04-08 14:00 Lerums IS (P04) - Gerdskens BK (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-04-08 14:45 Bergums IF (P04) - Torslanda IK (P04) The Carpenters Arena
2017-04-08 15:30 Öckerö IF (P04) - Älvsborg FF (P04) Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2017-04-08 16:00 (Inst.) Fässbergs IF (P02) - Backatorp IF (P02) Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-04-09 09:00 (Inst.) Lerums IS (P03) - Holmalunds IF Alingsås (P03) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-04-09 10:00 Västra Frölunda IF (P04) - Ullern IF (P04) Välens Nya konstgräs
2017-04-09 10:00 Lunden Överås BK (P04) - Landvetter IS (P04) Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-04-09 10:45 Örgryte IS FF (P04) - IF Mölndal Fotboll (P04) Hammarviken Arena
2017-04-09 12:00 Ale United (P03) - Trollhättans FK (P03) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2017-04-09 12:00 Lerums IS (P04) - IF Warta (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-04-09 12:00 Jonsereds IF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-04-09 12:00 IF Väster (P04) - Ullern IF (P04) Garminvallen konstgräs (Välen)
2017-04-09 12:00 Qviding FIF (P03) - Jönköpings Södra IF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-04-09 12:30 Örgryte IS FF (P04) - Guldhedens IK (P04) Hammarviken Arena
2017-04-09 13:00 Hisingsbacka FC (P04) - Halvorstorps IS (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-04-09 13:15 Jonsereds IF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-04-09 13:30 Södra Skärgården (P03) - Hjuviks AIK (P03) Donsövallen
2017-04-09 13:30 (Inst.) Lerums IS (P02) - Mölnlycke IF (P02) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-04-09 13:30 BK Häcken (P04) - Lundby IF (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-04-09 14:00 GAIS (P02) - Varbergs GIF FK (P02) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2017-04-09 14:30 Örgryte IS FF (P03) - IF Elfsborg (P03) Hammarviken Arena
2017-04-09 15:00 (Inst.) Lerums IS (P01) - Hisingsbacka FC (P01) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-04-09 16:30 Sävedalens IF (F02) - Jitex BK (F02) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-04-10 15:00 Röa IL (F00) - Brumundal (F00) Kviberg 5 konstgräs
2017-04-10 18:00 Skedsmo Jenter (F02) - IFK Göteborg (F02) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-04-14 11:15 Floda BoIF (P03) - Landvetter IS (P03) Flodala IP 3 KG
2017-04-16 14:00 Angered MBIK (P02) - Norrby IF (P02) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2017-04-17 11:00 Lindome GIF (P03) - Landvetter IS (P03) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-04-17 11:30 Solängens BK (P04) - IF Väster (P04) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-04-17 12:00 IK Zenith (P03) - Vallens IF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-04-17 13:00 Älvängens IK (P02) - Trollhättans FK (P02) Älvevi 2 Konstgräs
2017-04-17 14:00 IK Zenith (P03) - Qviding FIF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-04-17 15:00 Kållered SK (F02) - Kullavik IF (F02) Kållered Sportcenter 1
2017-04-17 15:00 Ale United (P03) - Halvorstorps IS (P03) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2017-04-19 17:15 Slottsskogen/Godhem IF (P04) - BK Kaveröslobo (P04) Ruddalen 2 Konstgräs
2017-04-22 13:30 Qviding FIF (P03) - Älvängens IK (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-04-23 09:00 Onsala BK (P03) - Halse Lören (P03) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2017-04-23 11:15 IF Warta (P04) - Ytterby IS (P04) Färjenäsplan
2017-04-30 15:00 Backatorp IF (F03) - Vallens IF (F03) Backavallen 1 Konstgräs
2017-05-16 18:30 Assyriska BK (P03) - KF Velebit (P03) Välens Nya konstgräs
2017-05-27 09:00 Storvorde Sejlflod Boldklub (P03) - Solängens BK (P03) Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-06-15 19:00 Ale United (F04) - IFK Göteborg (F04) Vimmervi 1 Gräs
2017-06-25 16:30 Askims IK (F04) - Onsala BK (F04) Kobbegården Övre
2017-07-08 17:00 Västra Frölunda IF (P04) - Särö IK (P04) Välens Nya konstgräs
2017-07-09 15:00 Västra Frölunda IF (P04) - Kungsbacka IF (P04) Välens Nya konstgräs
2017-07-09 18:00 Älvsborg FF (F04) - Motståndare ej klart Påvelund 1 Konstgräs
2017-07-10 14:00 Angered MBIK (P02) - Ängelholms FF (P02) Lövgärdesplan 1 Gräs
2017-07-10 16:00 IK Zenith (P02) - Varbergs GIF FK (P02) Lövgärdesplan 1 Gräs
2017-07-10 18:45 Sävedalens IF (P04) - IF Väster (P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-07-11 14:00 Ängelholms FF (P02) - Varbergs GIF FK (P02) Lövgärdesplan 1 Gräs
2017-07-11 16:00 Angered MBIK (P02) - IK Zenith (P02) Lövgärdesplan 1 Gräs
2017-07-11 19:00 BK Häcken (P03) - Lindome GIF (P03) Slättadamm 1 Gräs
2017-07-12 13:00 Ängelholms FF (P02) - IK Zenith (P02) Lövgärdesplan 1 Gräs
2017-07-12 15:30 Angered MBIK (P02) - Varbergs GIF FK (P02) Lövgärdesplan 1 Gräs
2017-07-12 18:30 BK Häcken (P03) - Örgryte IS FF (P03) Slättadamm 1 Gräs
2017-07-12 18:45 Jitex Mölndal BK (F02) - Stenkullen GoIK (F02) Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-07-12 19:00 Jonsereds IF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Jonsereds IP 1 Gräs
2017-07-13 18:30 Hjuviks AIK (P03) - Eriksbergs IF (P03) Hästevik 1 Gräs
2017-07-13 18:30 Älvsborg FF (F04) - Motståndare ej klart Påvelund 1 Konstgräs
2017-07-13 19:00 BK Häcken (P03) - Sävedalens IF (P03) Slättadamm 1 Gräs
2017-07-14 14:15 IF Väster (P01) - Forza Academy Kambodja (P02) Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-07-14 15:00 Lerums IS (F03) - Force North (F04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-07-14 17:00 Landvetter IF 2003 (F02) - Force North (F02) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-07-14 18:30 BK Häcken (P03) - IF Elfsborg (P03) Bravida Arena
2017-07-15 10:30 Askims IK (F04) - BK Häcken (F04) Kobbegården Övre
2017-07-15 10:30 Hjuviks AIK (P03) - Fässbergs IF (P03) Hästevik 1 Gräs
2017-07-15 11:00 Hovås Billdal IF (P03) - Jonsereds IF (P03) Billdalsvallen 1
2017-07-15 11:30 Stenkullen GoIK (F02) - DeAnza Force Soccer Club (F02) Stenkullens IP 1 Gräs
2017-07-15 12:15 Älvsborg FF (P02) - Lerums IS (P02) Påvelund 1 Konstgräs
2017-07-15 13:10 Stenkullen GoIK (F04) - DeAnza Force Soccer Club (F04) Stenkullens IP 1 Gräs
2017-07-15 13:15 Hovås Billdal IF (F02) - Landvetter IF 2003 (F02) Hovås Billdal Arena 1
2017-07-15 13:30 Hovås Billdal IF (F03) - Motståndare ej klart Billdalsvallen 1
2017-07-15 17:30 Sävedalens IF (F02) - IFK Göteborg (F02) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-07-15 19:00 Sävedalens IF (F02) - Djurgårdens IF FF (F02) Vallhamra 2 Konstgräs
2017-07-16 10:00 Torslanda IK (P04) - Singapore (P04) Torslandavallen 1 Gräs
2017-07-16 10:00 Landvetter IF 2003 (F02) - Worcestershire Schools FA (F02) Landvetter IP A-plan
2017-07-16 11:00 Kärra KIF (P02) - Bouton Knights USA P(02) Bravida Arena
2017-07-16 15:00 Älvsborg FF (F04) - Motståndare ej klart Påvelund 1 Konstgräs
2017-07-16 16:00 Älvsborg FF (F04) - Motståndare ej klart Påvelund 1 Konstgräs
2017-07-16 17:00 Älvängens IK (F03) - Hammarby IF FF (F03) Älvevi 1 Gräs
2017-08-01 13:00 IF Mölndal Fotboll (P03) - Näsets SK (P03) Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-08-01 19:15 Älvängens IK (F03) - Kareby IS /Kode IF (F02) Älvevi 1 Gräs
2017-08-02 16:00 Näsets SK (F02) - Mossens BK (F02) Åkeredsvallen 1 Gräs
2017-08-02 18:00 Hovås Billdal IF (P03) - Qviding FIF (P03) Billdalsvallen 1
2017-08-02 19:45 Azalea BK (P03) - Älvsborg FF (P03) Gröna Vallen 1
2017-08-11 18:00 B93 (P03) - IFK Göteborg (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-08-12 13:00 B93 (P03) - Skoftebyns IF (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-08-12 15:00 Hammarby IF FF (P03) - IFK Göteborg (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-08-13 10:00 Hammarby IF FF (P03) - B93 (P03) Kviberg 5 konstgräs
2017-08-13 13:30 Hovås Billdal IF (P03) - Landvetter IS (P03) Bravida Arena
2017-08-13 14:30 Hammarby IF FF (P03) - Skoftebyns IF (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-08-13 15:30 Lindome GIF (P03) - Azalea BK (P03) Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-08-19 09:45 Solängens BK (P04) - Askims IK (P04) Förbovallen 1
2017-08-19 10:15 Gunnilse IS (P04) - FC Järfälla (P04) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-08-19 11:20 Jitex Mölndal BK (F02) - Qviding FIF (F02) Förbovallen 1
2017-08-19 12:00 Solängens BK (P04) - Askims IK (P04) Rävekärrsplan
2017-08-19 13:30 BK Häcken (F04) - IK Zenith (F04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-08-19 18:00 Jonsereds IF (P04) - FC Järfälla (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-08-20 10:00 Näsets SK (P04) - Södra Skärgården (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-08-20 10:30 Örgryte IS FF (P04) - FC Järfälla (P04) Hammarviken Arena
2017-08-20 12:00 Näsets SK (P04) - IF Väster (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-08-20 13:00 Qviding FIF (P03) - Djurgårdens IF FF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-08-20 13:30 BK Häcken (P04) - FC Järfälla (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2017-08-24 18:30 Angered MBIK (P04) - IF Väster (P04) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2017-08-30 20:15 Hovås Billdal IF (F02) - Qviding FIF (F02) Hovås Billdal Arena 1
2017-09-08 18:30 Angered MBIK (P04) - Kärra KIF (P04) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2017-09-17 14:45 IK Zenith (F04) - Kode IF Gul (F04) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-10-01 11:00 Näsets SK (P04) - IF Brommapojkarna (P04) Kobbegården 1 Konstgräs
2017-10-01 18:30 Ytterby IS (F03) - Askims IK (F03) Ytterns IP 3 konstgräs
2017-10-08 18:00 Ytterby IS (F03) - Vallens IF (F03) Kongevi 1 Konstgräs
2017-10-08 18:45 Hovås Billdal IF (P03) - Kullavik IF (P03) Ruddalen 1 Konstgräs
2017-10-21 16:00 Qviding FIF (P03) - Alingsås IF FF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs