Spelprogram - Träningsmatcher Div.1 Herrar

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2017-01-21 12:00 Vasalund IF - AIK FF Skytteholms IP 1
2017-01-25 18:00 Vasalund IF - Djurgården Skytteholms IP 1
2017-01-28 14:00 Utsiktens BK - GAIS Ruddalen 1 Konstgräs
2017-01-28 16:00 AIK FF U21 - Sollentuna FF Södertälje Fotbollsarena
2017-02-04 12:15 FK Karlskrona - Österlen FF Arena Rosenholm
2017-02-04 13:00 Landskrona BoIS - IF Lödde Landskrona IP F-plan konstgräs
2017-02-04 13:00 FC Rosengård - Kristianstad FC Rosengårds IP konstgräs
2017-02-04 13:00 Assyriska FF - IF Brommapojkarna Södertälje Fotbollsarena
2017-02-04 14:00 Qviding FIF - Husqvarna FF Härlanda Park 1 Konstgräs
2017-02-04 14:00 Sandvikens IF - Syrianska IF Kerburan Jernvallen 1 Konstgräs
2017-02-11 00:00 (Uppskj.) Assyriska FF - Enskede IK
2017-02-11 12:00 Utsiktens BK - Ljungskile SK Ruddalen 1 Konstgräs
2017-02-11 12:00 Skövde AIK - Vänersborgs FK Södermalms IP
2017-02-11 12:15 FK Karlskrona - Asarums IF FK Arena Rosenholm
2017-02-11 13:00 Mjällby AIF - FC Rosengård
2017-02-11 13:00 Kristianstad FC - Landskrona BoIS Kristianstads Arenaområde konstgräs 2
2017-02-11 14:00 Assyriska BK - IFK Uddevalla Ruddalen 1 Konstgräs
2017-02-11 14:00 Sandvikens IF - Nyköpings BIS Jernvallen 1 Konstgräs
2017-02-12 11:40 Vasalund IF - IK Frej Täby Skytteholms IP 1
2017-02-14 18:15 Sandvikens IF - Valbo FF Jernvallen 1 Konstgräs
2017-02-18 12:00 Mjällby AIF - IFK Hässleholm
2017-02-18 12:00 Assyriska BK - Vinbergs IF Ruddalen 1 Konstgräs
2017-02-18 13:00 Assyriska FF - Västerås SK FK Södertälje Fotbollsarena
2017-02-18 13:00 FK Karlskrona - Saxemara IF Arena Rosenholm
2017-02-18 14:00 (Uppskj.) Sandvikens IF - Huddinge IF Jernvallen 1 Konstgräs
2017-02-18 14:30 Utsiktens BK - IS Halmia Ruddalen 1 Konstgräs
2017-02-19 11:40 Vasalund IF - Enskede IK Skytteholms IP 2
2017-02-19 14:00 Akropolis IF - Gamla Upsala SK Grimsta IP 1
2017-02-22 18:00 AIK FF U21 - Karlbergs BK Skytteholms IP 1
2017-02-24 19:00 Ängelholms FF - Hässleholms IF Valhall Park, konstgräs
2017-02-25 12:00 Skövde AIK - Husqvarna FF Södermalms IP konstgräs
2017-02-25 13:00 FK Karlskrona - Sölvesborgs GoIF Arena Rosenholm
2017-02-25 13:00 Assyriska FF - FC Linköping City Södertälje Fotbollsarena
2017-02-26 00:00 Akropolis IF - Västerås SK FK Grimsta IP 1
2017-02-26 11:40 Vasalund IF - Syrianska FC Skytteholms IP 1
2017-02-28 18:15 Skövde AIK - IFK Skövde FK Södermalms IP konstgräs
2017-03-01 19:00 FC Rosengård - IFK Trelleborg FK Rosengårds IP konstgräs
2017-03-01 19:00 Mjällby AIF - Asarums IF FK
2017-03-02 19:00 Assyriska BK - Ullareds IK Ruddalen 1 Konstgräs
2017-03-04 14:00 (Uppskj.) Utsiktens BK - Norrby IF Ruddalen 1 Konstgräs
2017-03-05 11:40 Vasalund IF - Akropolis IF Skytteholms IP 1
2017-03-05 12:00 (Inst.) Skövde AIK - Vårgårda IK Södermalms IP konstgräs
2017-03-08 18:00 (Uppskj.) AIK FF U21 - Enskede IK Skytteholms IP 1
2017-03-11 11:00 Kristianstad FC - IFK Malmö FK Kristianstads Arenaområde konstgräs 2
2017-03-11 12:00 (Uppskj.) Qviding FIF - GAIS Valhalla 1 Konstgräs
2017-03-11 13:00 Mjällby AIF - Nybro IF
2017-03-11 13:00 Assyriska FF - Eskilstuna City FK Södertälje Fotbollsarena
2017-03-11 14:00 Skövde AIK - Motala AIF FK Södermalms IP konstgräs
2017-03-11 14:30 Utsiktens BK - Husqvarna FF Ruddalen 1 Konstgräs
2017-03-11 15:00 FC Rosengård - Ängelholms FF Rosengårds IP konstgräs
2017-03-12 11:40 Vasalund IF - IF Brommapojkarna Skytteholms IP 1
2017-03-12 14:00 Sandvikens IF - Strömsbergs IF Jernvallen 1 Konstgräs
2017-03-12 14:00 Akropolis IF - Sollentuna FF Grimsta IP 1
2017-03-18 00:00 (Uppskj.) Assyriska FF - AIK FF Södertälje Fotbollsarena
2017-03-18 12:00 Skövde AIK - IFK Uddevalla Södermalms IP konstgräs
2017-03-18 12:15 Enskede IK - Huddinge IF Enskede IP 2
2017-03-18 13:00 Landskrona BoIS - FC Rosengård Landskrona IP F-plan konstgräs
2017-03-18 13:00 Qviding FIF - FC Trollhättan Härlanda Park 1 Konstgräs
2017-03-18 13:00 FK Karlskrona - Kristianstad FC Arena Rosenholm
2017-03-18 15:00 Arameisk-Syrianska IF - Sandvikens IF Brunna IP 1
2017-03-19 11:40 Vasalund IF - Sollentuna FF Skytteholms IP 1
2017-03-25 12:00 Utsiktens BK - Qviding FIF Ruddalen 1 Konstgräs
2017-03-25 12:00 Skövde AIK - IK Gauthiod Södermalms IP konstgräs
2017-03-25 13:00 Assyriska FF - Vasalund IF Södertälje Fotbollsarena
2017-03-25 13:00 FK Karlskrona - FC Gute Arena Rosenholm
2017-03-25 14:00 Sandvikens IF - IFK Timrå Jernvallen 1 Konstgräs
2017-03-26 16:45 Akropolis IF - IK Sleipner Grimsta IP 1
2017-04-01 12:00 Utsiktens BK - Vinbergs IF Ruddalen 1 Konstgräs
2017-04-01 12:30 (Uppskj.) FC Rosengård - KSF Prespa Birlik Malmö IP
2017-04-01 13:00 Landskrona BoIS - Österlen FF Landskrona IP F-plan konstgräs
2017-04-01 13:00 Kristianstad FC - Mjällby AIF G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2017-04-01 13:00 FK Karlskrona - Räppe GoIF Skärgårdsvallen
2017-04-01 14:00 Qviding FIF - Sävedalens IF Härlanda Park 1 Konstgräs
2017-04-02 11:00 Assyriska BK - Tvååkers IF Ruddalen 1 Konstgräs
2017-04-02 12:00 Enskede IK - IFK Aspudden-Tellus Enskede IP 2
2017-04-02 14:00 Ängelholms FF - KSF Prespa Birlik
2017-04-02 14:00 Akropolis IF - IK Brage Grimsta IP 1
2017-04-06 17:00 Kristianstad FC - Husqvarna FF G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2017-04-07 18:00 Landskrona BoIS - FK Karlskrona Landskrona IP A-plan
2017-04-08 14:00 Sandvikens IF - Sollentuna FF Jernvallen 1 Konstgräs
2017-04-08 14:00 Mjällby AIF - Ängelholms FF
2017-04-09 15:00 Akropolis IF - Assyriska FF Grimsta IP 1
2017-04-09 15:00 Arameisk-Syrianska IF - Vasalund IF
2017-08-04 19:00 Landskrona BoIS - FC Köpenhamn Landskrona IP A-plan
2017-08-05 14:00 FK Karlskrona - Ängelholms FF Svarta Led
2017-08-12 14:00 Husqvarna FF - Sollentuna FF Zinkensdamm - Naturgräs
2017-08-12 14:00 Mjällby AIF - Kristianstad FC Strandvallen A-plan