Spelprogram - P12 Kompisligan Skåne Nordvästra A, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-15 10:30 Höganäs BK röd - Spanska Akademin FF röd Höganäs Sportcenter
2017-04-15 12:30 Stattena IF blå - BK Landora röd Olympiafältet
2017-04-16 10:00 Ängelholms FF blå - Hittarps IK svart Ängelholms IP
2017-04-16 13:00 Ängelholms FF gul - Fortuna FF svart Ängelholms IP
2017-04-22 10:00 BK Landora röd - Ängelholms FF gul Landskrona IP
2017-04-22 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Hittarps IK vit Hedens IP, Helsingborg
2017-04-23 11:00 Helsingborgs IF - Stattena IF blå Norrvalla IP, Helsingborg
2017-04-23 12:00 Hittarps IK svart - Ramlösa Södra IF vit Laröds IP
2017-04-23 12:00 Fortuna FF svart - Ängelholms FF blå Rydebäcks IP
2017-04-23 12:00 Hittarps IK vit - Höganäs BK röd Laröds IP
2017-04-29 10:00 Höganäs BK röd - Hittarps IK svart Höganäs Sportcenter
2017-04-29 12:30 Fortuna FF svart - BK Landora röd Rydebäcks IP
2017-04-29 13:00 Ramlösa Södra IF vit - Ängelholms FF blå Hedens IP, Helsingborg
2017-04-30 12:30 Stattena IF blå - Spanska Akademin FF röd Olympiafältet
2017-04-30 13:00 Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF Ängelholms IP
Maj
2017-05-06 12:00 Helsingborgs IF - Fortuna FF svart Norrvalla IP, Helsingborg
2017-05-06 14:00 Ängelholms FF blå - BK Landora röd Ängelholms IP
2017-05-07 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Höganäs BK röd Hedens IP, Helsingborg
2017-05-07 12:00 Hittarps IK vit - Stattena IF blå Laröds IP
2017-05-07 17:00 Spanska Akademin FF röd - Ängelholms FF gul Filborna IP
2017-05-12 18:30 BK Landora röd - Helsingborgs IF Landskrona IP
2017-05-13 10:00 Höganäs BK röd - Ängelholms FF blå Höganäs Sportcenter
2017-05-13 12:00 Fortuna FF svart - Spanska Akademin FF röd Rydebäcks IP
2017-05-14 13:30 Stattena IF blå - Hittarps IK svart Olympiafältet
2017-05-14 14:00 Ängelholms FF gul - Hittarps IK vit Ängelholms IP
2017-05-20 14:00 Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF Ängelholms IP
2017-05-20 16:00 Spanska Akademin FF röd - BK Landora röd Filborna IP
2017-05-21 12:00 Hittarps IK svart - Ängelholms FF gul Laröds IP
2017-05-21 12:00 Hittarps IK vit - Fortuna FF svart Laröds IP
2017-05-21 13:00 Ramlösa Södra IF vit - Stattena IF blå Hedens IP, Helsingborg
2017-05-31 19:00 Helsingborgs IF - Spanska Akademin FF röd Norrvalla IP, Helsingborg
Juni
2017-06-02 18:15 BK Landora röd - Hittarps IK vit Landskrona IP
2017-06-03 15:00 Fortuna FF svart - Hittarps IK svart Rydebäcks IP
2017-06-04 10:00 Ängelholms FF gul - Ramlösa Södra IF vit Ängelholms IP
2017-06-04 11:00 Stattena IF blå - Höganäs BK röd Olympiafältet
2017-06-07 18:30 Ramlösa Södra IF vit - Fortuna FF svart Hedens IP, Helsingborg
2017-06-10 10:00 Höganäs BK röd - Ängelholms FF gul Höganäs Sportcenter
2017-06-10 14:00 Ängelholms FF blå - Spanska Akademin FF röd Ängelholms IP
2017-06-11 12:00 Hittarps IK svart - BK Landora röd Laröds IP
2017-06-11 12:00 Hittarps IK vit - Helsingborgs IF Laröds IP
2017-06-14 18:30 BK Landora röd - Ramlösa Södra IF vit Landskrona IP
2017-06-16 18:00 Spanska Akademin FF röd - Hittarps IK vit Filborna IP
2017-06-17 12:30 Fortuna FF svart - Höganäs BK röd Rydebäcks IP
2017-06-18 13:00 Helsingborgs IF - Hittarps IK svart Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2017-06-18 13:30 Stattena IF blå - Ängelholms FF blå Olympiafältet