Spelprogram - F12 Kompisligan Skåne Nordvästra A, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-17 11:00 Ängelholms FF gul - Hittarps IK svart Ängelholms IP
2017-04-17 14:30 Fortuna FF röd - Vejby IF Rydebäcks IP
2017-04-19 19:00 Ängelholms FF blå - Ekets GoIF Ängelholms IP
2017-04-20 18:00 Stattena IF 1 - Eskilsminne IF Olympiafältet
2017-04-20 18:30 Vejby IF - Ängelholms FF gul Vejby IP
2017-04-23 12:00 Hittarps IK svart - Ängelholms FF blå Laröds IP
2017-04-23 16:00 Ekets GoIF - Stattena IF 1 Ryavallen
2017-04-27 18:45 Eskilsminne IF - Fortuna FF röd Västergårds IP
2017-04-28 17:30 Fortuna FF röd - Stattena IF 1 Örbyvallen
Maj
2017-05-02 19:00 Ekets GoIF - Hittarps IK svart Ryavallen
2017-05-03 18:30 Ängelholms FF blå - Vejby IF Ängelholms IP
2017-05-05 18:30 Ängelholms FF gul - Eskilsminne IF Ängelholms IP
2017-05-07 10:00 Stattena IF 1 - Hittarps IK svart Olympiafältet
2017-05-07 12:30 Eskilsminne IF - Ängelholms FF blå Västergårds IP
2017-05-07 15:00 Fortuna FF röd - Ängelholms FF gul Rydebäcks IP
2017-05-10 18:30 Vejby IF - Ekets GoIF Vejby IP
2017-05-13 14:00 Ängelholms FF blå - Fortuna FF röd Ängelholms IP
2017-05-14 10:00 Ängelholms FF gul - Stattena IF 1 Ängelholms IP
2017-05-14 12:00 Hittarps IK svart - Vejby IF Laröds IP
2017-05-14 16:00 Ekets GoIF - Eskilsminne IF Ryavallen
2017-05-20 13:00 Stattena IF 1 - Vejby IF Olympiafältet
2017-05-21 10:00 Ängelholms FF gul - Ängelholms FF blå Ängelholms IP
2017-05-21 11:00 Eskilsminne IF - Hittarps IK svart Västergårds IP
2017-05-21 15:00 Fortuna FF röd - Ekets GoIF Rydebäcks IP
2017-05-30 18:30 Ekets GoIF - Ängelholms FF gul Ryavallen
Juni
2017-06-03 11:00 Ängelholms FF blå - Stattena IF 1 Ängelholms IP
2017-06-04 12:00 Hittarps IK svart - Fortuna FF röd Laröds IP
2017-06-10 10:00 Vejby IF - Fortuna FF röd Vejby IP
2017-06-10 12:00 Vejby IF - Eskilsminne IF Vejby IP
2017-06-11 12:00 Hittarps IK svart - Ängelholms FF gul Laröds IP
2017-06-11 12:30 Eskilsminne IF - Stattena IF 1 Västergårds IP
2017-06-11 16:00 Ekets GoIF - Ängelholms FF blå Ryavallen
2017-06-15 18:00 Stattena IF 1 - Ekets GoIF Olympiafältet
2017-06-17 11:00 Ängelholms FF gul - Vejby IF Ängelholms IP
2017-06-18 10:00 Fortuna FF röd - Eskilsminne IF Rydebäcks IP
2017-06-21 18:30 Ängelholms FF blå - Hittarps IK svart Ängelholms IP