Spelprogram - P11 Kompisligan Skåne Nordvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-15 10:00 Helsingborg Östra IF grön - Brunnby FF röd Bållevi
2017-04-16 12:30 Högaborgs BK svart - Hittarps IK röd Västergårds IP
2017-04-17 11:00 Ängelholms FF blå - Vikens IK blå Ängelholms IP
2017-04-17 14:00 Stattena IF - Fortuna FF röd Olympiafältet
2017-04-19 18:30 Ramlösa Södra IF svart - Helsingborgs IF 3 Ättekulla IP
2017-04-22 11:30 Brunnby FF röd - Stattena IF Brunnbyvallen
2017-04-22 12:30 Fortuna FF röd - Ramlösa Södra IF svart Örbyvallen
2017-04-23 11:00 Hittarps IK röd - Helsingborg Östra IF grön Laröds IP
2017-04-23 12:00 Helsingborgs IF 3 - Ängelholms FF blå Norrvalla IP, Helsingborg
2017-04-23 13:00 Vikens IK blå - Högaborgs BK svart Vikvalla
2017-04-29 11:00 Ängelholms FF blå - Fortuna FF röd Ängelholms IP
2017-04-30 11:00 Högaborgs BK svart - Helsingborgs IF 3 Västergårds IP
2017-04-30 11:00 Hittarps IK röd - Vikens IK blå Laröds IP
2017-04-30 12:00 Ramlösa Södra IF svart - Brunnby FF röd Ättekulla IP
2017-04-30 15:00 Stattena IF - Helsingborg Östra IF grön Olympiafältet
Maj
2017-05-05 18:30 Helsingborgs IF 3 - Hittarps IK röd Olympiafältet
2017-05-06 11:30 Brunnby FF röd - Ängelholms FF blå Brunnbyvallen
2017-05-06 11:30 Fortuna FF röd - Högaborgs BK svart Örbyvallen
2017-05-06 11:30 Helsingborg Östra IF grön - Vikens IK blå Bållevi
2017-05-08 17:30 Stattena IF - Ramlösa Södra IF svart Olympiafältet
2017-05-11 18:30 Ramlösa Södra IF svart - Helsingborg Östra IF grön Ättekulla IP
2017-05-14 11:00 Högaborgs BK svart - Brunnby FF röd Västergårds IP
2017-05-14 11:00 Hittarps IK röd - Fortuna FF röd Laröds IP
2017-05-14 13:00 Vikens IK blå - Helsingborgs IF 3 Vikvalla
2017-05-17 18:30 Ängelholms FF blå - Stattena IF Ängelholms IP
2017-05-20 11:30 Fortuna FF röd - Vikens IK blå Örbyvallen
2017-05-20 11:30 Helsingborg Östra IF grön - Helsingborgs IF 3 Bållevi
2017-05-21 11:00 Ramlösa Södra IF svart - Ängelholms FF blå Ättekulla IP
2017-05-21 13:00 Stattena IF - Högaborgs BK svart Olympiafältet
2017-05-21 15:00 Brunnby FF röd - Hittarps IK röd Brunnbyvallen
Juni
2017-06-03 14:00 Ängelholms FF blå - Helsingborg Östra IF grön Ängelholms IP
2017-06-04 11:00 Högaborgs BK svart - Ramlösa Södra IF svart Västergårds IP
2017-06-04 11:00 Hittarps IK röd - Stattena IF Laröds IP
2017-06-04 12:15 Helsingborgs IF 3 - Fortuna FF röd Norrvalla IP, Helsingborg
2017-06-04 14:00 Vikens IK blå - Brunnby FF röd Vikvalla
2017-06-10 11:30 Helsingborg Östra IF grön - Fortuna FF röd Bållevi
2017-06-10 14:00 Ängelholms FF blå - Högaborgs BK svart Ängelholms IP
2017-06-11 11:00 Ramlösa Södra IF svart - Hittarps IK röd Ättekulla IP
2017-06-11 15:00 Brunnby FF röd - Helsingborgs IF 3 Brunnbyvallen
2017-06-14 18:30 Stattena IF - Vikens IK blå Olympiafältet
2017-06-16 18:30 Helsingborgs IF 3 - Stattena IF Olympiafältet
2017-06-17 13:00 Fortuna FF röd - Brunnby FF röd Örbyvallen
2017-06-18 11:00 Hittarps IK röd - Ängelholms FF blå Laröds IP
2017-06-18 12:30 Högaborgs BK svart - Helsingborg Östra IF grön Västergårds IP
2017-06-18 13:00 Vikens IK blå - Ramlösa Södra IF svart Vikvalla