Spelprogram - P09 Kompisligan Skåne Nordvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-08 10:00 Gantofta IF - Ängelholms FF gul Stendösvallen
2017-04-14 10:00 Råå IF orange - Höganäs BK röd Råå IP
2017-04-16 09:00 Hittarps IK röd - Glumslövs FF Laröds IP
2017-04-16 11:00 Brunnby FF - Ramlösa Södra IF vit Brunnbyvallen
2017-04-19 18:00 Häljarps IF 1 - Fortuna FF svart Häljarps IP
2017-04-22 09:00 Glumslövs FF - Gantofta IF Örevångs IP
2017-04-22 10:00 Höganäs BK röd - Hittarps IK röd Höganäs Sportcenter
2017-04-22 14:00 Ängelholms FF gul - Häljarps IF 1 Ängelholms IP
2017-04-23 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Råå IF orange Ättekulla IP
2017-04-23 11:00 Fortuna FF svart - Brunnby FF Rydebäcks IP
2017-04-28 17:45 Råå IF orange - Fortuna FF svart Råå IP
2017-04-29 10:00 Gantofta IF - Hittarps IK röd Stendösvallen
2017-04-29 10:00 Höganäs BK röd - Ramlösa Södra IF vit Höganäs Sportcenter
2017-04-30 11:00 Häljarps IF 1 - Glumslövs FF Häljarps IP
2017-04-30 11:00 Brunnby FF - Ängelholms FF gul Brunnbyvallen
Maj
2017-05-06 10:00 Gantofta IF - Häljarps IF 1 Stendösvallen
2017-05-07 09:00 Hittarps IK röd - Ramlösa Södra IF vit Laröds IP
2017-05-07 10:00 Ängelholms FF gul - Råå IF orange Ängelholms IP
2017-05-07 11:00 Glumslövs FF - Brunnby FF Örevångs IP
2017-05-07 11:00 Fortuna FF svart - Höganäs BK röd Rydebäcks IP
2017-05-13 11:00 Höganäs BK röd - Ängelholms FF gul Höganäs Sportcenter
2017-05-13 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Fortuna FF svart Ättekulla IP
2017-05-14 10:00 Råå IF orange - Glumslövs FF Råå IP
2017-05-14 11:00 Brunnby FF - Gantofta IF Brunnbyvallen
2017-05-14 12:00 Häljarps IF 1 - Hittarps IK röd Häljarps IP
2017-05-20 10:00 Gantofta IF - Råå IF orange Stendösvallen
2017-05-21 09:00 Hittarps IK röd - Fortuna FF svart Laröds IP
2017-05-21 10:00 Glumslövs FF - Höganäs BK röd Örevångs IP
2017-05-21 10:00 Ängelholms FF gul - Ramlösa Södra IF vit Ängelholms IP
2017-05-21 11:00 Häljarps IF 1 - Brunnby FF Häljarps IP
Juni
2017-06-03 10:00 Höganäs BK röd - Gantofta IF Höganäs Sportcenter
2017-06-03 10:00 Fortuna FF svart - Ängelholms FF gul Örbyvallen
2017-06-04 11:00 Brunnby FF - Hittarps IK röd Brunnbyvallen
2017-06-04 11:00 Råå IF orange - Häljarps IF 1 Råå IP
2017-06-04 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Glumslövs FF Ättekulla IP
2017-06-10 09:00 Glumslövs FF - Fortuna FF svart Örevångs IP
2017-06-10 10:00 Gantofta IF - Ramlösa Södra IF vit Stendösvallen
2017-06-11 09:00 Hittarps IK röd - Ängelholms FF gul Laröds IP
2017-06-11 11:00 Brunnby FF - Råå IF orange Brunnbyvallen
2017-06-11 12:00 Häljarps IF 1 - Höganäs BK röd Häljarps IP
2017-06-13 18:30 Ängelholms FF gul - Glumslövs FF Ängelholms IP
2017-06-16 18:00 Fortuna FF svart - Gantofta IF Rydebäcks IP
2017-06-17 10:00 Höganäs BK röd - Brunnby FF Höganäs Sportcenter
2017-06-17 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Häljarps IF 1 Ättekulla IP
2017-06-18 10:00 Råå IF orange - Hittarps IK röd Råå IP