Spelprogram - F12 Kompisligan Skåne Nordvästra B1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2017-08-13 10:00 Höganäs BK - Fortuna FF röd Höganäs Sportcenter
2017-08-13 13:00 Eskilsminne IF - Stattena IF 1 Västergårds IP
2017-08-13 15:00 Fortuna FF vit - Ödåkra IF Örbyvallen
2017-08-13 16:00 Ekets GoIF - Råå IF orange Ryavallen
2017-08-16 19:00 Ängelholms FF gul - Hittarps IK svart Ängelholms IP
2017-08-18 18:00 Fortuna FF röd - Fortuna FF vit Örbyvallen
2017-08-20 10:00 Stattena IF 1 - Höganäs BK Olympiafältet
2017-08-20 11:00 Hittarps IK svart - Ekets GoIF Laröds IP
2017-08-22 18:30 Ödåkra IF - Ängelholms FF gul Toftavallen
2017-08-26 12:30 Fortuna FF vit - Stattena IF 1 Örbyvallen
2017-08-27 10:30 Ängelholms FF gul - Fortuna FF röd Ängelholms IP
2017-08-27 11:00 Hittarps IK svart - Ödåkra IF Laröds IP
2017-08-27 12:00 Höganäs BK - Råå IF orange Höganäs Sportcenter
2017-08-27 12:45 Eskilsminne IF - Ekets GoIF Västergårds IP
September
2017-09-02 11:00 Eskilsminne IF - Hittarps IK svart Västergårds IP
2017-09-02 11:55 Stattena IF 1 - Ängelholms FF gul Olympiafältet
2017-09-03 12:00 Fortuna FF röd - Ödåkra IF Örbyvallen
2017-09-03 16:00 Ekets GoIF - Höganäs BK Ryavallen
2017-09-04 19:00 Råå IF orange - Eskilsminne IF Råå IP
2017-09-07 18:00 Höganäs BK - Eskilsminne IF Höganäs Sportcenter
2017-09-09 13:30 Ängelholms FF gul - Råå IF orange Ängelholms IP
2017-09-09 14:00 Ödåkra IF - Stattena IF 1 Toftavallen
2017-09-10 12:00 Hittarps IK svart - Fortuna FF röd Laröds IP
2017-09-14 18:30 Ekets GoIF - Ängelholms FF gul Ryavallen
2017-09-17 10:00 Stattena IF 1 - Fortuna FF röd Olympiafältet
2017-09-17 12:00 Höganäs BK - Hittarps IK svart Höganäs Sportcenter
2017-09-17 12:15 Eskilsminne IF - Fortuna FF vit Harlyckan
2017-09-21 18:00 Fortuna FF vit - Ekets GoIF Örbyvallen
2017-09-23 13:00 Ängelholms FF gul - Eskilsminne IF Ängelholms IP
2017-09-23 13:00 Fortuna FF vit - Höganäs BK Örbyvallen
2017-09-23 14:00 Ödåkra IF - Ekets GoIF Toftavallen
2017-09-24 13:00 Hittarps IK svart - Stattena IF 1 Laröds IP
2017-09-24 14:00 Fortuna FF röd - Råå IF orange Örbyvallen
2017-09-28 17:30 Höganäs BK - Ängelholms FF gul Höganäs Sportcenter
2017-09-30 10:00 Råå IF orange - Stattena IF 1 Råå IP
2017-09-30 11:00 Eskilsminne IF - Ödåkra IF Harlyckan
2017-09-30 12:00 Fortuna FF vit - Hittarps IK svart Örbyvallen
Oktober
2017-10-01 16:00 Ekets GoIF - Fortuna FF röd Ryavallen
2017-10-07 10:30 Ängelholms FF gul - Fortuna FF vit Ängelholms IP
2017-10-07 13:00 Stattena IF 1 - Ekets GoIF Olympiafältet
2017-10-07 14:00 Ödåkra IF - Höganäs BK Toftavallen
2017-10-07 16:00 Fortuna FF röd - Eskilsminne IF Rydebäcks IP
2017-10-08 11:00 Hittarps IK svart - Råå IF orange Laröds IP
2017-10-15 00:00 Råå IF orange - Ödåkra IF Råå IP
2017-10-22 19:00 Råå IF orange - Fortuna FF vit Råå IP