Spelprogram - F10 Kompisligan Skåne Nordvästra, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2017-08-12 09:15 Munka Ljungby IF - Höganäs BK Munka IP
2017-08-12 11:00 Jonstorps IF FK - Eskilsminne IF 1 Kullaparken
2017-08-12 11:30 Båstads GIF - Ekets GoIF Örebäcksvallen
2017-08-13 11:00 IK Wormo - Hittarps IK Exercisfältet
2017-08-13 13:00 Eskilsminne IF 2 - Fortuna FF Västergårds IP
2017-08-16 19:00 Ängelholms FF - Ödåkra IF Ängelholms IP
2017-08-17 18:45 Eskilsminne IF 1 - IK Wormo Västergårds IP
2017-08-19 14:00 Fortuna FF - Jonstorps IF FK Rydebäcks IP
2017-08-20 10:00 Hittarps IK - Västra Karups IF Laröds IP
2017-08-20 10:00 Ekets GoIF - Munka Ljungby IF Ryavallen
2017-08-20 11:00 Höganäs BK - Ängelholms FF Höganäs Sportcenter
2017-08-26 10:00 Munka Ljungby IF - Eskilsminne IF 2 Munka IP
2017-08-27 10:00 Hittarps IK - Eskilsminne IF 1 Laröds IP
2017-08-27 10:30 Ängelholms FF - Ekets GoIF Ängelholms IP
2017-08-27 11:00 IK Wormo - Fortuna FF Exercisfältet
2017-08-27 13:00 Västra Karups IF - Ödåkra IF Västra Karups IP
2017-08-27 14:00 Jonstorps IF FK - Båstads GIF Kullaparken
2017-08-30 18:30 Båstads GIF - Eskilsminne IF 2 Örebäcksvallen
September
2017-09-02 10:00 Munka Ljungby IF - Jonstorps IF FK Munka IP
2017-09-02 11:00 Eskilsminne IF 2 - Ängelholms FF Västergårds IP
2017-09-02 12:15 Eskilsminne IF 1 - Västra Karups IF Västergårds IP
2017-09-02 12:15 Fortuna FF - Hittarps IK Rydebäcks IP
2017-09-03 11:00 Höganäs BK - Ödåkra IF Höganäs Sportcenter
2017-09-03 11:00 Båstads GIF - IK Wormo Örebäcksvallen
2017-09-08 18:00 Ängelholms FF - Jonstorps IF FK Ängelholms IP
2017-09-10 10:00 Västra Karups IF - Höganäs BK Västra Karups IP
2017-09-10 10:00 Hittarps IK - Båstads GIF Laröds IP
2017-09-10 11:00 IK Wormo - Munka Ljungby IF Exercisfältet
2017-09-10 12:15 Eskilsminne IF 1 - Fortuna FF Västergårds IP
2017-09-10 14:00 Ödåkra IF - Ekets GoIF Toftavallen
2017-09-16 10:00 Munka Ljungby IF - Hittarps IK Munka IP
2017-09-16 11:00 Ekets GoIF - Höganäs BK Ryavallen
2017-09-16 11:30 Båstads GIF - Eskilsminne IF 1 Örebäcksvallen
2017-09-16 12:30 Fortuna FF - Västra Karups IF Örbyvallen
2017-09-16 13:30 Ängelholms FF - IK Wormo Ängelholms IP
2017-09-17 11:00 Eskilsminne IF 2 - Ödåkra IF Västergårds IP
2017-09-24 10:00 Fortuna FF - Båstads GIF Rydebäcks IP
2017-09-24 10:00 Hittarps IK - Ängelholms FF Laröds IP
2017-09-24 11:00 Höganäs BK - Eskilsminne IF 2 Höganäs Sportcenter
2017-09-24 11:00 Eskilsminne IF 1 - Munka Ljungby IF Västergårds IP
2017-09-24 14:00 Västra Karups IF - Ekets GoIF Västra Karups IP
2017-09-24 14:00 Ödåkra IF - Jonstorps IF FK Toftavallen
2017-09-30 10:00 Munka Ljungby IF - Fortuna FF Munka IP
2017-09-30 10:30 Ängelholms FF - Eskilsminne IF 1 Ängelholms IP
2017-09-30 12:30 Båstads GIF - Västra Karups IF Örebäcksvallen
Oktober
2017-10-01 11:00 IK Wormo - Ödåkra IF Exercisfältet
2017-10-01 12:00 Jonstorps IF FK - Höganäs BK Kullaparken
2017-10-01 12:15 Eskilsminne IF 2 - Ekets GoIF Västergårds IP
2017-10-04 18:00 Fortuna FF - Ängelholms FF Örbyvallen
2017-10-07 10:00 Båstads GIF - Munka Ljungby IF Örebäcksvallen
2017-10-07 11:00 Västra Karups IF - Eskilsminne IF 2 Västra Karups IP
2017-10-07 11:00 Ekets GoIF - Jonstorps IF FK Ryavallen
2017-10-08 11:00 Höganäs BK - IK Wormo Höganäs Sportcenter
2017-10-08 14:00 Ödåkra IF - Hittarps IK Toftavallen