Spelprogram - P11 Kompisligan Skåne Nordvästra B1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2017-08-13 12:00 Hyllinge GIF - Klippans FF Hyllinge IP
2017-08-14 18:15 Hittarps IK vit - Förslövs IF vit Laröds IP
2017-08-16 18:30 Ängelholms FF gul - Ekets GoIF röd Ängelholms IP
2017-08-18 18:30 Förslövs IF vit - Bjäre United Bjärevallen
2017-08-18 18:30 Ekets GoIF röd - Hyllinge GIF Ryavallen
2017-08-19 10:30 Klippans FF - Hittarps IK vit Åbyvallen, Klippan
2017-08-20 10:00 Jonstorps IF FK - Ängelholms FF gul Kullaparken
2017-08-21 19:00 Eskilsminne IF 2 - Ljungbyheds IF/Röstånga IS Västergårds IP
2017-08-25 18:30 Bjäre United - Klippans FF Västra Karups IP
2017-08-26 13:30 Ängelholms FF gul - Ljungbyheds IF/Röstånga IS Ängelholms IP
2017-08-27 11:00 Hittarps IK vit - Ekets GoIF röd Laröds IP
2017-08-27 11:00 Hyllinge GIF - Jonstorps IF FK Hyllinge IP
2017-08-28 18:30 Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Klippans FF Ljungavallen
2017-08-29 18:00 Ekets GoIF röd - Bjäre United Ryavallen
September
2017-09-02 13:30 Eskilsminne IF 2 - Ängelholms FF gul Västergårds IP
2017-09-02 15:30 Jonstorps IF FK - Hittarps IK vit Kullaparken
2017-09-03 09:30 Klippans FF - Förslövs IF vit Åbyvallen, Klippan
2017-09-03 17:00 Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Hyllinge GIF Ljungavallen
2017-09-08 18:30 Bjäre United - Jonstorps IF FK Västra Karups IP
2017-09-10 11:00 Hyllinge GIF - Eskilsminne IF 2 Hyllinge IP
2017-09-10 14:00 Hittarps IK vit - Ljungbyheds IF/Röstånga IS Laröds IP
2017-09-12 18:15 Förslövs IF vit - Ekets GoIF röd Bjärevallen
2017-09-16 14:00 Jonstorps IF FK - Förslövs IF vit Kullaparken
2017-09-17 10:00 Eskilsminne IF 2 - Hittarps IK vit Västergårds IP
2017-09-17 11:00 Ekets GoIF röd - Klippans FF Ryavallen
2017-09-22 18:00 Förslövs IF vit - Ljungbyheds IF/Röstånga IS Bjärevallen
2017-09-24 09:30 Klippans FF - Jonstorps IF FK Åbyvallen, Klippan
2017-09-24 11:00 Hyllinge GIF - Ängelholms FF gul Hyllinge IP
2017-09-26 18:15 Bjäre United - Eskilsminne IF 2 Västra Karups IP
2017-09-29 18:30 Jonstorps IF FK - Ekets GoIF röd Kullaparken
2017-09-30 11:00 Eskilsminne IF 2 - Förslövs IF vit Västergårds IP
2017-09-30 13:30 Ängelholms FF gul - Hittarps IK vit Ängelholms IP
Oktober
2017-10-06 17:30 Bjäre United - Ängelholms FF gul Västra Karups IP
2017-10-07 11:00 Ekets GoIF röd - Ljungbyheds IF/Röstånga IS Ryavallen
2017-10-07 11:00 Klippans FF - Eskilsminne IF 2 Åbyvallen, Klippan
2017-10-08 11:00 Hittarps IK vit - Hyllinge GIF Laröds IP
2017-10-09 17:30 Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Bjäre United Ljungavallen