Spelprogram - DM Herrar slutspel

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIF Barrikaden (5) Bengt Åke Månsson 040188652 0768198697 Vinröd/Svart/Vinröd
Bjärreds IF (4) Mikael Brandrup 0709380377 Röd /Blå/röd
BK Olympic (2) Niyazi Sadullah 0721515198 Grön/Grön/Grön
Brunnby FF/Väsby FK (5) Esad Pendek 0700955575 0700955575 röd/blå/röd
Bunkeflo FF (6) Peter Anderberg 040511144 0734345753 gul-svart/svart/svart
Croatia Helsingborg KIF (5) Mato Zoric 0736581213 Svart/Svart/Svart
Dösjöbro IF (3) Niklas Söderström 040326650 0701431662 röd/röd/röd
Edenryds IF (5) Linus Rosenblad Nilsson 0736371886 grön/svart/grön
Ekets GoIF (5) Lillis Klasson 0723925733 vit/röd/röd
Eskilsminne IF (1) Tommy Billqvist 0709905634 Gul/blå/Blå/Gul
Eslövs BK (3) Bo Möllestam 041318060 0702054760 rödsvart/svart/röd
FC Kopparmöllan (6) Håkan Levin 04267303 0701664452 Vit/Svart/Svart
FC Rosengård 1917 (2) Valentino Lai 0707759392 Vit/Vit/Vit
FC Trelleborg (4) Peter Nilsson 0704835769 Marinblå/Marinblå/Marinbl��
FK Besa (4) Shemsedin Shabani 0762270236 Röd/Svart/Svart/Röd/svart
Fortuna FF (4) Johan Isgren 0761800929 röd/svart/svart
GIF Nike (4) Per Harrysson 0702159171 Röd/Röd/Röd
Glumslövs FF (4) Benjamin Mark Tew Grön/Vit/Grön
Harlösa IF (6) Inge Asterhed 0709962344 blå/röd/röd
Hittarps IK (2) Johan Crafoord-Larsen vit/svart/vit
Husie IF (5) Blerim Mulici 0722862178 Grön/Vit/Grön
Hyllie IK (4) Bengt Månsson 0704083480 grönsvart/svart/svart
Hässleholms IF (2) Dan Olofsson 0733703344 grön, vit, grön
Högaborgs BK (2) Dan Patrik Sundström 0734448086 grönsvart/svart/svart
Höganäs BK (3) Burim Nikqi Röd/Blå/Röd
Hörby FF (3) Martin Nilsson 0709323337 Vit/Svart/Vit
Höörs IS (7) Jesper Stenlundh 0725655390 Blå/Blå/Blå
IF Limhamn Bunkeflo (3) Tommy Ringblom 0709696195 Röd/Svart/Svart
IF Lödde (3) Lars Paradis 046709913 0702802791 Gul/Svart/Gula
IFK Hässleholm (2) Daniel Nilsson 0708223562 gul-svart randig hel svart rygg/svart/svart
IFK Klagshamn (5) Jonas Pedersen 0709369717 gul/blå/blå/gul
IFK Malmö FK (2) Nils-Erik Persson 0706846233 Gul/Vit/Vit
IFK Trelleborg FK (3) Lars-Olof Hansson 0708340354 0708340354 blåvitrandig,blå,blå
IFÖ Bromölla IF (2) Conny Johansson 0705804652 vit/svart/vit
IK Bergandy (5) Bo Svensson 042140841 0704183978 vit/vit/vit
IK Wormo (3) Jonas Lindh blå/blå/blå
Jonstorps IF FK (5) Patric Nilsson 042367954 0702691557 Blåvit/Blå/Blå
KSF Kosova (4) Meduart Juniku 0707319189 Röd/Svart/Röd
KSF Srbija Malmö (5) Branko Rodic 0736392115 röd/vit/vit
Kulladals FF (3) Björn Nelin Jensen 0733504529 blå/vit/blå
Kvarnby IK (2) Lasse Göransson 0707908760 blå/blå/blå
Kågeröds BoIF (4) Bobby Alm Nilsson svartvit/svart/vit
Limhamns FF (5) Markus Dahl 040919257 Vit/Grön/Vit/Vit
Lindeborgs FF 1948 (6) Kent Helge Vallberg 040135725 0707706231 Röd/röd/röd
Linero IF (5) Rutger Pålsson 046123312 0709697013 Röd/Vit/Vit
Lunds BK (1) Stefan Jansson 0709307999 Gul/Vit/Gul
Lunnarps BK (4) Magnus Andersson 041714159 0730589881 röd/blå/röd
Malmö City FC (3) Robert Burda 0722511437 svart/svart/svart
Nosaby IF (2) Peter Persson 044310448 0709784509 Blå/Blå/Blå
Perstorp Bälinge IK (5) Jonas Wicander 0768918507 0768918507 kornblå/kornblå/kornblå
Ramlösa Södra IF (5) Mikael Möller 0768530580 vit/svart/vit
Rosengård FF (5) Husein Miftar 0739995454 Orange, Svart, svart
Råå IF (4) Magnus Jönsson 042181579 0709446814 ljusblå/vit/ljusblå
Skabersjö IF (5) Jacob Eliasson 0762792133 Gul/Grön/Gul
Skegrie BK (5) Christian Andersson 0708876798 Grön/Svart/Svart
Skivarps GoIF (5) Magnus Nilsson 0706556687 rödsvart, svart, svart
Snogeröds IF (5) Daniel Diethelm 041334007 0767957686 Blå/Blå/Blå
Staffanstorp United FC (4) Jörgen Levin 0706297101 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Stehags AIF (5) Glenn Alexandersson 0709806615 BLÅ/BLÅ/BLÅ
Svalövs BK (5) Tommy Nilsson 0708142587 Gul/Svart/Gul
Svedala IF (6) Jonas Fredriksson 0704160600 0704160600 Blå/Vit/Blå
Södra Sandby IF (4) Mahsum Kartal 0722418643 blå/blå/blå
Teknologkårens IF LTH (5) Johan Malm Blå/Blå/Blå
Torns IF (1) Richard Ringhov 0702115668 orange/svart/orange
Tyringe IF (6) Per Lind 0708191445 röd/blå/blå
Tågarps AIK (4) Hans Lindström 041850394 0703001381 gul/svart/svart
Uppåkra IF (5) Magnus Svensson 0708882399 Grön/svart/svart
Veberöds AIF (4) Jonas Adolfsson 04680754 0737271764 vit/svart/vit
Vellinge IF (4) Roger Nilsson 0733374818 Röd/Blå/Röda
Vikens IK (6) Daniel Olsson 0761344100 Vit/Blå/Vit
Wä IF (6) Michael Engleson 0708869202 orange/grön/orange
Åkarps IF (4) Mattias Silfverberg Folkesson 0763989361 rödsvart/svart/svart
Åstorps FF (4) Peter Ahlberg 04220482 0702228030 Vit/Blå/Blå
Österlen FF (2) Leif Rische 041422168 0705922168 vit/vit/vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-03-28 20:15 130221010 Edenryds IF (5) - Husie IF (5) 0 - 4 Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 11-manna
2018-03-28 20:15 130221013 Teknologkårens IF LTH (5) - Svalövs BK (5) 0 - 2 Smörlyckans IP, konstgräs
2018-03-30 14:00 130221007 Ekets GoIF (5) - FC Kopparmöllan (6) 4 - 0 Örkelljunga IP konstgräs
2018-03-30 16:00 130221015 Snogeröds IF (5) - Jonstorps IF FK (5) 1 - 0 Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2018-03-31 13:30 130221003 IK Bergandy (5) - Croatia Helsingborg KIF (5) 1 - 2 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2018-03-31 15:00 130221012 Stehags AIF (5) - Limhamns FF (5) 0 - 1 Berga IP, konstgräs
2018-04-01 13:00 130221002 KSF Srbija Malmö (5) - Vikens IK (6) 3 - 0 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2018-04-01 14:00 130221006 IFK Klagshamn (5) - Svedala IF (6) 2 - 1 Pilbäcks IP, konstgräs
2018-04-02 10:30 130221004 Bunkeflo FF (6) - Tyringe IF (6) 1 - 2 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2018-04-02 12:00 130221001 Wä IF (6) - Harlösa IF (6) 6 - 5 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2018-04-02 13:00 130221016 Skabersjö IF (5) - Linero IF (5) 5 - 3 Aggarpsvallen, konstgräs 1
2018-04-02 13:15 130221009 Perstorp Bälinge IK (5) - Ramlösa Södra IF (5) 3 - 0 Örkelljunga IP konstgräs
2018-04-02 14:00 130221005 AIF Barrikaden (5) - Uppåkra IF (5) 4 - 0 Sorgenfri IP, konstgräs
2018-04-02 14:00 130221014 Brunnby FF/Väsby FK (5) - Rosengård FF (5) 4 - 8 Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2018-04-04 19:00 130221011 Skivarps GoIF (5) - Höörs IS (7) 0 - 1 Möllevallen, Skivarp konstgräs
2018-04-04 19:30 130221008 Skegrie BK (5) - Lindeborgs FF 1948 (6) 7 - 5 e.s. Anderslövs IP konstgräs
2018-04-10 19:00 130221021 Tyringe IF (6) - Höörs IS (7) OW (0 - 3) Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2018-04-10 19:30 130221019 Ekets GoIF (5) - Skabersjö IF (5) 0 - 9 Örkelljunga IP konstgräs
2018-04-10 19:45 130221020 AIF Barrikaden (5) - Skegrie BK (5) 2 - 3 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2018-04-11 19:00 130221017 Rosengård FF (5) - Husie IF (5) 3 - 2 Rosengård Södra IP
2018-04-11 19:00 130221022 Croatia Helsingborg KIF (5) - Perstorp Bälinge IK (5) 3 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2018-04-11 19:00 130221023 Svalövs BK (5) - IFK Klagshamn (5) 6 - 3 Svalövs IP konstgräs
2018-04-11 19:30 130221024 Limhamns FF (5) - KSF Srbija Malmö (5) 4 - 3 e.s. Lindeborgs IP Konstgräs
2018-04-11 20:00 130221018 Snogeröds IF (5) - Wä IF (6) 6 - 0 Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
Omgång 2
2018-04-24 18:00 130221025 IF Limhamn Bunkeflo (3) - Rosengård FF (5) 2 - 1 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2018-04-24 18:30 130221035 Glumslövs FF (4) - Tågarps AIK (4) 3 - 4 Örevångs IP A-plan
2018-04-24 18:45 130221038 Kulladals FF (3) - IF Lödde (3) 0 - 2 Kulladals IP A-Plan
2018-04-24 19:00 130221027 Skabersjö IF (5) - Hörby FF (3) 6 - 0 Aggarpsvallen, konstgräs 1
2018-04-24 19:00 130221040 Veberöds AIF (4) - Malmö City FC (3) 0 - 2 Romelevallen A-plan
2018-04-24 19:30 130221032 Vellinge IF (4) - Limhamns FF (5) 2 - 1 Vanningens IP Vellinge, konstgräs
2018-04-24 19:30 130221036 FK Besa (4) - Staffanstorp United FC (4) 3 - 2 Landskrona IP B-plan
2018-04-25 18:15 130221034 Lunnarps BK (4) - IFK Trelleborg FK (3) 0 - 3 Lunnarps IP A-Plan
2018-04-25 18:30 130221031 IK Wormo (3) - Svalövs BK (5) 3 - 2 Exercisfältet A-plan
2018-04-25 19:00 130221026 GIF Nike (4) - Snogeröds IF (5) 5 - 4 e.s. Lomma IP A-plan, konstgräs
2018-04-25 19:00 130221028 Skegrie BK (5) - Hyllie IK (4) 2 - 0 Köpingeskolan, konstgräs
2018-04-25 19:00 130221029 Höörs IS (7) - Fortuna FF (4) 3 - 2 e.f. Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2018-04-25 19:00 130221030 Södra Sandby IF (4) - Croatia Helsingborg KIF (5) 5 - 2 Södra Sandby IP konstgräs
2018-04-25 19:00 130221033 KSF Kosova (4) - Höganäs BK (3) 0 - 2 Ellenborgs IP A-plan
2018-04-25 19:00 130221037 Åstorps FF (4) - FC Trelleborg (4) 3 - 2 Bjärshögs IP A-plan
2018-04-25 19:00 130221039 Råå IF (4) - Bjärreds IF (4) 1 - 0 Råå IP A-plan
2018-04-25 19:00 130221041 Åkarps IF (4) - Kågeröds BoIF (4) WO (3 - 0) Åkarps IP A-plan
2018-04-25 19:00 130221042 Dösjöbro IF (3) - Eslövs BK (3) 2 - 1 Dösjöbro IP A-plan
Omgång 3
2018-05-08 19:00 130221052 Höganäs BK (3) - IFK Malmö FK (2) 4 - 3 Höganäs Sportcenter A-plan
2018-05-09 18:30 130221051 Torns IF (1) - Råå IF (4) 3 - 1 Tornvallen, Stångby A-plan
2018-05-15 18:45 130221058 Skabersjö IF (5) - IK Wormo (3) 5 - 7 e.s. Gamla IP/Lindholmsvägen A-plan
2018-05-15 19:00 130221044 Hässleholms IF (2) - FK Besa (4) 5 - 1 Österås IP A-plan
2018-05-15 19:00 130221047 Hittarps IK (2) - Södra Sandby IF (4) 2 - 0 Laröds IP A-plan
2018-05-15 19:00 130221048 IFÖ Bromölla IF (2) - Dösjöbro IF (3) 2 - 0 Strandängens IP A-plan
2018-05-15 19:00 130221049 IF Lödde (3) - Högaborgs BK (2) 2 - 1 Tolvans IP A-plan
2018-05-15 19:00 130221054 IFK Trelleborg FK (3) - Österlen FF (2) 2 - 1 Vångavallen, Trelleborg C-plan
2018-05-16 19:00 130221043 FC Rosengård 1917 (2) - Åkarps IF (4) 3 - 1 Rosengård, Tävlingsarena
2018-05-16 19:00 130221045 IFK Hässleholm (2) - Åstorps FF (4) 1 - 0 Österås IP A-plan
2018-05-16 19:00 130221046 Eskilsminne IF (1) - Vellinge IF (4) 2 - 0 Harlyckans IP 1
2018-05-16 19:00 130221050 Lunds BK (1) - IF Limhamn Bunkeflo (3) 1 - 0 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-05-16 19:00 130221053 Malmö City FC (3) - Nosaby IF (2) 6 - 2 Kirsebergs IP, konstgräs
2018-05-16 19:00 130221055 Kvarnby IK (2) - Höörs IS (7) 6 - 0 Bäckagårds IP plan 1
2018-05-16 19:00 130221056 Tågarps AIK (4) - BK Olympic (2) 4 - 1 Tågarps IP A-plan
2018-05-16 19:00 130221057 GIF Nike (4) - Skegrie BK (5) 2 - 0 Lomma IP A-plan, konstgräs
Omgång 4
2018-06-12 19:00 130221061 IF Lödde (3) - Torns IF (1) Tolvans IP A-plan
2018-06-12 19:00 130221063 IFÖ Bromölla IF (2) - Malmö City FC (3) Strandängens IP A-plan
2018-06-12 19:00 130221064 IFK Trelleborg FK (3) - Höganäs BK (3) Vångavallen, Trelleborg A-plan
2018-06-13 19:00 130221059 Hittarps IK (2) - Eskilsminne IF (1) Laröds IP A-plan
2018-06-13 19:00 130221060 IK Wormo (3) - Lunds BK (1) Exercisfältet A-plan
2018-06-13 19:00 130221062 IFK Hässleholm (2) - FC Rosengård 1917 (2) Österås IP A-plan
2018-06-13 19:00 130221065 Tågarps AIK (4) - Kvarnby IK (2) Tågarps IP A-plan
2018-06-13 19:00 130221066 Hässleholms IF (2) - GIF Nike (4) Österås IP A-plan