Spelprogram - DM Herrar slutspel

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-03-28 20:15 130221010 Edenryds IF (5) - Husie IF (5) 0 - 4 Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 11-manna
2018-03-28 20:15 130221013 Teknologkårens IF LTH (5) - Svalövs BK (5) 0 - 2 Smörlyckans IP, konstgräs
2018-03-30 14:00 130221007 Ekets GoIF (5) - FC Kopparmöllan (6) 4 - 0 Örkelljunga IP konstgräs
2018-03-30 16:00 130221015 Snogeröds IF (5) - Jonstorps IF FK (5) 1 - 0 Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2018-03-31 13:30 130221003 IK Bergandy (5) - Croatia Helsingborg KIF (5) 1 - 2 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2018-03-31 15:00 130221012 Stehags AIF (5) - Limhamns FF (5) 0 - 1 Berga IP, konstgräs
2018-04-01 13:00 130221002 KSF Srbija Malmö (5) - Vikens IK (6) 3 - 0 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2018-04-01 14:00 130221006 IFK Klagshamn (5) - Svedala IF (6) 2 - 1 Pilbäcks IP, konstgräs
2018-04-02 10:30 130221004 Bunkeflo FF (6) - Tyringe IF (6) 1 - 2 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2018-04-02 12:00 130221001 Wä IF (6) - Harlösa IF (6) 6 - 5 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2018-04-02 13:00 130221016 Skabersjö IF (5) - Linero IF (5) 5 - 3 Aggarpsvallen, konstgräs 1
2018-04-02 13:15 130221009 Perstorp Bälinge IK (5) - Ramlösa Södra IF (5) 3 - 0 Örkelljunga IP konstgräs
2018-04-02 14:00 130221005 AIF Barrikaden (5) - Uppåkra IF (5) 4 - 0 Sorgenfri IP, konstgräs
2018-04-02 14:00 130221014 Brunnby FF/Väsby FK (5) - Rosengård FF (5) 4 - 8 Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2018-04-04 19:00 130221011 Skivarps GoIF (5) - Höörs IS (7) 0 - 1 Möllevallen, Skivarp konstgräs
2018-04-04 19:30 130221008 Skegrie BK (5) - Lindeborgs FF 1948 (6) 7 - 5 e.s. Anderslövs IP konstgräs
2018-04-10 19:00 130221021 Tyringe IF (6) - Höörs IS (7) OW (0 - 3) Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2018-04-10 19:30 130221019 Ekets GoIF (5) - Skabersjö IF (5) 0 - 9 Örkelljunga IP konstgräs
2018-04-10 19:45 130221020 AIF Barrikaden (5) - Skegrie BK (5) 2 - 3 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2018-04-11 19:00 130221017 Rosengård FF (5) - Husie IF (5) 3 - 2 Rosengård Södra IP
2018-04-11 19:00 130221022 Croatia Helsingborg KIF (5) - Perstorp Bälinge IK (5) 3 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2018-04-11 19:00 130221023 Svalövs BK (5) - IFK Klagshamn (5) 6 - 3 Svalövs IP konstgräs
2018-04-11 19:30 130221024 Limhamns FF (5) - KSF Srbija Malmö (5) 4 - 3 e.s. Lindeborgs IP Konstgräs
2018-04-11 20:00 130221018 Snogeröds IF (5) - Wä IF (6) 6 - 0 Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
Omgång 2
2018-04-24 18:00 130221025 IF Limhamn Bunkeflo (3) - Rosengård FF (5) 2 - 1 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2018-04-24 18:30 130221035 Glumslövs FF (4) - Tågarps AIK (4) 3 - 4 Örevångs IP A-plan
2018-04-24 18:45 130221038 Kulladals FF (3) - IF Lödde (3) 0 - 2 Kulladals IP A-Plan
2018-04-24 19:00 130221027 Skabersjö IF (5) - Hörby FF (3) 6 - 0 Aggarpsvallen, konstgräs 1
2018-04-24 19:00 130221040 Veberöds AIF (4) - Malmö City FC (3) 0 - 2 Romelevallen A-plan
2018-04-24 19:30 130221032 Vellinge IF (4) - Limhamns FF (5) 2 - 1 Vanningens IP Vellinge, konstgräs
2018-04-24 19:30 130221036 FK Besa (4) - Staffanstorp United FC (4) 3 - 2 Landskrona IP B-plan
2018-04-25 18:15 130221034 Lunnarps BK (4) - IFK Trelleborg FK (3) 0 - 3 Lunnarps IP A-Plan
2018-04-25 18:30 130221031 IK Wormo (3) - Svalövs BK (5) 3 - 2 Exercisfältet A-plan
2018-04-25 19:00 130221026 GIF Nike (4) - Snogeröds IF (5) 5 - 4 e.s. Lomma IP A-plan, konstgräs
2018-04-25 19:00 130221028 Skegrie BK (5) - Hyllie IK (4) 2 - 0 Köpingeskolan, konstgräs
2018-04-25 19:00 130221029 Höörs IS (7) - Fortuna FF (4) 3 - 2 e.f. Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2018-04-25 19:00 130221030 Södra Sandby IF (4) - Croatia Helsingborg KIF (5) 5 - 2 Södra Sandby IP konstgräs
2018-04-25 19:00 130221033 KSF Kosova (4) - Höganäs BK (3) 0 - 2 Ellenborgs IP A-plan
2018-04-25 19:00 130221037 Åstorps FF (4) - FC Trelleborg (4) 3 - 2 Bjärshögs IP A-plan
2018-04-25 19:00 130221039 Råå IF (4) - Bjärreds IF (4) 1 - 0 Råå IP A-plan
2018-04-25 19:00 130221041 Åkarps IF (4) - Kågeröds BoIF (4) WO (3 - 0) Åkarps IP A-plan
2018-04-25 19:00 130221042 Dösjöbro IF (3) - Eslövs BK (3) 2 - 1 Dösjöbro IP A-plan
Omgång 3
2018-05-08 19:00 130221052 Höganäs BK (3) - IFK Malmö FK (2) 4 - 3 Höganäs Sportcenter A-plan
2018-05-09 18:30 130221051 Torns IF (1) - Råå IF (4) 3 - 1 Tornvallen, Stångby A-plan
2018-05-15 18:45 130221058 Skabersjö IF (5) - IK Wormo (3) 5 - 7 e.s. Gamla IP/Lindholmsvägen A-plan
2018-05-15 19:00 130221044 Hässleholms IF (2) - FK Besa (4) 5 - 1 Österås IP A-plan
2018-05-15 19:00 130221047 Hittarps IK (2) - Södra Sandby IF (4) 2 - 0 Laröds IP A-plan
2018-05-15 19:00 130221048 IFÖ Bromölla IF (2) - Dösjöbro IF (3) 2 - 0 Strandängens IP A-plan
2018-05-15 19:00 130221049 IF Lödde (3) - Högaborgs BK (2) 2 - 1 Tolvans IP A-plan
2018-05-15 19:00 130221054 IFK Trelleborg FK (3) - Österlen FF (2) 2 - 1 Vångavallen, Trelleborg C-plan
2018-05-16 19:00 130221043 FC Rosengård 1917 (2) - Åkarps IF (4) 3 - 1 Rosengård, Tävlingsarena
2018-05-16 19:00 130221045 IFK Hässleholm (2) - Åstorps FF (4) 1 - 0 Österås IP A-plan
2018-05-16 19:00 130221046 Eskilsminne IF (1) - Vellinge IF (4) 2 - 0 Harlyckans IP 1
2018-05-16 19:00 130221050 Lunds BK (1) - IF Limhamn Bunkeflo (3) 1 - 0 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-05-16 19:00 130221053 Malmö City FC (3) - Nosaby IF (2) 6 - 2 Kirsebergs IP, konstgräs
2018-05-16 19:00 130221055 Kvarnby IK (2) - Höörs IS (7) 6 - 0 Bäckagårds IP plan 1
2018-05-16 19:00 130221056 Tågarps AIK (4) - BK Olympic (2) 4 - 1 Tågarps IP A-plan
2018-05-16 19:00 130221057 GIF Nike (4) - Skegrie BK (5) 2 - 0 Lomma IP A-plan, konstgräs
Omgång 4
2018-06-12 19:00 130221061 IF Lödde (3) - Torns IF (1) 0 - 4 Tolvans IP A-plan
2018-06-12 19:00 130221062 IFK Hässleholm (2) - FC Rosengård 1917 (2) 0 - 5 Österås IP A-plan
2018-06-12 19:00 130221063 IFÖ Bromölla IF (2) - Malmö City FC (3) 3 - 0 Strandängens IP A-plan
2018-06-12 19:00 130221064 IFK Trelleborg FK (3) - Höganäs BK (3) 1 - 2 Vångavallen, Trelleborg C-plan
2018-06-13 19:00 130221059 Hittarps IK (2) - Eskilsminne IF (1) 1 - 2 Laröds IP A-plan
2018-06-13 19:00 130221060 IK Wormo (3) - Lunds BK (1) 0 - 2 Exercisfältet A-plan
2018-06-13 19:00 130221065 Tågarps AIK (4) - Kvarnby IK (2) 2 - 1 Tågarps IP A-plan
2018-06-13 19:00 130221066 Hässleholms IF (2) - GIF Nike (4) 6 - 3 Österås IP A-plan
Omgång 5
2018-08-01 18:30 130221068 Torns IF (1) - IFÖ Bromölla IF (2) 0 - 6 Tornvallen, Stångby konstgräs
2018-08-04 13:00 130221067 Höganäs BK (3) - Tågarps AIK (4) 6 - 0 Höganäs Sportcenter A-plan
2018-08-14 19:00 130221069 Lunds BK (1) - Hässleholms IF (2) 4 - 2 Klostergårdens IP, centrumplan
2018-08-15 19:00 130221070 FC Rosengård 1917 (2) - Eskilsminne IF (1) 3 - 1 Rosengård, Tävlingsarena
Omgång 6
2018-08-28 19:30 130221071 IFÖ Bromölla IF (2) - Höganäs BK (3) 2 - 1 Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 11-manna
2018-09-11 18:00 130221072 Lunds BK (1) - FC Rosengård 1917 (2) 2 - 1 e.f. Klostergårdens IP, centrumplan
Omgång 7
2018-10-09 19:00 130221073 IFÖ Bromölla IF (2) - Lunds BK (1) 0 - 2 Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 11-manna