Spelprogram - DM Herrjunior slutspel

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärreds IF Anders Mattias Åhnberg 0708331777 Röd /Blå/röd
BK Landora Olle Olsson 0707682747 röd/blå/röd
BK Olympic Niyazi Sadullah 0721515198 Grön/Grön/Grön
Eskilsminne IF (U19 div.1) André Petersson 0739584375 Gul/blå/Blå/Gul
FC Rosengård 1917 Valentino Lai 0707759392 Vit/Vit/Vit
FC Trelleborg Camilla Walltorp 0708982009 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Höganäs BK Patrik Larsen 0733468285 Röd/Blå/Röd
Höörs IS Asmir Mujacic 0708214889 Blå/Blå/Blå
IF Lödde (U19. div.1) Roland Lind 0793496405 Gul/Svart/Gula
IFK Hässleholm Fredrik Ulfvik 0733305440 gul-svart randig hel svart rygg/svart/svart
IFK Malmö FK Ziad Al-Turkmani 0702089975 Gul/Vit/Vit
IFK Osby (U19 div.1) Patrik Bladh 0709947103 Vit/Blå/Vit
Kristianstad FC (U19 div.1) Sergio Gonzalez Ramos 0706387374 Orange/Orange/Orange
Kvarnby IK (U19. div.1) Åsa Elofsson 0705272492 blå/blå/blå
Landskrona BoIS (U19 div.1) Sebastian Malm 04657986 0734228001 Svartvit/Svart/Vit
Lindeborgs FF 1948 Omar Allegra 0703968762 Röd/röd/röd
Lunds BK (U19 div.1) Sasha Panah 0735348014 Gul/Vit/Gul
Lunds SK Naki Hadaf 0790258426 blå, blå, blå
Lunnarps BK Magnus Andersson 041714159 0730589881 röd/blå/röd
Malmö City FC Filipe Ferraz 0736187053 svart/svart/svart
Sjöbo IF Niclas Schön 0738424424 blå/blå/blå
Staffanstorp United FC Conny Håkansson 0708238854 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Södra Sandby IF Lars Olsson 046202092 blå/blå/blå
Trelleborgs FF (U19 Allsv) Jimmi Olsson 0708146425 blå/vit/vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-04-01 12:00 130809009 BK Landora - Lunds SK 1 - 2 Ulkavallen IP konstgräs
2018-04-01 13:00 130809001 Lindeborgs FF 1948 - Staffanstorp United FC 3 - 9 Lindeborgs IP Konstgräs
2018-04-01 14:00 130809003 IFK Malmö FK - Lunnarps BK 6 - 2 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2018-04-02 11:00 130809002 Malmö City FC - Höganäs BK 2 - 1 Kirsebergs IP, konstgräs
2018-04-02 13:00 130809005 IFK Hässleholm - Höörs IS WO (3 - 0) Österås IP konstgräs 1
2018-04-02 14:00 130809004 FC Rosengård 1917 - Södra Sandby IF 4 - 2 Rosengård Södra IP
2018-04-02 14:15 130809007 Sjöbo IF - FC Trelleborg 0 - 1 e.f. Sjöbo IP konstgräs
2018-04-04 18:30 130809008 BK Olympic - Bjärreds IF 0 - 2 Lindängens IP, Malmö konstgräs
Omgång 2
2018-04-27 19:00 130809010 Lunds SK - Landskrona BoIS (U19 div.1) 3 - 4 e.f. Smörlyckans IP, konstgräs
2018-05-02 19:00 130809011 Kristianstad FC (U19 div.1) - IFK Malmö FK 4 - 2 Kristianstads Fotbollsarena
2018-05-02 19:00 130809012 IFK Osby (U19 div.1) - IFK Hässleholm 3 - 6 Osby IP A-plan
2018-05-02 19:00 130809013 Bjärreds IF - Trelleborgs FF (U19 Allsv) 1 - 0 Borgeby IP A-plan
2018-05-02 19:00 130809014 IF Lödde (U19. div.1) - Malmö City FC 3 - 2 Tolvans IP A-plan
2018-05-02 19:00 130809015 Kvarnby IK (U19. div.1) - FC Rosengård 1917 8 - 2 Bäckagårds IP plan 2
2018-05-02 19:00 130809016 Staffanstorp United FC - Lunds BK (U19 div.1) 2 - 3 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2018-05-02 19:00 130809017 FC Trelleborg - Eskilsminne IF (U19 div.1) 1 - 2 e.f. Köpingeskolan, konstgräs
Omgång 3
2018-05-22 19:15 130809019 Eskilsminne IF (U19 div.1) - Lunds BK (U19 div.1) 0 - 4 Harlyckan 3, konstgräs
2018-06-06 14:00 130809020 Landskrona BoIS (U19 div.1) - IF Lödde (U19. div.1) 0 - 5 Landskrona IP B-plan
2018-06-06 14:00 130809021 Kristianstad FC (U19 div.1) - Bjärreds IF 0 - 11 Kristianstads Fotbollsarena
2018-06-07 19:00 130809018 IFK Hässleholm - Kvarnby IK (U19. div.1) 4 - 2 Österås IP B-plan
Omgång 5
2018-08-14 19:00 130809022 Bjärreds IF - IF Lödde (U19. div.1) 3 - 1 Borgeby IP A-plan
2018-08-15 19:00 130809023 Lunds BK (U19 div.1) - IFK Hässleholm 3 - 1 Klostergårdens IP, centrumplan