Spelprogram - P9 Kompisligan Nordvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-14 10:45 Ängelholms FF - Perstorp Bälinge IK blå Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2018-04-15 09:00 Hittarps IK vit - Helsingborgs IF blå Laröds IP plan 5 bollfält
2018-04-15 10:00 Ödåkra IF - Glumslövs FF vit Toftavallen B-plan 7-manna 1
2018-04-15 11:00 Brunnby FF röd - Marieholms IS blå Brunnbyvallen B-plan 5-manna
2018-04-15 11:00 Kågeröds BoIF vit - Ekets GoIF vit Svalövs IP konstgräs
2018-04-15 13:00 Vikens IK - Åstorps FF Vikvalla D-plan
2018-04-21 10:00 Ekets GoIF vit - Hittarps IK vit Ryavallen C-plan 7-manna 2
2018-04-21 10:00 Åstorps FF - Kågeröds BoIF vit Bjärshögs IP 5-manna
2018-04-21 11:30 Marieholms IS blå - Hittarps IK röd Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2018-04-22 10:00 Perstorp Bälinge IK blå - Ödåkra IF Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
2018-04-22 11:00 Glumslövs FF vit - Brunnby FF röd Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2018-04-22 13:00 Vikens IK - Ängelholms FF Vikvalla D-plan
2018-04-22 14:00 Helsingborgs IF blå - Marieholms IS blå Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2018-04-26 18:15 Marieholms IS blå - Glumslövs FF vit Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2018-04-29 09:00 Hittarps IK röd - Helsingborgs IF blå Laröds IP plan 5 bollfält
2018-04-29 09:00 Hittarps IK vit - Åstorps FF Laröds IP plan 5 bollfält
2018-04-29 10:00 Ödåkra IF - Vikens IK Toftavallen B-plan 7-manna 1
2018-04-29 11:00 Brunnby FF röd - Perstorp Bälinge IK blå Brunnbyvallen B-plan
2018-04-29 14:00 Kågeröds BoIF vit - Ängelholms FF Brahevallen A-plan 7-manna 2
Maj
2018-05-05 10:00 Ekets GoIF vit - Helsingborgs IF blå Ryavallen C-plan 7-manna 2
2018-05-05 11:00 Perstorp Bälinge IK blå - Marieholms IS blå Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
2018-05-05 13:00 Kågeröds BoIF vit - Ödåkra IF Brahevallen A-plan 7-manna 1
2018-05-06 09:30 Ängelholms FF - Hittarps IK vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2018-05-06 11:00 Glumslövs FF vit - Hittarps IK röd Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2018-05-06 13:00 Vikens IK - Brunnby FF röd Vikvalla D-plan
2018-05-19 14:00 Helsingborgs IF blå - Åstorps FF Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2018-05-20 09:00 Hittarps IK röd - Ekets GoIF vit Laröds IP plan 5 bollfält
2018-05-20 09:00 Hittarps IK vit - Ödåkra IF Laröds IP plan 5 bollfält
2018-05-20 11:00 Glumslövs FF vit - Perstorp Bälinge IK blå Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2018-05-20 11:00 Marieholms IS blå - Vikens IK Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2018-05-20 11:00 Brunnby FF röd - Kågeröds BoIF vit Brunnbyvallen B-plan
2018-05-24 18:00 Vikens IK - Glumslövs FF vit Vikvalla D-plan
2018-05-26 09:30 Ängelholms FF - Helsingborgs IF blå Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2018-05-26 10:00 Åstorps FF - Ekets GoIF vit Bjärshögs IP 5-manna
2018-05-26 12:00 Kågeröds BoIF vit - Marieholms IS blå Brahevallen A-plan
2018-05-27 09:00 Hittarps IK vit - Brunnby FF röd Laröds IP plan 5 bollfält
2018-05-27 10:30 Perstorp Bälinge IK blå - Hittarps IK röd Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
Juni
2018-06-02 10:00 Ekets GoIF vit - Ängelholms FF Ryavallen C-plan 7-manna 2
2018-06-03 09:00 Hittarps IK röd - Åstorps FF Laröds IP plan 5 bollfält
2018-06-03 10:00 Helsingborgs IF blå - Ödåkra IF Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 1
2018-06-03 10:30 Perstorp Bälinge IK blå - Vikens IK Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
2018-06-03 11:00 Glumslövs FF vit - Kågeröds BoIF vit Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2018-06-09 09:30 Ängelholms FF - Åstorps FF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2018-06-09 10:00 Marieholms IS blå - Hittarps IK vit Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2018-06-10 09:00 Hittarps IK vit - Glumslövs FF vit Laröds IP plan 5 bollfält
2018-06-10 10:00 Kågeröds BoIF vit - Perstorp Bälinge IK blå Brahevallen A-plan
2018-06-10 10:00 Ödåkra IF - Ekets GoIF vit Toftavallen B-plan 7-manna 1
2018-06-10 11:00 Brunnby FF röd - Helsingborgs IF blå Brunnbyvallen B-plan
2018-06-10 13:00 Vikens IK - Hittarps IK röd Vikvalla D-plan
2018-06-16 09:00 Hittarps IK röd - Ängelholms FF Laröds IP plan 5 bollfält
2018-06-16 10:30 Perstorp Bälinge IK blå - Hittarps IK vit Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
2018-06-16 11:30 Vikens IK - Kågeröds BoIF vit Vikvalla D-plan
2018-06-16 11:30 Åstorps FF - Ödåkra IF Bjärshögs IP 5-manna
2018-06-16 11:30 Ekets GoIF vit - Brunnby FF röd Ryavallen C-plan 7-manna 2