Spelprogram - F12 Kompisligan Nordvästra A, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-15 11:30 Fortuna FF röd - Billesholms IK gul Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
2018-04-15 12:15 Hittarps IK - Glumslövs FF grön Laröds IP plan 6 bollfält
2018-04-15 14:45 Eskilsminne IF 1 - Dösjöbro IF röd Harlyckan 3, konstgräs
2018-04-21 10:00 Billesholms IK gul - Eskilsminne IF 1 Norrlyckan
2018-04-21 10:00 Glumslövs FF grön - Fortuna FF röd Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-04-21 16:30 Dösjöbro IF röd - Hittarps IK Dösjöbro IP konstgräs
2018-04-28 10:00 Billesholms IK gul - Glumslövs FF grön Norrlyckan
2018-04-29 12:00 Fortuna FF röd - Dösjöbro IF röd Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2018-04-29 13:00 Hittarps IK - Eskilsminne IF 1 Laröds IP plan 6 bollfält
Maj
2018-05-05 12:00 Dösjöbro IF röd - Billesholms IK gul Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2018-05-06 11:00 Hittarps IK - Fortuna FF röd Laröds IP plan 6 bollfält
2018-05-06 11:00 Eskilsminne IF 1 - Glumslövs FF grön Västergårds IP 8, 7-manna
2018-05-18 18:00 Glumslövs FF grön - Dösjöbro IF röd Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-05-19 10:00 Billesholms IK gul - Hittarps IK Norrlyckan
2018-05-19 12:00 Fortuna FF röd - Eskilsminne IF 1 Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
2018-05-25 18:30 Glumslövs FF grön - Hittarps IK Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-05-26 10:00 Billesholms IK gul - Fortuna FF röd Norrlyckan
2018-05-27 10:00 Dösjöbro IF röd - Eskilsminne IF 1 Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
Juni
2018-06-02 14:15 Fortuna FF röd - Glumslövs FF grön Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2018-06-03 11:00 Hittarps IK - Dösjöbro IF röd Laröds IP plan 2 konstgräs 7-manna
2018-06-03 11:00 Eskilsminne IF 1 - Billesholms IK gul Västergårds IP 8, 7-manna
2018-06-06 10:00 Hittarps IK - Billesholms IK gul Laröds IP plan 2 konstgräs 7-manna
2018-06-09 10:00 Dösjöbro IF röd - Fortuna FF röd Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2018-06-10 10:00 Glumslövs FF grön - Billesholms IK gul Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-06-10 11:00 Eskilsminne IF 1 - Hittarps IK Västergårds IP 8, 7-manna
2018-06-16 10:00 Billesholms IK gul - Dösjöbro IF röd Norrlyckan
2018-06-16 12:30 Fortuna FF röd - Hittarps IK Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
2018-06-17 10:00 Glumslövs FF grön - Eskilsminne IF 1 Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-06-19 17:50 Dösjöbro IF röd - Glumslövs FF grön Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2018-06-24 11:00 Eskilsminne IF 1 - Fortuna FF röd Västergårds IP 8, 7-manna