Spelprogram - F12 Kompisligan Nordvästra B, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-14 09:00 Glumslövs FF Vit - Eskilsminne IF 2 Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-04-14 10:00 Västra Karups IF - Vikens IK Västra Karups IP C-plan 7-manna
2018-04-14 10:00 Billesholms IK svart - Ängelholms FF Norrlyckan
2018-04-22 10:00 Ängelholms FF - Västra Karups IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2018-04-22 11:00 Eskilsminne IF 2 - Billesholms IK svart Västergårds IP 10, 7-manna
2018-04-22 14:30 Vikens IK - Glumslövs FF Vit Vikvalla B-plan 7-manna 1
2018-04-28 11:00 Eskilsminne IF 2 - Vikens IK Västergårds IP 8, 7-manna
2018-04-29 10:00 Västra Karups IF - Billesholms IK svart Västra Karups IP C-plan 7-manna
2018-04-29 11:00 Glumslövs FF Vit - Ängelholms FF Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Maj
2018-05-05 10:00 Billesholms IK svart - Vikens IK Norrlyckan
2018-05-06 10:00 Ängelholms FF - Eskilsminne IF 2 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2018-05-09 18:30 Västra Karups IF - Glumslövs FF Vit Västra Karups IP C-plan 7-manna
2018-05-19 10:00 Glumslövs FF Vit - Billesholms IK svart Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-05-19 12:30 Eskilsminne IF 2 - Västra Karups IF Harlyckans IP 1
2018-05-20 14:30 Vikens IK - Ängelholms FF Vikvalla B-plan 7-manna 1
2018-05-27 11:00 Eskilsminne IF 2 - Glumslövs FF Vit Västergårds IP 8, 7-manna
2018-05-27 14:00 Ängelholms FF - Billesholms IK svart Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2018-05-29 18:00 Vikens IK - Västra Karups IF Vikvalla B-plan 7-manna 2
2018-05-30 18:30 Billesholms IK svart - Glumslövs FF Vit Norrlyckan
Juni
2018-06-02 10:00 Västra Karups IF - Ängelholms FF Västra Karups IP C-plan 7-manna
2018-06-02 10:00 Billesholms IK svart - Eskilsminne IF 2 Norrlyckan
2018-06-05 18:00 Glumslövs FF Vit - Vikens IK Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-06-09 13:00 Ängelholms FF - Glumslövs FF Vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2018-06-11 18:30 Billesholms IK svart - Västra Karups IF Norrlyckan
2018-06-12 18:00 Vikens IK - Eskilsminne IF 2 Vikvalla B-plan 7-manna 1
2018-06-16 11:00 Glumslövs FF Vit - Västra Karups IF Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-06-17 12:30 Eskilsminne IF 2 - Ängelholms FF Västergårds IP 10, 7-manna
2018-06-17 14:30 Vikens IK - Billesholms IK svart Vikvalla B-plan 7-manna 1
2018-06-21 18:30 Västra Karups IF - Eskilsminne IF 2 Västra Karups IP C-plan 7-manna
2018-06-24 13:00 Ängelholms FF - Vikens IK Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1