Spelprogram - P10 Kompisligan Nordvästra C3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-11 18:30 Glumslövs FF - Råå IF vit Örevångs IP B-plan 7-manna 2
2018-04-14 10:00 Borstahusens BK vit - Ramlösa Södra IF svart Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2018-04-14 10:00 Stattena IF - Mörarps IF blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-04-15 11:30 Vikens IK vit - Högaborgs BK 2 Vikvalla B-plan 7-manna 2
2018-04-18 18:00 Eskilsminne IF 3 - Höganäs BK blå Västergårds IP 4, 7-manna
2018-04-21 10:00 Mörarps IF blå - Vikens IK vit Vidablick IP B-plan 7-manna 1
2018-04-21 11:00 Ramlösa Södra IF svart - Stattena IF Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2018-04-21 13:00 Råå IF vit - Borstahusens BK vit Råå IP B-plan 7-manna
2018-04-22 11:00 Höganäs BK blå - Glumslövs FF Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
2018-04-22 12:30 Högaborgs BK 2 - Eskilsminne IF 3 Västergårds IP 2
2018-04-28 10:00 Borstahusens BK vit - Glumslövs FF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2018-04-28 10:30 Eskilsminne IF 3 - Mörarps IF blå Västergårds IP 6, 7-manna
2018-04-28 11:00 Stattena IF - Råå IF vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-04-29 11:30 Vikens IK vit - Ramlösa Södra IF svart Vikvalla B-plan 7-manna 2
2018-04-29 13:00 Höganäs BK blå - Högaborgs BK 2 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
Maj
2018-05-02 18:30 Glumslövs FF - Högaborgs BK 2 Örevångs IP B-plan 7-manna 2
2018-05-05 10:00 Råå IF vit - Vikens IK vit Råå IP B-plan 7-manna
2018-05-05 10:00 Borstahusens BK vit - Stattena IF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2018-05-05 10:00 Mörarps IF blå - Höganäs BK blå Vidablick IP B-plan 7-manna 2
2018-05-05 11:00 Ramlösa Södra IF svart - Eskilsminne IF 3 Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2018-05-19 13:00 Eskilsminne IF 3 - Råå IF vit Harlyckan 3, konstgräs
2018-05-19 15:00 Högaborgs BK 2 - Mörarps IF blå Västergårds IP 6, 7-manna
2018-05-20 11:00 Stattena IF - Glumslövs FF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-05-20 13:30 Höganäs BK blå - Ramlösa Södra IF svart Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
2018-05-21 18:00 Vikens IK vit - Borstahusens BK vit Vikvalla B-plan 7-manna 2
2018-05-23 18:30 Glumslövs FF - Mörarps IF blå Örevångs IP B-plan 7-manna 2
2018-05-26 11:00 Råå IF vit - Höganäs BK blå Råå IP B-plan 7-manna
2018-05-26 11:00 Stattena IF - Vikens IK vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-05-28 18:00 Borstahusens BK vit - Eskilsminne IF 3 Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2018-05-29 18:00 Ramlösa Södra IF svart - Högaborgs BK 2 Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Juni
2018-06-02 10:00 Mörarps IF blå - Ramlösa Södra IF svart Vidablick IP B-plan 7-manna 2
2018-06-02 11:00 Högaborgs BK 2 - Råå IF vit Västergårds IP 6, 7-manna
2018-06-03 11:00 Eskilsminne IF 3 - Stattena IF Västergårds IP 2
2018-06-03 11:00 Höganäs BK blå - Borstahusens BK vit Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
2018-06-03 14:00 Vikens IK vit - Glumslövs FF Vikvalla B-plan 7-manna 2
2018-06-07 17:45 Glumslövs FF - Ramlösa Södra IF svart Örevångs IP B-plan 7-manna 2
2018-06-10 10:00 Råå IF vit - Mörarps IF blå Råå IP B-plan 7-manna
2018-06-10 10:00 Borstahusens BK vit - Högaborgs BK 2 Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2018-06-10 10:00 Stattena IF - Höganäs BK blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-06-10 11:30 Vikens IK vit - Eskilsminne IF 3 Vikvalla B-plan 7-manna 2
2018-06-16 10:00 Mörarps IF blå - Borstahusens BK vit Vidablick IP B-plan 7-manna 1
2018-06-17 10:00 Ramlösa Södra IF svart - Råå IF vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2018-06-17 11:00 Höganäs BK blå - Vikens IK vit Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
2018-06-17 11:00 Högaborgs BK 2 - Stattena IF Västergårds IP 2
2018-06-19 18:30 Eskilsminne IF 3 - Glumslövs FF Västergårds IP 6, 7-manna