Spelprogram - P12 Kompisligan Nordvästra B3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-14 10:00 Svalövs BK - Dösjöbro IF röd Svalövs IP konstgräs 7-manna 1
2018-04-14 12:30 Ramlösa Södra IF svart - IF Lödde Ättekulla IP konstgräs 7-manna
2018-04-17 18:30 Fortuna FF röd - Högaborgs BK randigt Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
2018-04-21 12:00 Helsingborg Östra IF grön - Ramlösa Södra IF svart Bållevi B-plan 7-manna 1
2018-04-21 16:30 Dösjöbro IF röd - Fortuna FF röd Dösjöbro IP konstgräs
2018-04-22 10:00 IF Lödde - Glumslövs FF Tolvans IP 7-manna
2018-04-22 11:00 Högaborgs BK randigt - Eskilsminne IF 3 Västergårds IP 8, 7-manna
2018-04-28 10:00 Glumslövs FF - Ramlösa Södra IF svart Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-04-28 10:00 Helsingborg Östra IF grön - Högaborgs BK randigt Bållevi B-plan 7-manna 1
2018-04-28 11:00 Svalövs BK - IF Lödde Svalövs IP konstgräs 7-manna 1
2018-04-29 12:30 Eskilsminne IF 3 - Dösjöbro IF röd Västergårds IP 10, 7-manna
Maj
2018-05-05 10:00 IF Lödde - Fortuna FF röd Tolvans IP 7-manna
2018-05-05 10:00 Glumslövs FF - Svalövs BK Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-05-05 11:30 Ramlösa Södra IF svart - Högaborgs BK randigt Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2018-05-06 10:00 Dösjöbro IF röd - Helsingborg Östra IF grön Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
2018-05-08 18:00 Eskilsminne IF 3 - Helsingborg Östra IF grön Västergårds IP 8, 7-manna
2018-05-19 10:00 Fortuna FF röd - Glumslövs FF Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2018-05-19 11:00 Svalövs BK - Ramlösa Södra IF svart Svalövs IP A-plan
2018-05-19 12:30 Eskilsminne IF 3 - IF Lödde Harlyckans IP 1
2018-05-20 11:00 Högaborgs BK randigt - Dösjöbro IF röd Västergårds IP 10, 7-manna
2018-05-26 10:00 IF Lödde - Helsingborg Östra IF grön Tolvans IP 7-manna
2018-05-26 10:00 Glumslövs FF - Eskilsminne IF 3 Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-05-26 11:00 Svalövs BK - Fortuna FF röd Svalövs IP A-plan
2018-05-26 12:30 Ramlösa Södra IF svart - Dösjöbro IF röd Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Juni
2018-06-02 10:00 Helsingborg Östra IF grön - Glumslövs FF Bållevi B-plan 7-manna 1
2018-06-03 10:00 Fortuna FF röd - Ramlösa Södra IF svart Örbyvallen A-plan 7-manna 1
2018-06-03 11:00 Eskilsminne IF 3 - Svalövs BK Västergårds IP 10, 7-manna
2018-06-03 13:00 Högaborgs BK randigt - IF Lödde Västergårds IP 8, 7-manna
2018-06-09 10:00 Glumslövs FF - Högaborgs BK randigt Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2018-06-09 10:00 Fortuna FF röd - Eskilsminne IF 3 Örbyvallen A-plan 7-manna 1
2018-06-10 11:00 Svalövs BK - Helsingborg Östra IF grön Svalövs IP A-plan
2018-06-11 18:30 IF Lödde - Dösjöbro IF röd Tolvans IP 7-manna
2018-06-16 10:00 Helsingborg Östra IF grön - Fortuna FF röd Bållevi B-plan 7-manna 1
2018-06-16 12:00 Dösjöbro IF röd - Glumslövs FF Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
2018-06-17 11:00 Eskilsminne IF 3 - Ramlösa Södra IF svart Västergårds IP 10, 7-manna
2018-06-17 11:00 Högaborgs BK randigt - Svalövs BK Västergårds IP 8, 7-manna