Spelprogram - Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar utan AD

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio (P01) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Astrio (P02) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Astrio (P04) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Astrio (P05) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
Falkenbergs FF (P03) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Falkenbergs FF (P05) Anders Pentéus 0727420427 gul, vita, vita
FC Bellevue (P05) FC Bellevue(Föreningen)
Fortuna FF (P04) Fortuna FF(Föreningen) röd, svart, svart
Frillesås FF (P03) Frillesås FF(Föreningen) grön, vita, Gröna
Frillesås FF (P04) Frillesås FF(Föreningen) grön, vita, Gröna
Förslövs IF Förslövs IF(Föreningen) röd, röd, röd
GAIS (P03) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P05) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Götaholms BK (P05) Götaholms BK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Halmstads BK (P05) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Helsingborgs IF (P05) Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Horreds IF (P04) Horreds IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Hovås Billdal IF (P03) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hyltebruks IF (P04) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, vit, blå
IF Centern (P02) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Centern (P03) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Centern (P04) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Lödde (P05) IF Lödde(Föreningen) Gul, Svart, Gula
IF Mölndal Fotboll (P05) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Warta (P16) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IFK Fjärås (P02) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Fjärås (P04) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Fjärås (P05) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Jonsereds IF (P03) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kinna IF (P03) Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kinna IF (P04) Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kode IF (P04) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kullavik IF (P04) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P05) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P16) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kungsbacka IF (P04) Anders Martinsson 0708476173 Vit, Blå, Vita
Kållered SK (P03) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Laholms FK (P02) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Laholms FK (P04) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Lekstorps IF (P04) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lerkils IF (P03) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lidhults GOIF (P04) Lidhults GOIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Lilla Träslövs FF (P01) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Lilla Träslövs FF (P03) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Lindome GIF (P05) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lundby IF (P04) Lundby IF(Föreningen) Grön, vit, gröna
Onsala BK (P03) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Sandareds IF (P02) Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Snöstorp Nyhem FF (P04) Snöstorp Nyhem FF(Föreningen) röd, gröna, gröna
Snöstorp Nyhem FF (P05) Snöstorp Nyhem FF(Föreningen) röd, gröna, gröna
Sävedalens IF (P04) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Trelleborgs FF (P05) Trelleborgs FF(Föreningen) blå, vit, vit
Tölö IF (P03) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Tölö IF (P05) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Vapnö IF (P04) Vapnö IF(Föreningen) röd, svart, svart
Varbergs BoIS FC (P05) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Vinbergs IF (P01) Vinbergs IF(Föreningen) grön, vita, gröna
Ytterby IS (P04) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsa IF (P04) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Älvsborg FF (P05) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Örby/Skene IF (P04) Skene IF(Föreningen) Vit, Svarta, Vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 11:30 071023007 IF Centern (P02) - Laholms FK (P02) 1 - 2 Kärlekens IP 3
2020-02-01 12:15 071023023 Halmstads BK (P05) - Tölö IF (P05) 2 - 0 Halmstad Arena P6
2020-02-02 15:00 071023003 Laholms FK (P04) - Fortuna FF (P04) 4 - 1 Glänninge Park B
2020-02-02 16:15 071023012 Halmstads BK (P05) - Trelleborgs FF (P05) Inst. Halmstad Arena P6
2020-02-08 12:15 071023004 Halmstads BK (P05) - Snöstorp Nyhem FF (P05) Halmstad Arena P7
2020-02-09 12:00 071023014 BK Astrio (P01) - Lilla Träslövs FF (P01) Inst. Skedalaheds IP 3
2020-02-09 14:00 071023040 Snöstorp Nyhem FF (P04) - Lidhults GOIF (P04) Inst. Skedalaheds IP 3
2020-02-14 17:15 071023049 BK Astrio (P05) - Snöstorp Nyhem FF (P05) 0 - 6 Skedalaheds IP 3
2020-02-14 19:00 071023036 BK Astrio (P04) - Hyltebruks IF (P04) Kärlekens IP 3
2020-02-15 12:15 071023005 Halmstads BK (P05) - Falkenbergs FF (P05) Halmstad Arena P7
2020-02-15 14:30 071023041 IFK Fjärås (P02) - Sandareds IF (P02) Inst. Ögärdets IP B
2020-02-16 11:45 071023026 Tölö IF (P03) - Jonsereds IF (P03) Tingbergsvallen B
2020-02-16 16:00 071023033 Åsa IF (P04) - Sävedalens IF (P04) Åsa C
2020-02-16 16:15 071023001 Halmstads BK (P05) - GAIS (P05) 5 - 3 Halmstad Arena P6
2020-02-17 19:00 071023054 BK Astrio (P01) - Lilla Träslövs FF (P01) 1 - 1 Halmstad Arena P7
2020-02-22 10:00 071023042 IFK Fjärås (P05) - IF Mölndal Fotboll (P05) Ögärdets IP B
2020-02-22 13:00 071023048 Kullavik IF (P04) - Lundby IF (P04) Maleviks IP
2020-02-22 15:45 071023027 Tölö IF (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Inst. Tingbergsvallen B
2020-02-23 12:15 071023034 Frillesås FF (P04) - Kinna IF (P04) Frillesås IP C
2020-02-23 14:00 071023056 Snöstorp Nyhem FF (P04) - Vapnö IF (P04) Skedalaheds IP 3
2020-02-23 14:15 071023013 Halmstads BK (P05) - Götaholms BK (P05) Halmstad Arena P6
2020-02-23 16:00 071023038 Åsa IF (P04) - Motståndare ej klar Åsa C
2020-02-29 10:00 071023032 IF Centern (P04) - BK Astrio (P04) Kärlekens IP 3
2020-02-29 10:00 071023043 IFK Fjärås (P05) - Lindome GIF (P05) Ögärdets IP B
2020-02-29 16:15 071023002 Halmstads BK (P05) - FC Bellevue (P05) Halmstad Arena P6
2020-03-01 11:45 071023028 Tölö IF (P03) - Lilla Träslövs FF (P03) Tingbergsvallen B
2020-03-01 12:00 071023018 Lerkils IF (P03) - Kållered SK (P03) Ängås IP D
2020-03-01 14:00 071023008 IF Centern (P02) - BK Astrio (P02) Kärlekens IP 3
2020-03-01 14:00 071023057 Snöstorp Nyhem FF (P04) - Lidhults GOIF (P04) Skedalaheds IP 3
2020-03-01 15:00 071023006 Kullavik IF (P16) - IF Warta (P16) Maleviks IP
2020-03-01 16:00 071023047 Åsa IF (P04) - IFK Fjärås (P04) Åsa C
2020-03-07 10:00 071023031 IF Centern (P04) - Snöstorp Nyhem FF (P05) Kärlekens IP 3
2020-03-08 10:30 071023021 Kullavik IF (P04) - Lekstorps IF (P04) Maleviks IP
2020-03-08 12:15 071023035 Frillesås FF (P04) - Horreds IF (P04) Frillesås IP C
2020-03-08 16:30 071023050 Lilla Träslövs FF (P03) - IF Centern (P03) Ankarvallen B
2020-03-08 17:00 071023039 Åsa IF (P04) - Kungsbacka IF (P04) Åsa C
2020-03-14 10:00 071023029 IF Centern (P04) - Vapnö IF (P04) Kärlekens IP 3
2020-03-14 13:00 071023016 Kullavik IF (P05) - Älvsborg FF (P05) Maleviks IP
2020-03-14 14:00 071023010 IF Centern (P02) - Falkenbergs FF (P03) Kärlekens IP 3
2020-03-14 15:00 071023017 Kullavik IF (P04) - Ytterby IS (P04) Maleviks IP
2020-03-15 10:20 071023044 IFK Fjärås (P05) - BK Astrio (P05) Ögärdets IP B
2020-03-15 12:00 071023019 Lerkils IF (P03) - GAIS (P03) Ängås IP D
2020-03-15 12:20 071023045 IFK Fjärås (P04) - BK Astrio (P04) Ögärdets IP B
2020-03-15 14:20 071023046 IFK Fjärås (P02) - BK Astrio (P01) Ögärdets IP B
2020-03-15 16:15 071023037 Frillesås FF (P04) - Örby/Skene IF (P04) Frillesås IP C
2020-03-15 17:00 071023051 Lilla Träslövs FF (P03) - Onsala BK (P03) Håstens IP konstgräs
2020-03-20 19:00 071023015 BK Astrio (P01) - Vinbergs IF (P01) Kärlekens IP 3
2020-03-22 14:15 071023011 Halmstads BK (P05) - Helsingborgs IF (P05) Skedalaheds IP 3
2020-03-22 15:00 071023055 Laholms FK (P04) - Vapnö IF (P04) Glänninge Park B
2020-03-22 17:00 071023052 Lilla Träslövs FF (P03) - Kinna IF (P03) Håstens IP konstgräs
2020-03-28 13:00 071023020 Kullavik IF (P05) - Lindome GIF (P05) Inst. Maleviks IP
2020-03-29 12:00 071023030 IF Centern (P04) - Förslövs IF Kärlekens IP 3
2020-03-29 12:00 071023053 Lilla Träslövs FF (P03) - Frillesås FF (P03) Håstens IP konstgräs
2020-03-29 14:00 071023009 IF Centern (P02) - Laholms FK (P02) Kärlekens IP 3
2020-03-29 15:00 071023022 Kullavik IF (P04) - Kode IF (P04) Maleviks IP
2020-04-05 14:15 071023024 Halmstads BK (P05) - IF Lödde (P05) Halmstad Arena P6
2020-04-05 16:15 071023025 Halmstads BK (P05) - IF Lödde (P05) Halmstad Arena P6