Spelprogram - HA Div.6 Sydvästra A

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2015-04-11 11:00 130166006 Rosengård FF - Teknologkårens IF LTH 1 - 0 Rosengård Norra IP
2015-04-11 14:00 130166001 Klågerups GIF - Korpen Malmö IF 3 - 2 Gamla IP, Klågerup
2015-04-11 14:00 130166003 Dalby GIF - Kyrkheddinge IF 1 - 2 Dalby IP
2015-04-11 14:00 130166004 AC Kvarnby - Hallands Nations FF 3 - 1 Bäckagårds IP
2015-04-11 15:00 130166002 Linero IF - Arlövs BI 2 - 1 Linero IP
2015-04-18 14:00 130166007 Teknologkårens IF LTH - Klågerups GIF 3 - 2 Smörlyckans IP
2015-04-18 14:00 130166010 Kyrkheddinge IF - AC Kvarnby 2 - 0 Staffansvallen
2015-04-18 14:30 130166011 Arlövs BI - Dalby GIF 3 - 0 Kronetorpsvallen
2015-04-18 15:00 130166012 Korpen Malmö IF - Linero IF 0 - 3 Mellanhedens IP
2015-04-19 13:00 130166008 Türk Anadolu FF - Rosengård FF 1 - 2 Rosengård Norra IP
2015-04-25 11:00 130166016 AC Kvarnby - Arlövs BI 0 - 2 Bäckagårds IP
2015-04-25 14:00 130166013 Klågerups GIF - Rosengård FF 2 - 4 Nya IP, Klågerup
2015-04-25 14:00 130166015 Dalby GIF - Korpen Malmö IF 1 - 6 Dalby IP
2015-04-25 15:00 130166014 Linero IF - Teknologkårens IF LTH 2 - 0 Linero IP
2015-04-26 13:00 130166018 Türk Anadolu FF - Hallands Nations FF 0 - 1 Rosengård Norra IP
Maj
2015-05-01 19:00 130166021 Kyrkheddinge IF - Türk Anadolu FF 4 - 1 Staffansvallen
2015-05-02 14:00 130166019 Teknologkårens IF LTH - Dalby GIF 6 - 1 Smörlyckans IP
2015-05-02 14:00 130166020 Klågerups GIF - Linero IF 2 - 1 Nya IP, Klågerup
2015-05-02 15:00 130166023 Korpen Malmö IF - AC Kvarnby 6 - 2 Mellanhedens IP
2015-05-03 13:00 130166024 Rosengård FF - Hallands Nations FF 3 - 1 Rosengård Norra IP
2015-05-07 19:00 130166066 Teknologkårens IF LTH - Korpen Malmö IF 4 - 0 Smörlyckans IP
2015-05-09 11:00 130166027 AC Kvarnby - Teknologkårens IF LTH 3 - 5 Bäckagårds IP
2015-05-09 14:00 130166026 Dalby GIF - Klågerups GIF 2 - 4 Dalby IP
2015-05-09 15:00 130166025 Linero IF - Rosengård FF 3 - 2 Linero IP
2015-05-10 13:00 130166029 Türk Anadolu FF - Arlövs BI 1 - 5 Rosengård Norra IP
2015-05-10 14:00 130166030 Hallands Nations FF - Kyrkheddinge IF 1 - 0 Klostergårdens IP
2015-05-13 19:30 130166043 Teknologkårens IF LTH - Hallands Nations FF 3 - 0 Klostergårdens IP
2015-05-16 14:00 130166032 Klågerups GIF - AC Kvarnby 4 - 1 Nya IP, Klågerup
2015-05-16 14:00 130166034 Hallands Nations FF - Arlövs BI 1 - 3 Klostergårdens IP
2015-05-16 15:00 130166033 Linero IF - Dalby GIF 3 - 1 Linero IP
2015-05-16 15:00 130166035 Korpen Malmö IF - Türk Anadolu FF 4 - 0 Mellanhedens IP
2015-05-17 13:00 130166036 Rosengård FF - Kyrkheddinge IF 3 - 2 Rosengård Norra IP
2015-05-20 18:30 130166040 Türk Anadolu FF - Teknologkårens IF LTH 1 - 5 Rosengård Norra IP
2015-05-20 19:00 130166037 Dalby GIF - Rosengård FF 1 - 5 Dalby IP
2015-05-20 19:00 130166038 Linero IF - AC Kvarnby 4 - 1 Linero IP
2015-05-20 19:00 130166042 Kyrkheddinge IF - Arlövs BI 0 - 1 Staffansvallen
2015-05-20 19:30 130166041 Hallands Nations FF - Korpen Malmö IF 3 - 3 Klostergårdens IP
2015-05-23 14:00 130166044 Klågerups GIF - Türk Anadolu FF 7 - 1 Nya IP, Klågerup
2015-05-23 14:00 130166046 Dalby GIF - AC Kvarnby 0 - 0 Dalby IP
2015-05-23 15:00 130166047 Korpen Malmö IF - Kyrkheddinge IF 1 - 2 Mellanhedens IP
2015-05-24 13:00 130166048 Rosengård FF - Arlövs BI 3 - 2 Rosengård Norra IP
2015-05-27 19:30 130166063 Hallands Nations FF - Dalby GIF 5 - 2 Klostergårdens IP
2015-05-29 19:00 130166053 Kyrkheddinge IF - Teknologkårens IF LTH 1 - 5 Staffansvallen
2015-05-30 11:00 130166049 AC Kvarnby - Rosengård FF 0 - 5 Bäckagårds IP
2015-05-30 14:00 130166052 Hallands Nations FF - Klågerups GIF 3 - 5 Klostergårdens IP
2015-05-30 14:30 130166054 Arlövs BI - Korpen Malmö IF 3 - 2 Kronetorpsvallen
2015-05-31 13:00 130166051 Türk Anadolu FF - Linero IF 2 - 1 Rosengård Norra IP
Juni
2015-06-05 19:00 130166057 Linero IF - Hallands Nations FF 6 - 2 Linero IP
2015-06-05 19:00 130166058 Dalby GIF - Türk Anadolu FF 3 - 0 Dalby IP
2015-06-06 14:00 130166056 Klågerups GIF - Kyrkheddinge IF 4 - 0 Nya IP, Klågerup
2015-06-07 13:00 130166060 Rosengård FF - Korpen Malmö IF 1 - 1 Rosengård Norra IP
2015-06-07 16:00 130166055 Teknologkårens IF LTH - Arlövs BI 1 - 1 Smörlyckans IP
2015-06-07 16:00 130166069 Hallands Nations FF - AC Kvarnby 2 - 0 Klostergårdens IP
2015-06-12 18:30 130166064 Kyrkheddinge IF - Linero IF 2 - 3 Staffansvallen
2015-06-12 18:30 130166065 Arlövs BI - Klågerups GIF 1 - 0 Kronetorpsvallen
2015-06-13 13:00 130166067 Teknologkårens IF LTH - Rosengård FF 1 - 0 Smörlyckans IP
2015-06-14 13:00 130166062 Türk Anadolu FF - AC Kvarnby 3 - 1 Rosengård Norra IP
2015-06-18 19:00 130166070 Kyrkheddinge IF - Dalby GIF 2 - 2 Staffansvallen
2015-06-18 19:00 130166071 Arlövs BI - Linero IF 2 - 2 Kronetorpsvallen
2015-06-18 19:00 130166072 Korpen Malmö IF - Klågerups GIF 2 - 2 Mellanhedens IP
2015-06-25 19:00 130166074 Linero IF - Korpen Malmö IF 1 - 1 Linero IP
Augusti
2015-08-01 14:00 130166075 Dalby GIF - Arlövs BI 2 - 0 Dalby IP
2015-08-01 14:00 130166076 AC Kvarnby - Kyrkheddinge IF 5 - 2 Bäckagårds IP
2015-08-08 14:00 130166082 Arlövs BI - AC Kvarnby 1 - 2 Kronetorpsvallen
2015-08-08 15:00 130166083 Korpen Malmö IF - Dalby GIF 1 - 2 Mellanhedens IP
2015-08-09 13:00 130166084 Rosengård FF - Klågerups GIF 6 - 3 Rosengård Norra IP
2015-08-15 14:00 130166086 Dalby GIF - Teknologkårens IF LTH 0 - 2 Dalby IP
2015-08-15 14:00 130166087 AC Kvarnby - Korpen Malmö IF 0 - 1 Bäckagårds IP
2015-08-15 15:00 130166085 Linero IF - Klågerups GIF 1 - 1 Linero IP
2015-08-16 13:00 130166089 Türk Anadolu FF - Kyrkheddinge IF 1 - 1 Rosengård Norra IP
2015-08-21 18:30 130166092 Klågerups GIF - Dalby GIF 1 - 5 Nya IP, Klågerup
2015-08-21 19:00 130166093 Kyrkheddinge IF - Hallands Nations FF 4 - 1 Staffansvallen
2015-08-21 19:00 2-3 ändrat till 0-3 enligt TK-beslut gällande obehörig spelare. 130166096 Rosengård FF - Linero IF 0 - 3 Rosengård Norra IP
2015-08-23 15:05 130166094 Arlövs BI - Türk Anadolu FF 6 - 1 Kronetorpsvallen
2015-08-23 16:00 130166091 Teknologkårens IF LTH - AC Kvarnby 4 - 2 Smörlyckans IP
2015-08-24 19:30 130166090 Hallands Nations FF - Rosengård FF 0 - 5 Klostergårdens IP
2015-08-29 13:00 130166100 Türk Anadolu FF - Korpen Malmö IF 3 - 2 Rosengård Norra IP
2015-08-29 13:00 130166102 Kyrkheddinge IF - Rosengård FF 1 - 1 Staffansvallen
2015-08-29 14:00 130166097 Dalby GIF - Linero IF 0 - 2 Dalby IP
2015-08-29 14:00 130166098 AC Kvarnby - Klågerups GIF 0 - 2 Bäckagårds IP
2015-08-31 19:00 130166101 Arlövs BI - Hallands Nations FF 8 - 2 Kronetorpsvallen
September
2015-09-03 18:00 130166073 Klågerups GIF - Teknologkårens IF LTH 1 - 2 Nya IP, Klågerup
2015-09-04 19:00 130166107 Korpen Malmö IF - Hallands Nations FF 3 - 4 Mellanhedens IP
2015-09-06 14:00 130166103 Teknologkårens IF LTH - Türk Anadolu FF 2 - 4 Smörlyckans IP
2015-09-06 14:00 130166105 AC Kvarnby - Linero IF 0 - 5 Bäckagårds IP
2015-09-06 14:00 130166108 Rosengård FF - Dalby GIF 2 - 2 Rosengård Norra IP
2015-09-06 15:00 130166106 Arlövs BI - Kyrkheddinge IF 2 - 0 Kronetorpsvallen
2015-09-10 19:00 130166079 Teknologkårens IF LTH - Linero IF 3 - 4 Linero IP
2015-09-12 11:00 130166109 AC Kvarnby - Dalby GIF 2 - 2 Bäckagårds IP
2015-09-12 13:00 130166111 Türk Anadolu FF - Klågerups GIF 1 - 2 Rosengård Norra IP
2015-09-12 14:00 130166113 Kyrkheddinge IF - Korpen Malmö IF 1 - 5 Staffansvallen
2015-09-12 14:30 130166114 Arlövs BI - Rosengård FF 0 - 2 Kronetorpsvallen
2015-09-12 16:00 130166112 Hallands Nations FF - Teknologkårens IF LTH 1 - 1 Klostergårdens IP
2015-09-18 19:00 130166117 Linero IF - Türk Anadolu FF 1 - 1 Linero IP
2015-09-18 19:00 130166119 Korpen Malmö IF - Arlövs BI 1 - 1 Mellanhedens IP
2015-09-20 13:00 130166120 Rosengård FF - AC Kvarnby 3 - 2 Rosengård Norra IP
2015-09-20 14:00 130166115 Teknologkårens IF LTH - Kyrkheddinge IF 5 - 0 Smörlyckans IP
2015-09-20 14:00 130166116 Klågerups GIF - Hallands Nations FF 5 - 2 Nya IP, Klågerup
2015-09-23 19:00 Avbruten match! Slutresultat 0-3 fastställt av TK vid sammanträde 30/9. 130166078 Rosengård FF - Türk Anadolu FF 0 - 3 Rosengård Norra IP
2015-09-26 13:00 130166122 Türk Anadolu FF - Dalby GIF 2 - 0 Rosengård Norra IP
2015-09-26 14:00 130166124 Kyrkheddinge IF - Klågerups GIF 1 - 1 Staffansvallen
2015-09-26 14:00 130166125 Arlövs BI - Teknologkårens IF LTH 1 - 2 Kronetorpsvallen
2015-09-26 14:30 130166123 Hallands Nations FF - Linero IF 0 - 9 Klostergårdens IP
2015-09-26 15:00 130166126 Korpen Malmö IF - Rosengård FF 2 - 5 Mellanhedens IP
2015-09-30 19:00 130166080 Hallands Nations FF - Türk Anadolu FF 5 - 2 Klostergårdens IP
Oktober
2015-10-03 11:00 130166131 AC Kvarnby - Türk Anadolu FF 5 - 3 Bäckagårds IP
2015-10-03 15:00 130166127 Korpen Malmö IF - Teknologkårens IF LTH 2 - 2 Mellanhedens IP
2015-10-03 15:00 130166128 Klågerups GIF - Arlövs BI 1 - 1 Nya IP, Klågerup
2015-10-03 15:00 130166129 Linero IF - Kyrkheddinge IF 3 - 3 Linero IP
2015-10-03 15:00 130166130 Dalby GIF - Hallands Nations FF 4 - 1 Dalby IP