Spelprogram - HA Div.4 Sydvästra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Flagg BK Flagg(Föreningen) Röd, Blå, Röd
BK Höllviken Tim Jörvall 0761004360 Rödvit/Svart/Svart
FBK Balkan Nebojsa Boban 0739650522 Blå, Vit, Röd
FC Trelleborg Peter Nilsson 0704835769 BLÅ/BLÅ/BLÅ
GIF Nike Ronny Östlund 0702623308 Röd, Röd, Röd
IF Limhamn Bunkeflo Tommy Ringblom 0709696195 Röd, Svart, Svart
KSF Kosova IF Hekuran Iberdemaj 0739726123 Röd/Svart/Röd
Malmö City FC Robert Burda 0722511437 svart, svart, svart
MF Pelister Daniel Simonovski 0708694454 Grön, vit, vit
NK Croatia Josip Cica 0733464942 Blå/blå/blå
Åkarps IF Mattias Silfverberg Folkesson 0763989361 rödsvart, svart, svart
Östra-Torp Smygehuk FF Michael Nilsson 0708212392 grönvit/grön/vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-07 19:00 130142002 FBK Balkan - MF Pelister 2 - 1 Rosengård, Tävlingsarena
2017-04-08 13:00 130142001 BK Höllviken - Åkarps IF 1 - 4 Höllvikens IP
2017-04-08 13:00 130142005 IF Limhamn Bunkeflo - KSF Kosova IF 1 - 0 Bunkeflo IP
2017-04-08 14:00 130142006 Östra-Torp Smygehuk FF - BK Flagg 0 - 1 Smygehamns IP
2017-04-08 15:00 130142004 GIF Nike - Malmö City FC 3 - 0 Lomma IP
2017-04-09 13:00 130142003 FC Trelleborg - NK Croatia 2 - 1 Ymorvallen
2017-04-14 14:00 130142012 Åkarps IF - FBK Balkan 3 - 0 Åkarps IP
2017-04-15 13:00 130142007 BK Flagg - BK Höllviken 3 - 0 Dalhems IP
2017-04-15 14:00 130142009 Malmö City FC - IF Limhamn Bunkeflo 2 - 3 Kirsebergs IP
2017-04-15 14:00 130142011 MF Pelister - FC Trelleborg 1 - 5 Ymorvallen
2017-04-16 14:00 130142010 NK Croatia - GIF Nike 0 - 5 Kroksbäck IP
2017-04-21 19:00 130142014 FBK Balkan - BK Flagg 3 - 0 Rosengård, Tävlingsarena
2017-04-22 13:00 130142013 BK Höllviken - Östra-Torp Smygehuk FF 4 - 2 Höllvikens IP
2017-04-22 13:00 130142017 IF Limhamn Bunkeflo - NK Croatia 1 - 0 Bunkeflo IP
2017-04-22 14:00 130142015 FC Trelleborg - Åkarps IF 2 - 1 Ymorvallen
2017-04-22 14:00 130142018 KSF Kosova IF - Malmö City FC 2 - 2 Ellenborgs IP
2017-04-22 15:00 130142016 GIF Nike - MF Pelister 2 - 0 Lomma IP
2017-04-29 13:00 130142020 BK Höllviken - FBK Balkan 1 - 5 Höllvikens IP
2017-04-29 14:00 130142019 BK Flagg - FC Trelleborg 3 - 1 Dalhems IP
2017-04-29 14:00 130142022 MF Pelister - IF Limhamn Bunkeflo 2 - 4 Ymorvallen
2017-04-29 14:00 130142023 Åkarps IF - GIF Nike 0 - 4 Åkarps IP
2017-04-29 14:00 130142024 Östra-Torp Smygehuk FF - Malmö City FC 1 - 3 Smygehamns IP
2017-04-29 15:00 130142021 NK Croatia - KSF Kosova IF 1 - 6 Kroksbäck IP
Maj
2017-05-05 18:30 130142030 Malmö City FC - NK Croatia 6 - 2 Kirsebergs IP
2017-05-05 19:00 130142025 FBK Balkan - Östra-Torp Smygehuk FF 1 - 1 Rosengård, Tävlingsarena
2017-05-05 19:00 130142029 KSF Kosova IF - MF Pelister 1 - 0 Ellenborgs IP
2017-05-06 13:00 130142028 IF Limhamn Bunkeflo - Åkarps IF 3 - 0 Bunkeflo IP
2017-05-06 15:00 130142027 GIF Nike - BK Flagg 1 - 1 Lomma IP
2017-05-07 13:00 130142026 FC Trelleborg - BK Höllviken 1 - 1 Ymorvallen
2017-05-09 19:00 130142008 KSF Kosova IF - Östra-Torp Smygehuk FF 1 - 0 Ellenborgs IP
2017-05-12 19:00 130142033 FBK Balkan - FC Trelleborg 4 - 0 Rosengård, Tävlingsarena
2017-05-13 13:00 130142031 BK Flagg - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 1 Dalhems IP
2017-05-13 13:00 130142032 BK Höllviken - GIF Nike 2 - 2 Höllvikens IP
2017-05-13 14:00 130142034 MF Pelister - Malmö City FC 1 - 3 Ymorvallen
2017-05-13 14:00 130142035 Åkarps IF - KSF Kosova IF 0 - 3 Åkarps IP
2017-05-13 14:00 130142036 Östra-Torp Smygehuk FF - NK Croatia 0 - 0 Smygehamns IP
2017-05-19 19:00 130142039 IF Limhamn Bunkeflo - BK Höllviken 1 - 0 Bunkeflo IP
2017-05-19 19:00 130142040 KSF Kosova IF - BK Flagg 4 - 1 Ellenborgs IP
2017-05-19 19:00 130142041 Malmö City FC - Åkarps IF 3 - 1 Kirsebergs IP
2017-05-19 19:00 130142042 NK Croatia - MF Pelister 2 - 2 Kroksbäck IP
2017-05-20 14:00 130142037 FC Trelleborg - Östra-Torp Smygehuk FF 5 - 0 Ymorvallen
2017-05-20 15:00 130142038 GIF Nike - FBK Balkan 0 - 1 Lomma IP
2017-05-23 19:00 130142044 BK Höllviken - KSF Kosova IF 0 - 2 Höllvikens IP
2017-05-23 19:00 130142045 FBK Balkan - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 1 Rosengård, Tävlingsarena
2017-05-24 18:30 130142043 BK Flagg - Malmö City FC 1 - 5 Dalhems IP
2017-05-24 19:00 130142046 FC Trelleborg - GIF Nike 2 - 3 Ymorvallen
2017-05-24 19:00 130142047 Åkarps IF - NK Croatia 1 - 0 Åkarps IP
2017-05-24 19:00 130142048 Östra-Torp Smygehuk FF - MF Pelister 0 - 7 Smygehamns IP
2017-05-26 19:00 130142051 KSF Kosova IF - FBK Balkan 1 - 2 Ellenborgs IP
2017-05-27 14:00 130142052 Malmö City FC - BK Höllviken 4 - 0 Kirsebergs IP
2017-05-27 14:00 130142054 MF Pelister - Åkarps IF 0 - 6 Ymorvallen
2017-05-27 15:00 130142049 GIF Nike - Östra-Torp Smygehuk FF 5 - 1 Lomma IP
2017-05-28 13:00 130142050 IF Limhamn Bunkeflo - FC Trelleborg 1 - 0 Bunkeflo IP
2017-05-28 15:00 130142053 NK Croatia - BK Flagg 1 - 3 Kroksbäck IP
Juni
2017-06-02 19:00 130142057 FBK Balkan - Malmö City FC 4 - 1 Rosengård, Tävlingsarena
2017-06-03 14:00 130142055 BK Flagg - MF Pelister 4 - 1 Dalhems IP
2017-06-03 14:00 130142058 FC Trelleborg - KSF Kosova IF 3 - 2 Ymorvallen
2017-06-03 14:00 130142060 Östra-Torp Smygehuk FF - Åkarps IF 0 - 0 Smygehamns IP
2017-06-03 15:00 130142059 GIF Nike - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 0 Lomma IP
2017-06-04 13:00 130142056 BK Höllviken - NK Croatia 5 - 0 Höllvikens IP
2017-06-09 19:00 130142064 NK Croatia - FBK Balkan 1 - 5 Kroksbäck IP
2017-06-10 14:00 130142062 KSF Kosova IF - GIF Nike 2 - 3 Ellenborgs IP
2017-06-10 14:00 130142063 Malmö City FC - FC Trelleborg 3 - 1 Kirsebergs IP
2017-06-10 14:00 130142065 MF Pelister - BK Höllviken 1 - 5 Ymorvallen
2017-06-10 14:00 130142066 Åkarps IF - BK Flagg 4 - 2 Åkarps IP
2017-06-11 13:00 130142061 IF Limhamn Bunkeflo - Östra-Torp Smygehuk FF 2 - 1 Bunkeflo IP
2017-06-15 19:00 130142067 BK Flagg - Östra-Torp Smygehuk FF 4 - 0 Dalhems IP
2017-06-16 19:00 130142068 KSF Kosova IF - IF Limhamn Bunkeflo 2 - 2 Ellenborgs IP
2017-06-17 14:00 130142069 Malmö City FC - GIF Nike 3 - 2 Kirsebergs IP
2017-06-17 14:00 130142072 Åkarps IF - BK Höllviken 2 - 1 Åkarps IP
2017-06-18 14:00 130142071 MF Pelister - FBK Balkan 0 - 7 Ymorvallen
2017-06-21 19:00 130142077 IF Limhamn Bunkeflo - Malmö City FC 1 - 1 Bunkeflo IP
2017-06-22 18:30 130142073 BK Höllviken - BK Flagg 1 - 0 Höllvikens IP
2017-06-22 19:00 130142074 FBK Balkan - Åkarps IF 6 - 1 Rosengård, Tävlingsarena
2017-06-22 19:00 130142075 FC Trelleborg - MF Pelister 1 - 1 Ymorvallen
2017-06-22 19:00 130142076 GIF Nike - NK Croatia 6 - 1 Lomma IP
2017-06-22 19:00 130142078 Östra-Torp Smygehuk FF - KSF Kosova IF 1 - 3 Smygehamns IP
2017-06-26 19:00 130142084 Östra-Torp Smygehuk FF - BK Höllviken 2 - 0 Smygehamns IP
Augusti
2017-08-05 14:00 130142079 BK Flagg - FBK Balkan 1 - 1 Dalhems IP
2017-08-05 14:00 130142080 Malmö City FC - KSF Kosova IF 4 - 1 Kirsebergs IP
2017-08-05 14:00 130142082 MF Pelister - GIF Nike 3 - 3 Ymorvallen
2017-08-05 14:00 130142083 Åkarps IF - FC Trelleborg 4 - 1 Åkarps IP
2017-08-08 19:00 130142081 NK Croatia - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 7 Kroksbäck IP
2017-08-11 19:00 130142085 FBK Balkan - BK Höllviken 3 - 1 Rosengård, Tävlingsarena
2017-08-11 19:00 130142090 Malmö City FC - Östra-Torp Smygehuk FF 7 - 1 Kirsebergs IP
2017-08-12 14:00 130142086 FC Trelleborg - BK Flagg 1 - 3 Ymorvallen
2017-08-12 14:00 130142089 KSF Kosova IF - NK Croatia 4 - 1 Ellenborgs IP
2017-08-12 15:00 130142087 GIF Nike - Åkarps IF 2 - 3 Lomma IP
2017-08-13 13:00 130142088 IF Limhamn Bunkeflo - MF Pelister 7 - 0 Bunkeflo IP
2017-08-18 18:30 130142093 NK Croatia - Malmö City FC 3 - 7 Kroksbäck IP
2017-08-19 13:00 130142092 BK Höllviken - FC Trelleborg 1 - 2 Höllvikens IP
2017-08-19 14:00 130142091 BK Flagg - GIF Nike 2 - 3 Dalhems IP
2017-08-19 14:00 130142094 MF Pelister - KSF Kosova IF 2 - 3 Ymorvallen
2017-08-19 14:00 130142095 Åkarps IF - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 2 Åkarps IP
2017-08-19 14:00 130142096 Östra-Torp Smygehuk FF - FBK Balkan 1 - 6 Smygehamns IP
2017-08-24 18:30 130142097 FC Trelleborg - FBK Balkan 2 - 3 Ymorvallen
2017-08-24 18:30 130142102 NK Croatia - Östra-Torp Smygehuk FF 1 - 5 Kroksbäck IP
2017-08-26 13:00 130142099 IF Limhamn Bunkeflo - BK Flagg 1 - 0 Bunkeflo IP
2017-08-26 14:00 130142100 KSF Kosova IF - Åkarps IF 1 - 1 Ellenborgs IP
2017-08-26 14:00 130142101 Malmö City FC - MF Pelister 10 - 0 Kirsebergs IP
2017-08-26 15:00 130142098 GIF Nike - BK Höllviken 1 - 0 Lomma IP
2017-08-29 18:30 130142070 NK Croatia - FC Trelleborg 0 - 2 Kroksbäck IP
September
2017-09-01 19:00 130142105 FBK Balkan - GIF Nike 1 - 0 Rosengård, Tävlingsarena
2017-09-02 14:00 130142103 BK Flagg - KSF Kosova IF 3 - 2 Dalhems IP
2017-09-03 14:00 130142104 BK Höllviken - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 4 Höllvikens IP
2017-09-03 14:00 130142106 MF Pelister - NK Croatia 2 - 2 Ymorvallen
2017-09-03 14:00 130142107 Åkarps IF - Malmö City FC 2 - 3 Åkarps IP
2017-09-03 14:00 130142108 Östra-Torp Smygehuk FF - FC Trelleborg 3 - 8 Smygehamns IP
2017-09-08 19:00 130142112 Malmö City FC - BK Flagg 3 - 2 Kirsebergs IP
2017-09-10 13:00 130142110 IF Limhamn Bunkeflo - FBK Balkan 2 - 2 Bunkeflo IP
2017-09-10 14:00 130142109 GIF Nike - FC Trelleborg 6 - 0 Lomma IP
2017-09-10 14:00 130142111 KSF Kosova IF - BK Höllviken 4 - 1 Ellenborgs IP
2017-09-10 14:00 130142113 NK Croatia - Åkarps IF 1 - 5 Kroksbäck IP
2017-09-10 14:00 130142114 MF Pelister - Östra-Torp Smygehuk FF 8 - 1 Ymorvallen
2017-09-15 19:00 130142117 FBK Balkan - KSF Kosova IF 2 - 0 Rosengård, Tävlingsarena
2017-09-16 13:00 130142116 BK Höllviken - Malmö City FC 0 - 4 Höllvikens IP
2017-09-16 14:00 130142118 FC Trelleborg - IF Limhamn Bunkeflo 2 - 4 Ymorvallen
2017-09-16 14:00 130142119 Åkarps IF - MF Pelister 5 - 2 Åkarps IP
2017-09-16 14:00 130142120 Östra-Torp Smygehuk FF - GIF Nike 1 - 4 Smygehamns IP
2017-09-16 15:00 130142115 BK Flagg - NK Croatia 15 - 0 Dalhems IP
2017-09-22 19:00 130142123 Malmö City FC - FBK Balkan Kirsebergs IP
2017-09-23 13:00 130142121 IF Limhamn Bunkeflo - GIF Nike Bunkeflo IP
2017-09-23 14:00 130142122 KSF Kosova IF - FC Trelleborg Ellenborgs IP
2017-09-23 14:00 130142125 MF Pelister - BK Flagg Ymorvallen
2017-09-23 14:00 130142126 Åkarps IF - Östra-Torp Smygehuk FF Åkarps IP
2017-09-23 15:30 130142124 NK Croatia - BK Höllviken Kroksbäck IP
2017-09-30 13:00 130142127 BK Flagg - Åkarps IF Dalhems IP
2017-09-30 13:00 130142128 BK Höllviken - MF Pelister Höllvikens IP
2017-09-30 13:00 130142129 FBK Balkan - NK Croatia Rosengård, Tävlingsarena
2017-09-30 13:00 130142130 FC Trelleborg - Malmö City FC Ymorvallen
2017-09-30 13:00 130142131 GIF Nike - KSF Kosova IF Lomma IP
2017-09-30 13:00 130142132 Östra-Torp Smygehuk FF - IF Limhamn Bunkeflo Smygehamns IP