Spelprogram - HA Div.7 Sydöstra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-05 19:15 130176003 Rörums SK - Glemmingebro IF 13 - 1 Korsavads IP konstgräs
2018-04-08 16:00 130176001 Wollsjö AIF - Lilla Beddinge BK 3 - 5 Sjöbo IP konstgräs
2018-04-08 16:15 130176002 Baskemölla IF - Onslunda IF 7 - 2 Korsavads IP konstgräs
2018-04-12 18:30 130176007 Onslunda IF - Rörums SK 0 - 4 Onslunda IP
2018-04-15 14:00 130176005 SoGK Charlo - Wollsjö AIF 3 - 0 Charlottenlunds IP
2018-04-15 16:00 130176008 Lilla Beddinge BK - Baskemölla IF 6 - 3 Smygeskolans konstgräsplan, Smygehamn
2018-04-19 18:45 130176012 Glemmingebro IF - Onslunda IF 2 - 3 Banvallen
2018-04-21 12:00 130176010 Baskemölla IF - SoGK Charlo 1 - 1 Korsavads IP konstgräs
2018-04-21 14:00 130176011 Rörums SK - Lilla Beddinge BK 0 - 3 Korsavads IP konstgräs
2018-04-26 18:45 130176013 Rörums SK - SoGK Charlo 3 - 2 Åvallen, Rörum A-plan
2018-04-26 18:45 130176015 Lilla Beddinge BK - Glemmingebro IF 6 - 2 Thurevallen, Beddingestrand
2018-04-28 14:00 130176014 Wollsjö AIF - Baskemölla IF 1 - 3 Åvallen IP, Wollsjö
Maj
2018-05-03 18:45 130176019 Glemmingebro IF - SoGK Charlo 0 - 3 Banvallen
2018-05-04 19:00 130176018 Rörums SK - Wollsjö AIF 2 - 2 Åvallen, Rörum A-plan
2018-05-04 19:00 130176020 Onslunda IF - Lilla Beddinge BK 1 - 6 Onslunda IP
2018-05-09 19:00 130176023 Baskemölla IF - Rörums SK 1 - 1 Lorenzlund
2018-05-11 19:00 130176021 SoGK Charlo - Onslunda IF 6 - 2 Charlottenlunds IP
2018-05-13 14:00 130176022 Wollsjö AIF - Glemmingebro IF 6 - 0 Åvallen IP, Wollsjö
2018-05-16 19:00 130176026 Glemmingebro IF - Baskemölla IF 1 - 3 Banvallen
2018-05-17 19:00 130176027 Onslunda IF - Wollsjö AIF 2 - 4 Onslunda IP
2018-05-19 14:00 130176028 Lilla Beddinge BK - SoGK Charlo 3 - 1 Thurevallen, Beddingestrand
2018-05-23 19:00 130176031 Onslunda IF - Baskemölla IF 1 - 2 Onslunda IP
2018-05-24 19:00 130176030 Glemmingebro IF - Rörums SK 0 - 7 Banvallen
2018-05-26 14:00 130176032 Lilla Beddinge BK - Wollsjö AIF 7 - 2 Thurevallen, Beddingestrand
Juni
2018-06-01 19:00 130176035 Rörums SK - Onslunda IF 8 - 1 Åvallen, Rörum A-plan
2018-06-01 19:15 130176034 Baskemölla IF - Lilla Beddinge BK 3 - 2 Lorenzlund
2018-06-03 14:00 130176033 Wollsjö AIF - SoGK Charlo 1 - 1 Åvallen IP, Wollsjö
2018-06-05 19:00 130176039 Lilla Beddinge BK - Rörums SK 1 - 1 Thurevallen, Beddingestrand
2018-06-07 19:00 130176037 SoGK Charlo - Baskemölla IF 1 - 2 Charlottenlunds IP
2018-06-07 19:00 130176038 Glemmingebro IF - Onslunda IF 0 - 2 Banvallen
2018-06-13 19:00 130176041 Baskemölla IF - Wollsjö AIF 3 - 4 Lorenzlund
2018-06-13 19:00 130176042 SoGK Charlo - Rörums SK 1 - 2 Charlottenlunds IP A-plan
2018-06-14 19:00 130176043 Glemmingebro IF - Lilla Beddinge BK 1 - 2 Banvallen
2018-06-20 19:00 130176045 SoGK Charlo - Glemmingebro IF 5 - 0 Charlottenlunds IP
2018-06-21 19:00 130176047 Lilla Beddinge BK - Onslunda IF 7 - 0 Thurevallen, Beddingestrand
2018-06-28 19:00 130176046 Wollsjö AIF - Rörums SK 1 - 1 Åvallen IP, Wollsjö
Augusti
2018-08-09 19:00 130176050 Glemmingebro IF - Wollsjö AIF 1 - 5 Banvallen
2018-08-10 18:45 130176051 Onslunda IF - SoGK Charlo 3 - 4 Onslunda IP
2018-08-10 19:00 130176049 Rörums SK - Baskemölla IF 3 - 0 Åvallen, Rörum A-plan
2018-08-17 18:30 130176053 SoGK Charlo - Lilla Beddinge BK 2 - 3 Charlottenlunds IP
2018-08-17 19:00 130176055 Baskemölla IF - Glemmingebro IF 5 - 1 Lorenzlund
2018-08-19 14:00 130176054 Wollsjö AIF - Onslunda IF 4 - 2 Åvallen IP, Wollsjö
2018-08-23 18:45 130176059 Rörums SK - Glemmingebro IF 4 - 1 Åvallen, Rörum A-plan
2018-08-24 18:45 130176057 Wollsjö AIF - Lilla Beddinge BK 4 - 4 Åvallen IP, Wollsjö
2018-08-24 18:45 130176058 Baskemölla IF - Onslunda IF 5 - 0 Lorenzlund
2018-08-31 18:30 130176063 Onslunda IF - Rörums SK 1 - 5 Onslunda IP
September
2018-09-02 13:00 130176064 Lilla Beddinge BK - Baskemölla IF 7 - 3 Thurevallen, Beddingestrand
2018-09-02 14:00 130176061 SoGK Charlo - Wollsjö AIF 2 - 1 Charlottenlunds IP
2018-09-06 19:00 130176068 Onslunda IF - Glemmingebro IF 5 - 2 Onslunda IP
2018-09-08 14:00 130176066 Baskemölla IF - SoGK Charlo 3 - 1 Lorenzlund
2018-09-08 14:00 130176067 Rörums SK - Lilla Beddinge BK 7 - 3 Åvallen, Rörum A-plan
2018-09-15 14:00 130176069 SoGK Charlo - Rörums SK 1 - 2 Charlottenlunds IP
2018-09-15 14:00 130176070 Wollsjö AIF - Baskemölla IF 0 - 4 Åvallen IP, Wollsjö
2018-09-15 14:00 130176071 Lilla Beddinge BK - Glemmingebro IF WO (3 - 0) Thurevallen, Beddingestrand
2018-09-23 14:00 130176074 Rörums SK - Wollsjö AIF 3 - 2 Åvallen, Rörum A-plan
2018-09-23 14:00 130176075 Glemmingebro IF - SoGK Charlo 1 - 3 Banvallen
2018-09-23 14:00 130176076 Onslunda IF - Lilla Beddinge BK 1 - 5 Onslunda IP A-Plan
2018-09-30 14:00 130176077 SoGK Charlo - Onslunda IF 4 - 1 Charlottenlunds IP
2018-09-30 14:00 130176078 Wollsjö AIF - Glemmingebro IF 4 - 0 Åvallen IP, Wollsjö
2018-09-30 14:00 130176079 Baskemölla IF - Rörums SK 0 - 3 Lorenzlund
Oktober
2018-10-06 15:00 130176082 Glemmingebro IF - Baskemölla IF 0 - 4 Banvallen
2018-10-06 15:00 130176083 Onslunda IF - Wollsjö AIF 3 - 2 Onslunda IP
2018-10-06 15:00 130176084 Lilla Beddinge BK - SoGK Charlo 5 - 3 Thurevallen, Beddingestrand