Spelprogram - F13 Nordvästra B, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-14 10:30 132201001 Höganäs BK - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF 6 - 3 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
2019-04-14 14:30 132201002 Vikens IK - Helsingborgs FF (7m) 8 - 3 Vikvalla C-plan
2019-04-14 15:00 132201003 Stattena IF (7m) - Strövelstorps GIF 3 - 9 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Omgång 2
2019-04-20 12:00 132201006 Perstorp Bälinge IK (7m) - Höganäs BK 2 - 4 Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-04-21 15:00 132201009 Helsingborgs FF (7m) - Stattena IF (7m) 8 - 1 Norrvalla IP, Helsingborg plan 7
2019-04-24 18:15 132201010 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF - Vikens IK 6 - 0 Svalövs IP konstgräs
Omgång 3
2019-04-27 11:00 132201013 Stattena IF (7m) - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF 1 - 6 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 11:00 132201015 Ängelholms FF - Strövelstorps GIF 5 - 1 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-04-28 14:30 132201012 Vikens IK - Perstorp Bälinge IK (7m) 0 - 4 Vikvalla C-plan
Omgång 4
2019-05-05 10:30 132201017 Höganäs BK - Vikens IK 6 - 2 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
2019-05-05 11:30 132201016 Perstorp Bälinge IK (7m) - Stattena IF (7m) 8 - 1 Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-05-05 15:00 132201018 Helsingborgs FF (7m) - Ängelholms FF 2 - 5 Norrvalla IP, Helsingborg plan 3, 9-manna
Omgång 5
2019-05-11 10:00 132201025 Strövelstorps GIF - Helsingborgs FF (7m) 4 - 3 Strövelstorps IP A-plan 9-manna
2019-05-11 11:00 132201022 Stattena IF (7m) - Höganäs BK 1 - 6 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 11:00 132201024 Ängelholms FF - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF 2 - 6 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Omgång 6
2019-05-17 18:30 132201026 Perstorp Bälinge IK (7m) - Ängelholms FF 4 - 2 Uggleplan, Perstorp B-plan
2019-05-19 14:30 132201028 Vikens IK - Stattena IF (7m) 14 - 4 Vikvalla C-plan
2019-05-20 18:30 132201029 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF - Strövelstorps GIF 6 - 2 Svalövs IP konstgräs
Omgång 7
2019-05-22 18:30 132201033 Ängelholms FF - Höganäs BK 0 - 0 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-05-26 15:00 132201035 Helsingborgs FF (7m) - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF 3 - 16 Norrvalla IP, Helsingborg plan 3, 9-manna
2019-06-11 18:00 132201034 Strövelstorps GIF - Perstorp Bälinge IK (7m) 5 - 5 Strövelstorps IP A-plan 7-manna 1
Omgång 8
2019-06-04 17:30 132201038 Vikens IK - Ängelholms FF 1 - 11 Vikvalla C-plan
2019-06-08 11:00 132201036 Perstorp Bälinge IK (7m) - Helsingborgs FF (7m) 13 - 4 Uggleplan, Perstorp B-plan
2019-06-09 10:30 132201037 Höganäs BK - Strövelstorps GIF 6 - 2 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
Omgång 9
2019-05-19 11:00 132201044 Helsingborgs FF (7m) - Höganäs BK 1 - 8 Norrvalla IP, Helsingborg plan 3, 9-manna
2019-06-12 18:30 132201045 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF - Perstorp Bälinge IK (7m) 8 - 2 Odenvallen A-plan 9-manna
2019-06-16 14:00 132201042 Ängelholms FF - Stattena IF (7m) WO (3 - 0) Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-06-19 18:30 132201043 Strövelstorps GIF - Vikens IK 6 - 3 Strövelstorps IP A-plan 9-manna