Spelprogram - P12 Sydöstra B, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2015-04-16 18:30 Svenstorps IF - Askeröds IF Svenstorps IP
2015-04-18 10:00 IFK Simrishamn 2 - Sövestads IF blå Korsavads IP
2015-04-18 10:00 Lunnarps BK - Onslunda IF Lunnarps IP
2015-04-18 13:00 SoGK Charlo - Liga 06 IF Charlottenlunds IP
2015-04-19 11:00 Gärsnäs AIS - Wollsjö AIF Gärsvalla IP
2015-04-19 11:00 Sjöbo IF Vit - Tomelilla IF vit Sjöbo IP
2015-04-23 18:30 Onslunda IF - Gärsnäs AIS Onslunda IP
2015-04-23 18:30 Askeröds IF - Sjöbo IF Vit Askeröds IP
2015-04-25 13:00 Sövestads IF blå - Svenstorps IF Sövestads IP
2015-04-25 14:00 Wollsjö AIF - IFK Simrishamn 2 Åvallen IP, Wollsjö
2015-04-26 11:00 Liga 06 IF - Lunnarps BK Ingelstorps IP
2015-04-26 14:00 Tomelilla IF vit - SoGK Charlo Tomelilla IP
Maj
2015-05-01 11:00 IFK Simrishamn 2 - Onslunda IF Korsavads IP
2015-05-01 18:30 Liga 06 IF - Tomelilla IF vit Ingelstorps IP
2015-05-02 11:00 Svenstorps IF - Wollsjö AIF Svenstorps IP
2015-05-03 11:00 Gärsnäs AIS - Lunnarps BK Gyllebo
2015-05-03 11:00 Sjöbo IF Vit - Sövestads IF blå Sjöbo IP
2015-05-03 13:00 SoGK Charlo - Askeröds IF Charlottenlunds IP
2015-05-07 18:00 Sövestads IF blå - SoGK Charlo Sövestads IP
2015-05-09 11:00 Onslunda IF - Svenstorps IF Onslunda IP
2015-05-09 12:00 Askeröds IF - Liga 06 IF Askeröds IP
2015-05-09 12:30 Wollsjö AIF - Sjöbo IF Vit Åvallen IP, Wollsjö
2015-05-10 11:00 Gärsnäs AIS - IFK Simrishamn 2 Gärsvalla IP
2015-05-11 18:00 Lunnarps BK - Tomelilla IF vit Lunnarps IP
2015-05-21 18:30 IFK Simrishamn 2 - Lunnarps BK Korsavads IP
2015-05-21 19:00 Svenstorps IF - Gärsnäs AIS Svenstorps IP
2015-05-23 11:00 Liga 06 IF - Sövestads IF blå Ingelstorps IP
2015-05-24 11:00 Sjöbo IF Vit - Onslunda IF Sjöbo IP
2015-05-24 11:00 SoGK Charlo - Wollsjö AIF Charlottenlunds IP
2015-05-24 18:00 Tomelilla IF vit - Askeröds IF Tomelilla IP
2015-05-26 18:30 Sövestads IF blå - Tomelilla IF vit Sövestads IP
2015-05-28 18:30 Wollsjö AIF - Liga 06 IF Åvallen IP, Wollsjö
2015-05-30 15:00 Onslunda IF - SoGK Charlo Onslunda IP
2015-05-31 11:00 Gärsnäs AIS - Sjöbo IF Vit Gärsvalla IP
2015-05-31 11:00 Lunnarps BK - Askeröds IF Lunnarps IP
Juni
2015-06-02 19:00 Svenstorps IF - Lunnarps BK Svenstorps IP
2015-06-03 18:30 Askeröds IF - Sövestads IF blå Askeröds IP
2015-06-05 18:30 Tomelilla IF vit - Wollsjö AIF Tomelilla IP
2015-06-07 11:00 Sjöbo IF Vit - IFK Simrishamn 2 Sjöbo IP
2015-06-07 11:00 SoGK Charlo - Gärsnäs AIS Charlottenlunds IP
2015-06-07 11:00 Liga 06 IF - Onslunda IF Ingelstorps IP
2015-06-09 18:00 Onslunda IF - Tomelilla IF vit Onslunda IP
2015-06-09 19:00 IFK Simrishamn 2 - Svenstorps IF Korsavads IP
2015-06-13 11:15 Svenstorps IF - Sjöbo IF Vit Svenstorps IP
2015-06-13 14:00 Wollsjö AIF - Askeröds IF Åvallen IP, Wollsjö
2015-06-14 11:00 Gärsnäs AIS - Liga 06 IF Gyllebo
2015-06-15 18:30 SoGK Charlo - Svenstorps IF Charlottenlunds IP
2015-06-17 18:30 Askeröds IF - Onslunda IF Askeröds IP
2015-06-17 19:00 Sövestads IF blå - Wollsjö AIF Sövestads IP
2015-06-21 11:00 Sjöbo IF Vit - Lunnarps BK Sjöbo IP
2015-06-21 11:00 Liga 06 IF - IFK Simrishamn 2 Ingelstorps IP
2015-06-21 11:00 Tomelilla IF vit - Gärsnäs AIS Tomelilla IP
2015-06-23 18:00 Lunnarps BK - Sövestads IF blå Lunnarps IP
2015-06-24 19:00 IFK Simrishamn 2 - SoGK Charlo Korsavads IP