Spelprogram - P12 Sydvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Furulunds IK Vit Thomas Welander 046731980 0705408324 gul/svart/gulsvart
GOF IF Jesper Andersson 04652414 0766342723 Blå/blå/blå
Hardeberga BK Hans Sabel röd/blå/röd
Harrie FF 2 Karl Jonas Patrik Lundgren 0707186732 röd/blå/röd
Hörby FF vit Magnus Andersson 0703474676 Vit/Svart/Vit
Linero IF röd Johan Wiese 0702817563 Röd/Vit/Vit
Stehags AIF 2 Peter Karlsson 041313840 0709627271 BLÅ/BLÅ/BLÅ
Södra Sandby IF vit Mikael Andersson 0706283253 blå/vit/blå
Torns IF Jonas Patrik Leisvik 0709776719 orange/svart/orange
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2015-08-23 10:00 Torns IF - GOF IF Tornvallen, Stångby
2015-08-23 11:30 Södra Sandby IF vit - Stehags AIF 2 Södra Sandby IP
2015-08-23 15:00 Hardeberga BK - Harrie FF 2 Knutsvallen
2015-08-25 19:00 Furulunds IK Vit - Hörby FF vit Ljungvalla IP
2015-08-28 18:30 Linero IF röd - Furulunds IK Vit Linero IP
2015-08-29 10:00 Stehags AIF 2 - Torns IF Gyavallen, Stehag
2015-08-30 10:00 Hörby FF vit - Södra Sandby IF vit Hörby IP
September
2015-09-01 18:30 GOF IF - Hardeberga BK Flyinge IP
2015-09-05 10:00 Hörby FF vit - Linero IF röd Hörby IP
2015-09-06 10:00 Torns IF - Södra Sandby IF vit Tornvallen, Stångby
2015-09-06 16:00 Furulunds IK Vit - Harrie FF 2 Ljungvalla IP
2015-09-07 18:30 Hardeberga BK - Stehags AIF 2 Knutsvallen
2015-09-11 18:00 Harrie FF 2 - Linero IF röd Högalids IP
2015-09-13 10:00 Södra Sandby IF vit - Hardeberga BK Södra Sandby IP
2015-09-13 10:00 Torns IF - Hörby FF vit Tornvallen, Stångby
2015-09-13 16:00 GOF IF - Furulunds IK Vit Flyinge IP
2015-09-18 18:30 Furulunds IK Vit - Stehags AIF 2 Ljungvalla IP
2015-09-19 11:00 Hörby FF vit - Harrie FF 2 Hörby IP
2015-09-19 11:00 Hardeberga BK - Torns IF Knutsvallen
2015-09-20 17:00 Linero IF röd - GOF IF Linero IP
2015-09-26 13:30 Hardeberga BK - Hörby FF vit Knutsvallen
2015-09-27 10:00 Södra Sandby IF vit - Furulunds IK Vit Södra Sandby IP
2015-09-27 13:00 Stehags AIF 2 - Linero IF röd Gyavallen, Stehag
2015-09-27 16:00 GOF IF - Harrie FF 2 Flyinge IP
Oktober
2015-10-02 18:30 Linero IF röd - Södra Sandby IF vit Linero IP
2015-10-02 18:30 Furulunds IK Vit - Torns IF Ljungvalla IP
2015-10-03 10:00 Hörby FF vit - GOF IF Hörby IP
2015-10-03 11:00 Harrie FF 2 - Stehags AIF 2 Högalids IP
2015-10-08 18:30 Hardeberga BK - Furulunds IK Vit Knutsvallen
2015-10-10 09:30 Torns IF - Linero IF röd Tornvallen, Stångby
2015-10-10 10:00 Stehags AIF 2 - GOF IF Gyavallen, Stehag
2015-10-14 18:00 Södra Sandby IF vit - Harrie FF 2 Södra Sandby IP
2015-10-17 10:00 GOF IF - Södra Sandby IF vit Flyinge IP
2015-10-17 11:00 Linero IF röd - Hardeberga BK Linero IP
2015-10-18 10:00 Hörby FF vit - Stehags AIF 2 Hörby IP
2015-10-20 18:30 Harrie FF 2 - Torns IF Högalids IP