Spelprogram - P9 Sydöstra, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Genarps IF Helena Brax 0708390690 röd/röd/röd
Gärsnäs AIS/Smedstorps IF Patrik Johansson Vinröd, svart, svart
Harlösa IF Petra Lundin blå/röd/röd
IFK Simrishamn Kim Svensson 0733558043 Vit/Blå/Vit
Liga 06 IF Ulrika Hagman Karlsson 0706984437 Orange/Vit/Orange
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Andreas Hansson 041144236 0707661362 svartblå/svart/svart
Skurups AIF Vit Andreas Rosendahl grön/vit/grön
SoGK Charlo Mattias Thuresson 041112227 0709302887 röd/blå/röd
Spjutstorps IF Johan Norström 0709381073 vit/röd/vit
Torna Hällestads IF 2 Wessel Groothuis 0706162263 röd/röd/röd
Ystads IF FF Blå Hans Nilsson Dahlin 0737150028 Vit/Blå/Vita
Ystads IF FF Vit Hans Nilsson Dahlin 0737150028 Vit/Blå/Vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2015-08-13 18:30 SoGK Charlo - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Charlottenlunds IP
2015-08-15 11:00 SoGK Charlo - Spjutstorps IF Charlottenlunds IP
2015-08-15 11:00 Gärsnäs AIS/Smedstorps IF - Harlösa IF Gärsvalla IP
2015-08-16 11:00 Ystads IF FF Vit - Skurups AIF Vit Sandskogens IP
2015-08-16 11:00 Ystads IF FF Blå - Spjutstorps IF Sandskogens IP
2015-08-20 19:00 Ystads IF FF Vit - Liga 06 IF Sandskogens IP
2015-08-22 10:30 Ystads IF FF Blå - IFK Simrishamn Sandskogens IP
2015-08-22 11:00 Gärsnäs AIS/Smedstorps IF - Ystads IF FF Vit Gärsvalla IP
2015-08-22 11:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Torna Hällestads IF 2 Granhällans IP
2015-08-23 10:00 Genarps IF - Harlösa IF Ekevallen, Genarp
2015-08-23 11:00 Liga 06 IF - Skurups AIF Vit Löderups IP
2015-08-26 17:30 Ystads IF FF Vit - Ystads IF FF Blå Sandskogens IP
2015-08-27 18:30 Spjutstorps IF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Bäckavallen
2015-08-29 11:00 Harlösa IF - SoGK Charlo Harlösa IP
2015-08-29 12:00 Torna Hällestads IF 2 - Liga 06 IF Tornavallen
2015-08-30 11:00 IFK Simrishamn - Genarps IF Korsavads IP
2015-08-30 11:00 Skurups AIF Vit - Gärsnäs AIS/Smedstorps IF Skurups IP
September
2015-09-05 11:00 Liga 06 IF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Löderups IP
2015-09-05 11:00 Gärsnäs AIS/Smedstorps IF - Torna Hällestads IF 2 Gärsvalla IP
2015-09-05 14:00 SoGK Charlo - IFK Simrishamn Charlottenlunds IP
2015-09-06 10:00 Ystads IF FF Blå - Skurups AIF Vit Sandskogens IP
2015-09-06 14:00 Genarps IF - Ystads IF FF Vit Ekevallen, Genarp
2015-09-06 14:00 Spjutstorps IF - Harlösa IF Bäckavallen
2015-09-09 19:00 Ystads IF FF Vit - SoGK Charlo Sandskogens IP
2015-09-12 10:00 Torna Hällestads IF 2 - Ystads IF FF Blå Tornavallen
2015-09-12 10:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Harlösa IF Granhällans IP
2015-09-12 11:00 IFK Simrishamn - Spjutstorps IF Korsavads IP
2015-09-13 11:00 Liga 06 IF - Gärsnäs AIS/Smedstorps IF Löderups IP
2015-09-13 12:00 Skurups AIF Vit - Genarps IF Skurups IP
2015-09-18 18:15 Spjutstorps IF - Ystads IF FF Vit Bäckavallen
2015-09-19 10:00 Ystads IF FF Blå - Liga 06 IF Sandskogens IP
2015-09-19 11:00 SoGK Charlo - Skurups AIF Vit Charlottenlunds IP
2015-09-19 11:00 Spjutstorps IF - Genarps IF Bäckavallen
2015-09-20 10:00 Genarps IF - Torna Hällestads IF 2 Ekevallen, Genarp
2015-09-20 11:00 Gärsnäs AIS/Smedstorps IF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Gärsvalla IP
2015-09-20 11:30 Harlösa IF - IFK Simrishamn Harlösa IP
2015-09-26 10:00 Torna Hällestads IF 2 - SoGK Charlo Tornavallen
2015-09-26 11:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - IFK Simrishamn Möllevallen, Skivarp
2015-09-26 12:00 Gärsnäs AIS/Smedstorps IF - Ystads IF FF Blå Gärsvalla IP
2015-09-27 11:00 Liga 06 IF - Genarps IF Löderups IP
2015-09-27 12:00 Ystads IF FF Vit - Harlösa IF Sandskogens IP
2015-09-27 13:00 Skurups AIF Vit - Spjutstorps IF Skurups IP
2015-09-30 17:30 IFK Simrishamn - Gärsnäs AIS/Smedstorps IF Korsavads IP
Oktober
2015-10-03 10:00 Ystads IF FF Blå - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Sandskogens IP
2015-10-03 11:15 Spjutstorps IF - Torna Hällestads IF 2 Bäckavallen
2015-10-04 10:00 Genarps IF - Gärsnäs AIS/Smedstorps IF Ekevallen, Genarp
2015-10-04 12:30 IFK Simrishamn - Ystads IF FF Vit Korsavads IP
2015-10-04 14:00 Harlösa IF - Skurups AIF Vit Harlösa IP
2015-10-04 17:00 SoGK Charlo - Liga 06 IF Charlottenlunds IP
2015-10-10 10:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Ystads IF FF Vit Granhällans IP
2015-10-10 11:00 Liga 06 IF - Spjutstorps IF Löderups IP
2015-10-11 11:00 Gärsnäs AIS/Smedstorps IF - SoGK Charlo Gyllebo
2015-10-11 11:00 Ystads IF FF Blå - Genarps IF Sandskogens IP
2015-10-11 12:00 Skurups AIF Vit - IFK Simrishamn Skurups IP
2015-10-15 18:00 Spjutstorps IF - Gärsnäs AIS/Smedstorps IF Kastanjeplan
2015-10-17 11:00 IFK Simrishamn - Torna Hällestads IF 2 Korsavads IP
2015-10-18 10:00 Genarps IF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Ekevallen, Genarp
2015-10-18 10:30 SoGK Charlo - Ystads IF FF Blå Charlottenlunds IP
2015-10-18 11:00 Harlösa IF - Liga 06 IF Harlösa IP
2015-10-24 11:00 Torna Hällestads IF 2 - Harlösa IF Tornavallen
2015-10-24 11:00 Liga 06 IF - IFK Simrishamn Löderups IP
2015-10-25 10:00 Genarps IF - SoGK Charlo Ekevallen, Genarp
2015-10-25 11:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Skurups AIF Vit Granhällans IP
2015-10-25 12:00 Torna Hällestads IF 2 - Ystads IF FF Vit Tornavallen
2015-10-28 18:30 Skurups AIF Vit - Torna Hällestads IF 2 Skurups IP
2015-10-31 11:00 Harlösa IF - Ystads IF FF Blå Harlösa IP