Spelprogram - P10 Kompisligan Skåne Sydöstra B, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Blentarps BK Torbjörn Svensson 0739850021 blå/blå/blå
Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Mattias Olsson 041421282 0709136117 Gul/svart/gul
Gärsnäs AIS Patrik Johansson blå/vit/blå
Köpingebro IF svart Magnus Hallin 041118739 0708418739 Vit/svart /Svart/Svart
Sjöbo IF vit Isabella Susanna Rosberg 041618752 0704185961 blå/blå/blå
Skurups AIF Anders Backe 0765365506 grön/vit/grön
Spjutstorps IF Michael Andersen 0734017830 vit/röd/vit
Tomelilla IF blå Karl-Peter Bergström 0702436733 Blåvit/Blå/Blå
Ystads IF FF blå Linus Jeppsson 0709946230 Vit/Blå/Vit
Öja FF vit Caroline Martinsson 0702751141 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2017-08-12 10:00 Köpingebro IF svart - Spjutstorps IF Köpingebro IP
2017-08-13 10:00 Gärsnäs AIS - Tomelilla IF blå Gärsvalla IP
2017-08-13 11:30 Öja FF vit - Blentarps BK Björkvallen, Öja
2017-08-13 15:00 Sjöbo IF vit - Skurups AIF Sjöbo IP
2017-08-14 17:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Ystads IF FF blå Hamondavallen
2017-08-16 19:00 Ystads IF FF blå - Öja FF vit Sandskogens IP
2017-08-17 18:30 Spjutstorps IF - Gärsnäs AIS Bäckavallen
2017-08-19 10:30 Tomelilla IF blå - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Tomelilla IP
2017-08-20 10:00 Blentarps BK - Sjöbo IF vit Nya IP, Blentarp
2017-08-24 18:00 Blentarps BK - Ystads IF FF blå Nya IP, Blentarp
2017-08-26 10:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Spjutstorps IF Hamondavallen
2017-08-26 10:00 Köpingebro IF svart - Sjöbo IF vit Köpingebro IP
2017-08-26 11:30 Öja FF vit - Tomelilla IF blå Björkvallen, Öja
2017-08-27 11:00 Gärsnäs AIS - Skurups AIF Gärsvalla IP
September
2017-09-01 18:30 Sjöbo IF vit - Gärsnäs AIS Sjöbo IP
2017-09-02 10:00 Spjutstorps IF - Öja FF vit Bäckavallen
2017-09-02 11:30 Köpingebro IF svart - Blentarps BK Köpingebro IP
2017-09-03 10:30 Tomelilla IF blå - Ystads IF FF blå Tomelilla IP
2017-09-03 11:00 Skurups AIF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Skurups IP
2017-09-09 10:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Sjöbo IF vit Hamondavallen
2017-09-09 10:30 Ystads IF FF blå - Spjutstorps IF Sandskogens IP
2017-09-09 10:30 Öja FF vit - Skurups AIF Björkvallen, Öja
2017-09-10 11:00 Blentarps BK - Tomelilla IF blå Nya IP, Blentarp
2017-09-10 14:00 Gärsnäs AIS - Köpingebro IF svart Gärsvalla IP
2017-09-15 18:15 Spjutstorps IF - Tomelilla IF blå Bäckavallen
2017-09-15 18:30 Sjöbo IF vit - Öja FF vit Sjöbo IP
2017-09-16 10:30 Köpingebro IF svart - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Köpingebro IP
2017-09-16 13:00 Gärsnäs AIS - Blentarps BK Gärsvalla IP
2017-09-17 11:30 Skurups AIF - Ystads IF FF blå Skurups IP
2017-09-23 10:00 Blentarps BK - Spjutstorps IF Nya IP, Blentarp
2017-09-23 10:30 Ystads IF FF blå - Sjöbo IF vit Sandskogens IP
2017-09-23 13:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Gärsnäs AIS Hamondavallen
2017-09-24 10:30 Tomelilla IF blå - Skurups AIF Tomelilla IP
2017-09-28 18:00 Öja FF vit - Köpingebro IF svart Björkvallen, Öja
2017-09-29 18:00 Sjöbo IF vit - Tomelilla IF blå Sjöbo IP
2017-09-30 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Blentarps BK Hamondavallen
2017-09-30 12:00 Skurups AIF - Spjutstorps IF Skurups IP
Oktober
2017-10-01 10:00 Gärsnäs AIS - Öja FF vit Gärsvalla IP
2017-10-01 10:00 Köpingebro IF svart - Ystads IF FF blå Köpingebro IP
2017-10-03 18:00 Öja FF vit - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Björkvallen, Öja
2017-10-07 10:30 Ystads IF FF blå - Gärsnäs AIS Sandskogens IP
2017-10-08 10:00 Blentarps BK - Skurups AIF Nya IP, Blentarp
2017-10-08 10:30 Tomelilla IF blå - Köpingebro IF svart Tomelilla IP
2017-10-14 11:00 Skurups AIF - Köpingebro IF svart Skurups IP
2017-10-15 13:00 Spjutstorps IF - Sjöbo IF vit Kastanjeplan