Spelprogram - Kval till HA5

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anderslövs BoIK Mattias Hansson 0708944431 VIT, BLÅ, VIT
Ariana FC Noraollah Amiri 0739968259 Röda,Röda,Röda
Arlövs BI Malin Johnsson 0706721171 Blå/Vit/Blå
Askeröds IF Bengt BP Persson blå, vit, vit
Billeberga GIF Martin Olsson 0702513723 röd, vit, röd
BK Landora Thomas Mähler 041815730 0733414663 röd/blå/röd
BK Skansen Anders Nilsson Bååth 0733245180 Grön/Svart, Svart, Svart
Blentarps BK Sunil Ramkali 0709548141 0709548141 blå, blå, blå
Bosnien Hercegovinas SK Elvedin Padjan 0701883397 Mörk blå, Mörk blå, Mörk blå
Broby IF Martin Nilsson 0706870879 Orange/blå, blå, Orange / Blå
Brösarps IF Per Roy Kenneth Kronbäck 0733477370 Grön, Vit, Vit
Edenryds IF Linus Rosenblad Nilsson 0736371886 grön, svart, grön
FC Kopparmöllan Håkan Levin 04267303 0701664452 Vit/Svart/Svart
FC Möllan Dan Nilsson 0704144453 0704144453 Röd-Svart-Röd
FC Örkelljunga Besnik Vilanca 045141116 0735532539 vit, svart, svart
Grevie GIK Lars-Olof Persson 0730391884 gul, blå, gul
Harlösa IF Inge Asterhed 0709962344 blå, röd, röd
Hyllinge GIF Marcus Pellinen 0761872505 SVART-RÖD/SVART/RÖD
IFK Rössjöholm Johan Svensson 0733764403 Vit, Blå, Blå
IK Bergandy Lars Krister Angelhammar vit, vit, vit
Linero IF Rutger Pålsson 046123312 0709697013 Röd, Vit, Vit
Lunds BOIS Nils Rosdahl 0706537800 RödVit Randig, Blå, Vit
Lönsboda GoIF Mikael Olofsson 047930266 0701661956 Grönvit/Vit/grönvita
Näsums IF Torbjörn Björk 045621817 0706574586 blå, blå, blå
Svenstorps IF Torbjörn Carlsson 041714280 0733701195 Grön/Vit
Teckomatorps SK Frank Petersson 0735139026 röd, grön, röd
Tollarps IF Per-Gunnar Franzén 0767701271 blå, blå, blå
Torna Hällestads IF Claes Wirén 046157362 0734403793 röd/röd/röd
Trollenäs IF Stefan Berggren 0707257823 RÖD, RÖD, RÖD
Wä IF Michael Engleson 0708869202 orange/grön/orange
Åhus Horna BK Mats Svensson 044248691 0705238691 Rött/Rött/Rött
Öja FF Thomas Pettersson 041116549 0735694397 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-10-13 14:00 136002001 Torna Hällestads IF - Åhus Horna BK 4 - 1 Tornavallen A-plan
2018-10-13 14:00 136002002 Bosnien Hercegovinas SK - Billeberga GIF 3 - 4 Kroksbäck IP A-plan
2018-10-13 14:00 136002003 Arlövs BI - Broby IF 1 - 0 Kronetorpsvallen A-plan
2018-10-13 14:00 136002004 FC Kopparmöllan - Askeröds IF 2 - 2 Kopparmöllans IP A-plan
2018-10-13 14:00 136002005 Svenstorps IF - Linero IF 0 - 6 Svenstorps IP A-plan
2018-10-13 14:00 136002006 Lönsboda GoIF - BK Skansen 0 - 0 Snapphanevallen A-plan
2018-10-13 14:00 136002007 Lunds BOIS - Teckomatorps SK 1 - 1 Gunnesbo Gård A-plan
2018-10-13 14:00 136002008 Trollenäs IF - IK Bergandy 6 - 0 Trollevallen A-plan
2018-10-13 14:00 136002010 BK Landora - Blentarps BK 3 - 2 Landskrona IP F-plan konstgräs
2018-10-13 14:00 136002011 Tollarps IF - Hyllinge GIF 3 - 2 Tollarps IP A-plan
2018-10-13 14:00 136002013 Näsums IF - Anderslövs BoIK 3 - 1 Öllervallen A-plan
2018-10-13 14:00 136002014 FC Örkelljunga - Edenryds IF 1 - 1 Örkelljunga IP konstgräs
2018-10-13 14:00 136002015 Brösarps IF - Harlösa IF 4 - 1 Utsikten A-plan
2018-10-13 14:00 136002016 IFK Rössjöholm - Ariana FC 1 - 2 Lärkevallen A-plan
2018-10-13 15:00 136002012 FC Möllan - Öja FF 0 - 1 Sorgenfri IP, konstgräs
2018-10-14 14:00 136002009 Wä IF - Grevie GIK 3 - 3 Wä IP A-plan
Omgång 2
2018-10-20 12:00 136002028 Öja FF - FC Möllan 0 - 2 Björkvallen, Öja A-plan
2018-10-20 14:00 136002017 Åhus Horna BK - Torna Hällestads IF 1 - 2 Furehov IP plan 1
2018-10-20 14:00 136002018 Billeberga GIF - Bosnien Hercegovinas SK 1 - 1 Kraftvallen A-plan
2018-10-20 14:00 136002019 Broby IF - Arlövs BI 5 - 1 Broby IP A-plan
2018-10-20 14:00 136002020 Askeröds IF - FC Kopparmöllan 1 - 2 Askeröds IP A-plan
2018-10-20 14:00 136002021 Linero IF - Svenstorps IF 6 - 2 Linero IP A-plan
2018-10-20 14:00 136002022 BK Skansen - Lönsboda GoIF 3 - 0 Albäcksvallen A-plan
2018-10-20 14:00 136002023 Teckomatorps SK - Lunds BOIS 2 - 2 Teckomatorps IP
2018-10-20 14:00 136002024 IK Bergandy - Trollenäs IF 0 - 8 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2018-10-20 14:00 136002025 Grevie GIK - Wä IF 3 - 0 Grevieparken A-plan
2018-10-20 14:00 136002026 Blentarps BK - BK Landora 0 - 1 Nya IP, Blentarp A-plan
2018-10-20 14:00 136002027 Hyllinge GIF - Tollarps IF 1 - 2 Hyllinge IP A-plan
2018-10-20 14:00 136002029 Anderslövs BoIK - Näsums IF 2 - 6 Anderslövs IP A-plan
2018-10-20 14:00 136002030 Edenryds IF - FC Örkelljunga 4 - 2 Östersjöwallen A-plan
2018-10-20 14:00 136002031 Harlösa IF - Brösarps IF 1 - 1 Harlösa IP A-plan
2018-10-20 14:00 136002032 Ariana FC - IFK Rössjöholm 4 - 0 Hyllie IP A-plan