Spelprogram - DM P14 slutspel

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-03-29 17:30 134038002 Helsingborgs IF - Kullavägens BK 3 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2018-03-31 11:45 134038009 Tomelilla IF - Ängelholms FF 8 - 4 Kastanjeplan
2018-03-31 12:00 134038011 Höörs IS - Lunds BK 2 - 3 Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2018-04-01 11:00 134038010 BK Olympic - FC Trelleborg 5 - 0 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2018-04-01 11:30 134038008 Kristianstad United FS - Ystads IF FF 1 - 2 e.f. Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2018-04-01 13:00 134038015 Råå IF - Trollenäs IF 5 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2018-04-01 14:00 134038006 IF Limhamn Bunkeflo - Husie IF 6 - 0 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2018-04-02 13:00 134038014 Nosaby IF - Trelleborgs FF 4 - 2 Kristianstads Arenaområde konstgräs 2
2018-04-02 14:00 134038004 Hittarps IK - Veberöds AIF 4 - 1 Laröds IP plan 3 konstgräs
2018-04-02 15:15 134038007 Hässleholms IF - Kulladals FF 4 - 1 Österås IP konstgräs 1
2018-04-03 19:00 134038012 GIF Nike - Staffanstorp United FC Ungdom 1 - 5 Lomma IP B-plan, konstgräs
2018-04-04 17:30 134038005 Högaborgs BK - Åhus Horna BK 8 - 2 Västergårds IP 7, konstgräs
2018-04-04 17:30 134038016 Hörby FF - Bjärreds IF 4 - 2 Hörby IP konstgräs
2018-04-04 18:15 134038013 Malmö FF - BK Höllviken 9 - 0 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2018-04-04 18:30 134038001 IF Lödde - Eskilsminne IF 2 - 7 Tolvans IP konstgräs
2018-04-04 19:30 134038003 Kvarnby IK - Landskrona BoIS 5 - 1 Bäckagårds IP plan 1
Omgång 2
2018-04-24 18:30 134038017 Högaborgs BK - Helsingborgs IF 1 - 6 Västergårds IP 1
2018-04-25 18:30 134038023 Tomelilla IF - Hörby FF 5 - 4 e.f. Tomelilla IP A-plan
2018-04-25 19:00 134038018 Staffanstorp United FC Ungdom - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 6 Staffansvallen A-plan
2018-04-25 19:00 134038019 Råå IF - Kvarnby IK 4 - 3 Hedens IP, Helsingborg plan 6
2018-04-25 19:00 134038020 Ystads IF FF - Hittarps IK 2 - 1 Sandskogens IP A-plan
2018-04-25 19:00 134038021 Eskilsminne IF - Lunds BK 2 - 4 Västergårds IP 7, konstgräs
2018-04-25 19:00 134038022 Hässleholms IF - Malmö FF 0 - 15 Österås IP A-plan
2018-04-25 19:00 134038024 Nosaby IF - BK Olympic 1 - 3 Maxilandia IP A-plan
Omgång 3
2018-05-29 19:00 134038025 Helsingborgs IF - BK Olympic 14 - 1 Olympiafältet Plan 9
2018-05-30 18:00 134038027 Malmö FF - IF Limhamn Bunkeflo 3 - 0 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2018-06-06 13:00 134038026 Tomelilla IF - Ystads IF FF 4 - 3 Tomelilla IP A-plan
2018-06-06 14:00 134038028 Lunds BK - Råå IF 4 - 1 Klostergårdens IP plan 8
Omgång 4
2018-08-15 18:30 134038030 Tomelilla IF - Lunds BK 3 - 7 Tomelilla IP A-plan
2018-08-16 18:00 134038029 Malmö FF - Helsingborgs IF 3 - 1 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
Omgång 5
2018-09-01 11:45 134038031 Malmö FF - Lunds BK 4 - 0 Södra Sandby IP A-plan