Spelprogram - DM P16 slutspel

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-04-01 11:00 134009001 Trelleborgs FF - Höörs IS 20 - 1 Köpingeskolan, konstgräs
2018-04-01 11:00 134009016 Hässleholms IF - Eskilsminne IF 2 - 10 Österås IP konstgräs 1
2018-04-01 14:00 134009007 Staffanstorp United FC - Nosaby IF 8 - 1 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2018-04-01 14:30 134009011 Ramlösa Södra IF - Kvarnby IK 3 - 1 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2018-04-02 11:00 134009005 Kristianstad FC - Vikens IK 9 - 1 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2018-04-02 15:00 134009015 Svalövs BK - Heleneholms SK 4 - 3 Svalövs IP konstgräs
2018-04-02 15:30 134009004 IF Lödde - Vellinge IF 0 - 2 Tolvans IP konstgräs
2018-04-03 19:00 134009009 IF Limhamn Bunkeflo - Bjärreds IF WO (3 - 0) Malmö IP
2018-04-03 19:00 134009010 Södra Sandby IF/GOF IF - Landskrona BoIS 1 - 8 Landskrona IP F-plan konstgräs
2018-04-04 18:45 134009014 GIF Nike - IFK Hässleholm 4 - 9 Lomma IP A-plan, konstgräs
2018-04-04 19:15 134009002 BK Höllviken - Ystads IF FF 5 - 0 Höllvikens IP plan 4 konstgräs
2018-04-04 19:30 134009006 Svedala IF - Husie IF 2 - 5 Husiegårds IP Konstgräs
2018-04-04 19:45 134009013 Hyllie IK - IFK Klagshamn 2 - 4 Hyllie IP konstgräs
2018-04-04 20:00 134009008 Ödåkra IF - Malmö FF 0 - 4 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2018-04-05 19:00 134009003 Lunds BK - Kulladals FF 6 - 0 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2018-04-05 19:30 134009012 Eslövs BK - Helsingborgs IF 0 - 4 Berga IP, konstgräs
Omgång 2
2018-04-18 18:30 134009021 Malmö FF - Ramlösa Södra IF 3 - 0 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2018-04-25 19:00 134009017 Eskilsminne IF - Trelleborgs FF 2 - 1 Harlyckan 3, konstgräs
2018-04-25 19:00 134009018 Vellinge IF - Svalövs BK 3 - 1 Vanningens IP Vellinge, konstgräs
2018-04-25 19:00 134009019 IFK Klagshamn - Husie IF 2 - 3 e.f. Klagshamns IP A-plan
2018-04-25 19:00 134009020 IFK Hässleholm - BK Höllviken 5 - 3 Österås IP B-plan
2018-04-25 19:00 134009022 IF Limhamn Bunkeflo - Kristianstad FC 10 - 1 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2018-04-25 19:00 134009023 Landskrona BoIS - Helsingborgs IF 6 - 8 e.s. Landskrona IP F-plan konstgräs
2018-04-25 19:00 134009024 Lunds BK - Staffanstorp United FC 3 - 0 Klostergårdens IP, centrumplan
Omgång 3
2018-05-16 19:30 134009027 Vellinge IF - Malmö FF 0 - 2 Vanningens IP Vellinge, konstgräs
2018-05-23 18:45 134009028 Husie IF - IFK Hässleholm 6 - 2 Husiegårds IP A-plan
2018-06-05 18:30 134009025 Helsingborgs IF - Eskilsminne IF 4 - 2 Olympiafältet Plan 9
2018-06-06 14:00 134009026 IF Limhamn Bunkeflo - Lunds BK 5 - 4 e.s. Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
Omgång 4
2018-08-15 19:00 134009029 Malmö FF - Husie IF 5 - 3 e.s. Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
2018-08-15 19:00 134009030 IF Limhamn Bunkeflo - Helsingborgs IF 7 - 8 Limhamns IP, konstgräs
Omgång 5
2018-09-01 16:30 134009031 Malmö FF - Helsingborgs IF 0 - 2 e.f. Södra Sandby IP A-plan