Spelprogram - P9 Kompisligan Nordvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Billeberga GIF Michael Bakker 0760442771 röd/vit/röd
Fortuna FF Johan Cederberg 0706106377 röd/svart/svart
Glumslövs FF grön Johan Gunnar Samuelsson 0767098606 Grön/Vit/Grön
Helsingborg City FC David Thulin 0768640687 Svart/Vit/Svart
Helsingborgs IF röd Lars Andersson röd/blå/röd
Helsingborgs IF vit Lars Andersson röd/blå/röd
Hittarps IK svart Håkan Eriksson vit/svart/vit
IK Wormo Blå Linda Bondesson 0703589488 blå/blå/blå
Kågeröds BoIF svart Lars Björkström 0708196030 0708196030 svartvit/svart/vit
Landskrona BoIS Tautvydas Rindzevicius 0700176331 Svartvit/Svart/Vit
Marieholms IS vit Magnus Nilsson 0705263026 blåvit randig/blå/vit
Svalövs BK Daniel Nilsson Gul/Svart/Gul
Ängelholms FF gul Martin Eriksson 0722461866 Gul/Blåa/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-15 09:00 Hittarps IK svart - Marieholms IS vit Laröds IP plan 5 bollfält
2018-04-15 09:30 Helsingborgs IF vit - IK Wormo Blå Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2018-04-15 11:00 Landskrona BoIS - Helsingborgs IF röd Landskrona IP F-plan konstgräs 5-manna 1
2018-04-15 11:00 Billeberga GIF - Fortuna FF Kraftvallen 5-manna
2018-04-15 12:00 Kågeröds BoIF svart - Svalövs BK Svalövs IP konstgräs
2018-04-21 10:00 Marieholms IS vit - Helsingborg City FC Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2018-04-22 09:30 Glumslövs FF grön - Kågeröds BoIF svart Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2018-04-22 10:00 Fortuna FF - Landskrona BoIS Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2018-04-22 10:00 IK Wormo Blå - Billeberga GIF Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2018-04-22 11:00 Svalövs BK - Ängelholms FF gul Svalövs IP A-plan
2018-04-22 12:30 Helsingborgs IF vit - Hittarps IK svart Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2018-04-25 18:00 Helsingborg City FC - Glumslövs FF grön Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-04-28 09:30 Helsingborg City FC - Helsingborgs IF vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-04-29 09:30 Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF röd Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2018-04-29 10:00 Landskrona BoIS - IK Wormo Blå Landskrona IP F-plan konstgräs 5-manna 1
2018-04-29 11:00 Svalövs BK - Glumslövs FF grön Svalövs IP A-plan
2018-04-29 11:00 Billeberga GIF - Hittarps IK svart Kraftvallen 5-manna
Maj
2018-05-01 17:00 Kågeröds BoIF svart - Marieholms IS vit Brahevallen A-plan
2018-05-05 12:30 Fortuna FF - Helsingborgs IF röd Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2018-05-06 09:30 Glumslövs FF grön - Ängelholms FF gul Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2018-05-06 10:00 Hittarps IK svart - Landskrona BoIS Laröds IP plan 5 bollfält
2018-05-06 11:00 Marieholms IS vit - Svalövs BK Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2018-05-06 11:00 Helsingborgs IF vit - Kågeröds BoIF svart Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2018-05-06 11:00 Billeberga GIF - Helsingborg City FC Kraftvallen 5-manna
2018-05-19 10:00 Kågeröds BoIF svart - Billeberga GIF Brahevallen A-plan
2018-05-19 14:00 Helsingborgs IF röd - IK Wormo Blå Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2018-05-20 08:45 Glumslövs FF grön - Marieholms IS vit Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2018-05-20 09:30 Ängelholms FF gul - Fortuna FF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2018-05-20 11:00 Svalövs BK - Helsingborgs IF vit Svalövs IP A-plan
2018-05-20 11:00 Landskrona BoIS - Helsingborg City FC Landskrona IP F-plan konstgräs 5-manna 1
2018-05-26 10:00 Marieholms IS vit - Ängelholms FF gul Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2018-05-27 09:00 Hittarps IK svart - Helsingborgs IF röd Laröds IP plan 5 bollfält
2018-05-27 10:00 IK Wormo Blå - Fortuna FF Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2018-05-27 10:00 Billeberga GIF - Svalövs BK Kraftvallen 5-manna
2018-05-27 10:00 Landskrona BoIS - Kågeröds BoIF svart Landskrona IP F-plan konstgräs 5-manna 1
2018-05-27 11:00 Helsingborgs IF vit - Glumslövs FF grön Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Juni
2018-06-01 19:00 Helsingborgs IF röd - Helsingborg City FC Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2018-06-02 11:00 Ängelholms FF gul - IK Wormo Blå Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2018-06-03 09:30 Fortuna FF - Hittarps IK svart Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2018-06-03 09:30 Glumslövs FF grön - Billeberga GIF Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2018-06-03 11:00 Svalövs BK - Landskrona BoIS Svalövs IP A-plan
2018-06-03 17:00 Marieholms IS vit - Helsingborgs IF vit Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2018-06-06 18:00 Helsingborg City FC - Fortuna FF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-06-09 12:15 Billeberga GIF - Marieholms IS vit Kraftvallen 5-manna
2018-06-09 12:30 Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF gul Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2018-06-10 09:00 Hittarps IK svart - IK Wormo Blå Laröds IP plan 5 bollfält
2018-06-10 11:00 Landskrona BoIS - Glumslövs FF grön Landskrona IP F-plan konstgräs 5-manna 1
2018-06-10 11:00 Kågeröds BoIF svart - Helsingborgs IF röd Brahevallen A-plan 7-manna 1
2018-06-13 18:15 Marieholms IS vit - Landskrona BoIS Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2018-06-16 11:30 Ängelholms FF gul - Hittarps IK svart Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2018-06-16 13:15 Fortuna FF - Kågeröds BoIF svart Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2018-06-17 10:00 IK Wormo Blå - Helsingborg City FC Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2018-06-17 15:30 Helsingborgs IF vit - Billeberga GIF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2018-06-17 15:30 Helsingborgs IF röd - Svalövs BK Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1