Spelprogram - P10 Kompisligan Nordvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjuvstorps FF vit Joakim Nilsson 0709737000 svart/svart/svart
Båstads GIF svart Sven Thomsson 0706290049 svartvit/svart/svart
Båstads GIF vit Sven Thomsson 0706290049 svartvit/svart/svart
Eskilsminne IF 2 Magnus Lundberg 0766772152 Gul/blå/Blå/Gul
Grevie GIK (Bjäre United) Andreas Söderkvist svart/svart/svart
Helsingborg City FC David Thulin 0768640687 Svat/Vit/Svart
Helsingborgs IF svart Daniel Turesson +46702638970 röd/blå/röd
Hittarps IK svart Martin Gardvik 0706350448 0706350448 vit/svart/vit
Klippans FF Daniel Pålsson 0733726668 0733726668 vit/grön/vit
Perstorp Bälinge IK Jonatan Nilsson 0723169167 Marinblå/Marinblå/Vit
Vejby IF 1 Magnus Wejdrup 0703824408 orange/blå/blå/orange
Ängelholms FF blå Robert Dujmovic 0702152840 Gul/Blåa/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-14 10:00 Grevie GIK (Bjäre United) - Båstads GIF svart Grevieparken B-plan 7-manna 1
2018-04-14 11:00 Bjuvstorps FF vit - Ängelholms FF blå Hedvalla B-plan
2018-04-15 16:00 Klippans FF - Båstads GIF vit Åbyvallen, Klippan konstgräs 7-manna 1
2018-04-17 18:00 Hittarps IK svart - Helsingborgs IF svart Laröds IP plan 6 bollfält
2018-04-18 18:00 Vejby IF 1 - Perstorp Bälinge IK Vejby IP 7-manna
2018-04-21 10:00 Båstads GIF vit - Grevie GIK (Bjäre United) Örebäcksvallen B-plan 7-manna 2
2018-04-21 11:00 Eskilsminne IF 2 - Klippans FF Västergårds IP 4, 7-manna
2018-04-21 12:00 Båstads GIF svart - Bjuvstorps FF vit Örebäcksvallen B-plan 7-manna 2
2018-04-22 09:30 Ängelholms FF blå - Vejby IF 1 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2018-04-22 11:00 Perstorp Bälinge IK - Hittarps IK svart Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2018-04-22 12:30 Helsingborgs IF svart - Helsingborg City FC Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2018-04-25 18:45 Helsingborg City FC - Eskilsminne IF 2 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-04-26 18:30 Bjuvstorps FF vit - Båstads GIF vit Hedvalla B-plan
2018-04-27 18:00 Vejby IF 1 - Båstads GIF svart Vejby IP 7-manna
2018-04-28 10:00 Grevie GIK (Bjäre United) - Klippans FF Grevieparken B-plan 7-manna 1
2018-04-28 12:00 Hittarps IK svart - Ängelholms FF blå Laröds IP plan 6 bollfält
2018-04-29 11:00 Helsingborg City FC - Perstorp Bälinge IK Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-04-29 11:00 Eskilsminne IF 2 - Helsingborgs IF svart Västergårds IP 6, 7-manna
Maj
2018-05-04 18:00 Båstads GIF vit - Vejby IF 1 Örebäcksvallen B-plan 7-manna 1
2018-05-05 10:00 Grevie GIK (Bjäre United) - Bjuvstorps FF vit Grevieparken B-plan 7-manna 1
2018-05-05 12:00 Båstads GIF svart - Hittarps IK svart Örebäcksvallen B-plan 7-manna 2
2018-05-06 09:30 Klippans FF - Helsingborgs IF svart Åbyvallen, Klippan B-plan
2018-05-06 14:00 Perstorp Bälinge IK - Eskilsminne IF 2 Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2018-05-08 18:45 Ängelholms FF blå - Helsingborg City FC Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2018-05-12 11:00 Helsingborg City FC - Vejby IF 1 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-05-16 18:00 Vejby IF 1 - Grevie GIK (Bjäre United) Vejby IP 7-manna
2018-05-19 10:00 Helsingborg City FC - Båstads GIF svart Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-05-19 11:00 Bjuvstorps FF vit - Klippans FF Hedvalla B-plan
2018-05-19 11:00 Hittarps IK svart - Båstads GIF vit Laröds IP plan 6 bollfält
2018-05-19 12:30 Helsingborgs IF svart - Perstorp Bälinge IK Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2018-05-19 13:00 Eskilsminne IF 2 - Ängelholms FF blå Harlyckan 3, konstgräs
2018-05-24 18:30 Bjuvstorps FF vit - Vejby IF 1 Hedvalla B-plan
2018-05-25 18:00 Klippans FF - Perstorp Bälinge IK Åbyvallen, Klippan B-plan
2018-05-26 09:30 Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF svart Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2018-05-26 10:00 Grevie GIK (Bjäre United) - Hittarps IK svart Grevieparken B-plan 7-manna 1
2018-05-26 10:00 Båstads GIF svart - Eskilsminne IF 2 Örebäcksvallen B-plan 7-manna 2
2018-05-26 12:00 Båstads GIF vit - Helsingborg City FC Örebäcksvallen B-plan 7-manna 2
2018-05-28 18:30 Vejby IF 1 - Klippans FF Vejby IP 7-manna
Juni
2018-06-02 12:30 Helsingborg City FC - Grevie GIK (Bjäre United) Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-06-02 13:00 Hittarps IK svart - Bjuvstorps FF vit Laröds IP plan 6 bollfält
2018-06-03 10:00 Perstorp Bälinge IK - Ängelholms FF blå Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2018-06-03 12:30 Eskilsminne IF 2 - Båstads GIF vit Västergårds IP 2
2018-06-03 15:00 Helsingborgs IF svart - Båstads GIF svart Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2018-06-06 11:00 Vejby IF 1 - Hittarps IK svart Vejby IP 7-manna
2018-06-06 11:00 Eskilsminne IF 2 - Bjuvstorps FF vit Västergårds IP 4, 7-manna
2018-06-09 10:00 Båstads GIF vit - Helsingborgs IF svart Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2018-06-09 10:00 Klippans FF - Ängelholms FF blå Åbyvallen, Klippan B-plan
2018-06-09 11:00 Bjuvstorps FF vit - Helsingborg City FC Hedvalla B-plan
2018-06-09 12:00 Båstads GIF svart - Perstorp Bälinge IK Örebäcksvallen B-plan 7-manna 2
2018-06-09 13:00 Grevie GIK (Bjäre United) - Eskilsminne IF 2 Grevieparken B-plan 7-manna 1
2018-06-16 13:00 Hittarps IK svart - Klippans FF Laröds IP plan 6 bollfält
2018-06-17 11:00 Helsingborgs IF svart - Grevie GIK (Bjäre United) Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2018-06-17 15:00 Perstorp Bälinge IK - Båstads GIF vit Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 2
2018-06-18 18:00 Ängelholms FF blå - Båstads GIF svart Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3