Spelprogram - P11 Kompisligan Nordvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Landora Johan Bruér 0739463626 röd/blå/röd
Eskilsminne IF 2 Fredrik Hansson 0732063125 Gul/blå/Blå/Gul
Eslövs BK svart Jörgen Thulin 0706106088 rödsvart/svart/röd
Furulunds IK svart Andreas Nilsson 0707741153 gul/svart/gulsvart
Glumslövs FF Tomas Nilsson Maticic 0734267576 Grön/Vit/Grön
Harrie FF röd Daniel Andersson 0730509897 röd/blå/röd
Helsingborg City FC David Thulin 0768640687 Svart/Vit/Svart
Helsingborg Östra IF Morgan Olofsson 042228066 0708368869 Grön, Svart, Svart med grön bård
Hittarps IK svart Tatjana Jörnell 0760019899 vit/svart/vit
Höganäs BK blå Peter Henrysson 0708435160 Röd/Blå/Röd
IF Lödde gul Lars Keldebäk 0733379295 Gul/Svart/Gula
Råå IF ljusblå Ermin Dobraca 0708509586 ljusblå/vit/ljusblå
Spanska Akademin FF Javier K. Gomez 0705409953 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-13 18:00 Helsingborg Östra IF - IF Lödde gul Vidablick IP konstgräs 7-manna 2
2018-04-14 10:00 Höganäs BK blå - Glumslövs FF Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2018-04-14 14:00 Eskilsminne IF 2 - Harrie FF röd Västergårds IP 9, konstgräs
2018-04-15 09:00 Hittarps IK svart - Spanska Akademin FF Laröds IP plan 6 bollfält
2018-04-15 11:30 Eslövs BK svart - BK Landora Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2018-04-15 15:45 Furulunds IK svart - Helsingborg City FC Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2018-04-21 11:30 IF Lödde gul - Råå IF ljusblå Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2018-04-22 09:00 Hittarps IK svart - Höganäs BK blå Laröds IP plan 2 konstgräs 7-manna
2018-04-22 10:00 BK Landora - Eskilsminne IF 2 Landskrona IP D-plan 7-manna
2018-04-22 10:00 Glumslövs FF - Furulunds IK svart Örevångs IP B-plan 7-manna 2
2018-04-22 10:00 Spanska Akademin FF - Eslövs BK svart Filborna IP 3, 7-manna
2018-04-22 11:00 Helsingborg City FC - Helsingborg Östra IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-04-27 18:00 Helsingborg Östra IF - Glumslövs FF Bållevi B-plan 7-manna 2
2018-04-28 10:00 IF Lödde gul - Helsingborg City FC Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2018-04-28 11:30 Eslövs BK svart - Höganäs BK blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2018-04-28 14:00 Eskilsminne IF 2 - Spanska Akademin FF Västergårds IP 4, 7-manna
2018-04-29 11:15 Råå IF ljusblå - Harrie FF röd Råå IP B-plan 7-manna
2018-04-29 14:00 Furulunds IK svart - Hittarps IK svart Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
Maj
2018-05-05 10:00 Höganäs BK blå - Eskilsminne IF 2 Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2018-05-05 11:00 Helsingborg City FC - Råå IF ljusblå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-05-05 11:30 Eslövs BK svart - Furulunds IK svart Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2018-05-06 09:00 Hittarps IK svart - Helsingborg Östra IF Laröds IP plan 6 bollfält
2018-05-06 10:00 BK Landora - Harrie FF röd Landskrona IP D-plan 7-manna
2018-05-06 12:00 Glumslövs FF - IF Lödde gul Örevångs IP B-plan 7-manna 2
2018-05-18 19:00 Helsingborg Östra IF - Eslövs BK svart Bållevi B-plan 7-manna 2
2018-05-19 12:15 Råå IF ljusblå - BK Landora Råå IP B-plan 7-manna
2018-05-19 13:00 Harrie FF röd - Spanska Akademin FF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2018-05-20 10:00 IF Lödde gul - Hittarps IK svart Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2018-05-20 12:30 Eskilsminne IF 2 - Furulunds IK svart Västergårds IP 4, 7-manna
2018-05-26 10:00 Eslövs BK svart - IF Lödde gul Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2018-05-26 14:00 Spanska Akademin FF - BK Landora Filborna IP 3, 7-manna
2018-05-27 10:00 Glumslövs FF - Råå IF ljusblå Örevångs IP B-plan 7-manna 2
2018-05-27 10:00 Höganäs BK blå - Harrie FF röd Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2018-05-27 11:00 Hittarps IK svart - Helsingborg City FC Laröds IP plan 6 bollfält
Juni
2018-06-01 18:30 Harrie FF röd - Furulunds IK svart Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2018-06-02 11:00 Helsingborg City FC - Eslövs BK svart Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-06-03 10:00 Glumslövs FF - Hittarps IK svart Örevångs IP B-plan 7-manna 2
2018-06-03 10:00 BK Landora - Höganäs BK blå Landskrona IP D-plan 7-manna
2018-06-03 10:00 IF Lödde gul - Eskilsminne IF 2 Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2018-06-03 11:15 Råå IF ljusblå - Spanska Akademin FF Råå IP B-plan 7-manna
2018-06-05 18:00 Harrie FF röd - Helsingborg City FC Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2018-06-08 18:30 Helsingborg Östra IF - Harrie FF röd Bållevi B-plan 7-manna 2
2018-06-09 10:00 Höganäs BK blå - Spanska Akademin FF Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2018-06-09 10:00 Furulunds IK svart - BK Landora Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-06-09 11:00 Eskilsminne IF 2 - Helsingborg City FC Harlyckan 4, 7-manna
2018-06-09 11:30 Eslövs BK svart - Glumslövs FF Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2018-06-10 09:00 Hittarps IK svart - Råå IF ljusblå Laröds IP plan 6 bollfält
2018-06-11 17:15 Helsingborg City FC - Glumslövs FF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2018-06-15 18:30 Harrie FF röd - IF Lödde gul Högalids IP, A-plan 7-manna 2
2018-06-16 10:00 Glumslövs FF - Eskilsminne IF 2 Örevångs IP B-plan 7-manna 2
2018-06-16 12:15 Råå IF ljusblå - Höganäs BK blå Råå IP B-plan 7-manna
2018-06-17 10:00 BK Landora - Helsingborg Östra IF Landskrona IP D-plan 7-manna
2018-06-17 12:00 Hittarps IK svart - Eslövs BK svart Laröds IP plan 3 konstgräs 7-manna 1
2018-06-17 14:00 Spanska Akademin FF - Furulunds IK svart Filborna IP 2, 7-manna
2018-06-19 19:00 Furulunds IK svart - Höganäs BK blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2018-06-20 18:00 Eskilsminne IF 2 - Hittarps IK svart Västergårds IP 8, 7-manna
2018-06-21 18:00 Helsingborg Östra IF - Spanska Akademin FF Bållevi B-plan 7-manna 2
2018-06-24 11:00 Eslövs BK svart - Råå IF ljusblå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2018-06-24 11:00 IF Lödde gul - BK Landora Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
2018-06-25 18:00 Eskilsminne IF 2 - Helsingborg Östra IF Västergårds IP 10, 7-manna