Tabell och resultat - F13 Nordvästra A, höst

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-17 11:00 Perstorp Bälinge IK (7m) - Billesholms IK 1 - 6 Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-08-17 11:00 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF - Höganäs BK 3 - 1 Odenvallen A-plan 9-manna
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Billesholms IK 1 1 0 0 6-1 5 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 6-1 5 3
Svalövs BK/ Röstånga IS/ Kågeröds BOIF 1 1 0 0 3-1 2 3 1 1 0 0 3-1 2 3 0 0 0 0 0-0 0 0
Eskilsminne IF gul 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Fortuna FF röd 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Hittarps IK vit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Hittarps IK röd 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Strövelstorps GIF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Ängelholms FF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Höganäs BK 1 0 0 1 1-3 -2 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 1-3 -2 0
Perstorp Bälinge IK (7m) 1 0 0 1 1-6 -5 0 1 0 0 1 1-6 -5 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-18 11:00 Eskilsminne IF gul - Hittarps IK röd Västergårds IP 3, 9-manna
2019-08-18 14:00 Ängelholms FF - Fortuna FF röd Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-08-21 18:30 Billesholms IK - Ängelholms FF Norrlyckan A-plan
2019-08-24 12:30 Hittarps IK röd - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF Laröds IP plan 2 konstgräs
2019-08-24 13:00 Fortuna FF röd - Strövelstorps GIF Rydebäcks IP, gräsplan 9-manna
2019-08-25 10:30 Höganäs BK - Perstorp Bälinge IK (7m) Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
2019-08-27 18:15 Hittarps IK vit - Eskilsminne IF gul Laröds IP plan 2 konstgräs
2019-08-31 10:00 Strövelstorps GIF - Ängelholms FF Strövelstorps IP A-plan 9-manna
2019-08-31 11:00 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF - Hittarps IK vit Svalövs IP konstgräs 9-manna
2019-09-01 11:00 Perstorp Bälinge IK (7m) - Hittarps IK röd Uggleplan, Perstorp C-plan
2019-09-01 11:00 Eskilsminne IF gul - Fortuna FF röd Västergårds IP 3, 9-manna
2019-09-01 14:30 Billesholms IK - Höganäs BK Norrlyckan A-plan