Spelprogram - P11 Nordvästra B1, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd Alexander Korazija 0708270871 0708270871 Röd/Blå/Röd
Brunnby FF Marcus Stedt 0708549264 röd/blå/röd
Eskilsminne IF blå Magnus Lundberg 0766772152 Tröja Gul/Blå Byxa Blå Strumpa Gul
Helsingborg City FC David Thulin 0768640687 Svart/Vit/Svart
Helsingborgs IF röd Christofer Hagelkvist +46708182100 röd/blå/röd
Hittarps IK röd Martin Gardvik 0706350448 0706350448 vit/svart/vit/vit
Häljarps IF 1 Ulf Åkesson 0418430054 07035033250 vit/röd/röda
Höganäs BK blå Martin Johansson +46703287361 Röd/Blå/Röd
IK Wormo svart Olof Andersson 0720796804 blå/blå/blå
Klippans FF vit Daniel Pålsson 0733726668 0733726668 vit/grön/vit
Ängelholms FF blå Robert Dujmovic 0702152840 Gul/Blåa/Gul
Ödåkra IF Jonas Hultberg 0702885170 Grön/Röd/Gröna
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:00 Ödåkra IF - Helsingborgs IF röd Toftavallen C-plan 7-manna 1
2019-08-16 18:15 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Höganäs BK blå Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
2019-08-17 10:00 Hittarps IK röd - Helsingborg City FC Laröds IP plan 6 bollfält
2019-08-17 10:00 Brunnby FF - IK Wormo svart Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-08-17 14:00 Eskilsminne IF blå - Häljarps IF 1 Västergårds IP 2, 7-manna
2019-08-17 14:00 Ängelholms FF blå - Klippans FF vit Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-08-21 18:00 Ödåkra IF - Eskilsminne IF blå Toftavallen B-plan 7-manna 2
2019-08-24 11:00 IK Wormo svart - Hittarps IK röd Exercisfältet D-plan
2019-08-24 13:00 Höganäs BK blå - Brunnby FF Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-08-25 10:00 Häljarps IF 1 - Ängelholms FF blå Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-08-25 11:00 Klippans FF vit - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Helsingborg City FC - Helsingborgs IF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-30 18:15 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Ängelholms FF blå Idrottsparken, Billesholm B-plan
2019-08-31 10:00 Brunnby FF - Klippans FF vit Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-08-31 11:00 Ödåkra IF - Häljarps IF 1 Toftavallen B-plan 7-manna 2
2019-08-31 11:00 Helsingborgs IF röd - IK Wormo svart Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
2019-08-31 14:00 Hittarps IK röd - Höganäs BK blå Laröds IP plan 6 bollfält
September
2019-09-01 11:00 Eskilsminne IF blå - Helsingborg City FC Västergårds IP 2, 7-manna
2019-09-02 18:00 Klippans FF vit - Hittarps IK röd Åbyvallen, Klippan konstgräs 7-manna 1
2019-09-06 18:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Häljarps IF 1 Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
2019-09-07 11:00 Helsingborg City FC - Ödåkra IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 11:00 Höganäs BK blå - Helsingborgs IF röd Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-09-07 12:00 IK Wormo svart - Eskilsminne IF blå Exercisfältet D-plan
2019-09-14 10:00 Brunnby FF - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-09-14 11:00 Ödåkra IF - IK Wormo svart Toftavallen B-plan 7-manna 2
2019-09-14 12:00 Häljarps IF 1 - Helsingborg City FC Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-09-15 11:00 Eskilsminne IF blå - Höganäs BK blå Västergårds IP 4, 7-manna
2019-09-15 12:30 Hittarps IK röd - Ängelholms FF blå Laröds IP plan 6 bollfält
2019-09-15 15:30 Helsingborgs IF röd - Klippans FF vit Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
2019-09-18 19:00 Ängelholms FF blå - Brunnby FF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-09-20 18:00 IK Wormo svart - Helsingborg City FC Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-20 18:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Hittarps IK röd Hedvalla, Bjuv konstgräs
2019-09-21 10:00 Brunnby FF - Häljarps IF 1 Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-09-22 10:00 Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF röd Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Höganäs BK blå - Ödåkra IF Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-09-25 19:00 Klippans FF vit - Eskilsminne IF blå Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-09-27 19:00 Helsingborgs IF röd - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Ödåkra IF - Klippans FF vit Toftavallen B-plan 7-manna 2
2019-09-28 11:30 Helsingborg City FC - Höganäs BK blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Häljarps IF 1 - IK Wormo svart Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-09-29 11:00 Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF blå Västergårds IP 4, 7-manna
2019-09-29 12:00 Hittarps IK röd - Brunnby FF Laröds IP plan 6 bollfält
Oktober
2019-10-04 18:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Eskilsminne IF blå Hedvalla, Bjuv konstgräs
2019-10-05 10:00 Brunnby FF - Helsingborgs IF röd Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-10-05 11:00 Höganäs BK blå - IK Wormo svart Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-10-05 11:15 Klippans FF vit - Helsingborg City FC Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-10-05 12:30 Hittarps IK röd - Häljarps IF 1 Laröds IP plan 6 bollfält
2019-10-06 13:00 Ängelholms FF blå - Ödåkra IF Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 09:30 Helsingborgs IF röd - Hittarps IK röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Ödåkra IF - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd Toftavallen B-plan 7-manna 2
2019-10-12 11:00 Eskilsminne IF blå - Brunnby FF Västergårds IP 4, 7-manna
2019-10-12 11:30 Helsingborg City FC - Ängelholms FF blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Häljarps IF 1 - Höganäs BK blå Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-10-13 11:00 IK Wormo svart - Klippans FF vit Exercisfältet E-fältet 7-manna 1