Spelprogram - P12 Sydvästra B3, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-18 10:00 Köpingebro IF vit - Janstorps AIF röd Köpingebro IP B-plan 7-manna 2
2019-08-18 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - BK Höllviken vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 12:30 Svedala IF vit - Lindeborgs FF 1948 röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-08-21 18:30 Skanör Falsterbo IF - IF Limhamn Bunkeflo B3 Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-08-24 09:30 Vellinge IF röd - Trelleborgs FF vit Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-08-24 11:00 Lindeborgs FF 1948 röd - Västra Ingelstad IS gul Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 15:00 Janstorps AIF röd - Svedala IF vit Kämpavallen 7-manna
2019-08-31 10:00 Västra Ingelstad IS gul - Skanör Falsterbo IF Västra Ingelstads IP A-plan
September
2019-09-01 10:00 Västra Ingelstad IS gul - Janstorps AIF röd Västra Ingelstads IP A-plan
2019-09-01 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Lindeborgs FF 1948 röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 12:30 Svedala IF vit - Köpingebro IF vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-09-03 18:30 Trelleborgs FF vit - BK Höllviken vit Söderslättshallens IP plan 3
2019-09-07 12:00 BK Höllviken vit - Vellinge IF röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 11:30 Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-08 13:30 Janstorps AIF röd - IF Limhamn Bunkeflo B3 Skurups IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-13 18:30 Vellinge IF röd - Skanör Falsterbo IF Vellinge IP B-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Västra Ingelstad IS gul - Svedala IF vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Köpingebro IF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 Köpingebro IF vit - Västra Ingelstad IS gul Köpingebro IP B-plan 7-manna 2
2019-09-21 10:00 Lindeborgs FF 1948 röd - Vellinge IF röd Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Skanör Falsterbo IF - BK Höllviken vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 2
2019-09-22 13:30 Janstorps AIF röd - Trelleborgs FF vit Kämpavallen 7-manna
2019-09-27 18:30 BK Höllviken vit - Lindeborgs FF 1948 röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 13:00 Vellinge IF röd - Janstorps AIF röd Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-09-28 14:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Västra Ingelstad IS gul Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 13:00 Trelleborgs FF vit - Köpingebro IF vit Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-01 18:00 Svedala IF vit - IF Limhamn Bunkeflo B3 Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-10-05 12:00 Lindeborgs FF 1948 röd - Skanör Falsterbo IF Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Köpingebro IF vit - Vellinge IF röd Köpingebro IP B-plan 7-manna 2
2019-10-06 11:30 Janstorps AIF röd - BK Höllviken vit Kämpavallen 7-manna
2019-10-08 18:00 Svedala IF vit - Trelleborgs FF vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-10-12 10:00 Trelleborgs FF vit - Lindeborgs FF 1948 röd Köpingeskolan 7-manna 1
2019-10-12 13:00 Skanör Falsterbo IF - Janstorps AIF röd Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-10-13 09:30 Trelleborgs FF vit - Västra Ingelstad IS gul Köpingeskolan 7-manna 1
2019-10-13 13:00 Vellinge IF röd - Svedala IF vit Vanningens IP Vellinge, konstgräs
2019-10-13 14:00 BK Höllviken vit - Köpingebro IF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2