Spelprogram - Träningsmatcher Lund ungdom man

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Flagg P16 BK Flagg(Föreningen) Röd, Blå, Röd
BK Höllviken P19 BK Höllviken(Föreningen) Röd/Vit, Svart, Svart
Eskilsminne IF P03 Eskilsminne IF(Föreningen) Gul/blå, Blå, Gul
Eslövs BK Eslövs BK(Föreningen) rödsvart, svart, röd
FC Bellevue FC Bellevue(Föreningen)
FK Besa FK Besa(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Röd
GIF Nike GIF Nike(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Harrie FF P15 Harrie FF(Föreningen) röd, blå, röd
Hässleholms IF Hässleholms IF(Föreningen) grön, vit, grön
Högaborgs BK Högaborgs BK(Föreningen) grönsvart, svart, Svart
Hörby FF Hörby FF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo(Föreningen) Röd, Svart, Svart
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo(Föreningen) Röd, Svart, Svart
IF Lödde IF Lödde(Föreningen) Gul, Svart, Gula
IF Lödde P16 IF Lödde(Föreningen) Gul, Svart, Gula
IFK Trelleborg FK IFK Trelleborg FK(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
Janstorps AIF Janstorps AIF(Föreningen) röd, blå, röd
Landskrona BoIS P16 Landskrona BoIS(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, Vit
Lilla Torg FF Lilla Torg FF(Föreningen) Svart/blå, Svart, Svart
Linero IF Linero IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Lunds BK P16 Lunds BK(Föreningen) Gul, Vit, Gul
Lunds BK P19 Lunds BK(Föreningen) Gul, Vit, Gul
Lunds FF Lunds FF(Föreningen) grön, vit, grön
Lunds SK Lunds SK(Föreningen) blå, blå, blå
Marieholms IS Marieholms IS(Föreningen) blåvit randig, blå, vit
Oxie IF Oxie SK(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Oxie SK Oxie SK(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Råå IF Råå IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Staffanstorp United FC Staffanstorp United FC(Föreningen) mörkblå, mörkblå, mörkblå
Södra Sandby IF Södra Sandby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Torns IF P19 Torns IF(Föreningen) orange, svart, orange
Uppåkra IF P19 Uppåkra IF(Föreningen) Grön, svart, svart
Veberöds AIF Veberöds AIF(Föreningen) vit, svart, vit
Vellinge FF P19 Vellinge FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vellinge IF Vellinge IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Ystads IF FF Ystads IF FF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Örtofta IS Örtofta IS(Föreningen) svart, gul, gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-11 12:00 GIF Nike - Vellinge IF Lomma IP A-plan, konstgräs
2020-01-19 12:00 GIF Nike - Linero IF Lomma IP A-plan, konstgräs
2020-01-19 12:00 Staffanstorp United FC - IF Limhamn Bunkeflo Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2020-01-25 13:00 U19 Torns IF P19 - IF Limhamn Bunkeflo Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-01-25 14:00 Staffanstorp United FC - Landskrona BoIS P16 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2020-02-01 12:00 Staffanstorp United FC - Lunds BK P16 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2020-02-01 13:00 U17 Linero IF - Vellinge FF P19 Linero IP A-plan
2020-02-01 14:00 GIF Nike - Oxie IF Lomma IP A-plan, konstgräs
2020-02-01 14:00 Staffanstorp United FC - Lunds BK P16 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2020-02-02 15:00 Herr Junior Lunds FF - Råå IF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-02-06 18:15 Lunds BK P19 - Högaborgs BK Klostergårdens IP, centrumplan
2020-02-08 10:00 P16 Staffanstorp United FC - FC Bellevue Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2020-02-08 13:20 P04= P16 Hörby FF - Hässleholms IF Hörby IP konstgräs
2020-02-08 14:00 U19 Torns IF P19 - IF Lödde Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-02-08 14:00 U17/19 GIF Nike - Lilla Torg FF Lomma IP A-plan, konstgräs
2020-02-08 16:00 P17 Eslövs BK - FK Besa Berga IP, konstgräs
2020-02-09 12:00 Lunds BK P16 - Lilla Torg FF Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2020-02-09 12:30 TORN P19-Marieholm A DIV 5 Torns IF P19 - Marieholms IS Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-02-09 13:00 Uppåkra IF P19 - Lunds FF Uppåkravallen, konstgräs 2
2020-02-09 14:00 P16 Staffanstorp United FC - Harrie FF P15 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2020-02-09 14:30 HJ Eslövs BK - Staffanstorp United FC Berga IP, konstgräs
2020-02-12 19:30 Torns IF P19 - Lunds SK Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-02-16 14:00 HJ Eslövs BK - Södra Sandby IF Berga IP, konstgräs
2020-02-23 13:00 U19 Torns IF P19 - Hässleholms IF Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-02-28 19:00 P16 Staffanstorp United FC - BK Flagg P16 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2020-03-05 20:00 junior Staffanstorp United FC - Hässleholms IF Staffansvallen Plan 3, konstgräs
2020-03-06 18:30 U19 Torns IF P19 - Lunds BK P19 Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-03-07 10:00 Staffanstorp United FC - IF Lödde P16 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2020-03-07 15:30 Junior Staffanstorp United FC - Södra Sandby IF Staffansvallen Plan 3, konstgräs
2020-03-14 14:00 Lunds BK P19 - IFK Trelleborg FK Klostergårdens IP, centrumplan
2020-03-14 15:30 Staffanstorp United FC - Hässleholms IF Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2020-03-14 15:30 TORN P19-Örtofta A DIV 6 Torns IF P19 - Örtofta IS Tornvallen, Stångby konstgräs
2020-03-22 13:00 P16 Staffanstorp United FC - FC Bellevue Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2020-03-22 14:00 Staffanstorp United FC - Uppåkra IF P19 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2020-03-22 14:00 U 19 Veberöds AIF - Janstorps AIF Svalebo, Konstgräs
2020-03-28 13:00 u19 Veberöds AIF - Ystads IF FF Svalebo, Konstgräs
2020-03-28 15:00 u19 Veberöds AIF - Oxie SK Svalebo, Konstgräs
2020-03-29 10:00 HJ Eslövs BK - Eskilsminne IF P03 Berga IP, konstgräs
2020-03-29 12:00 JUNIOR Staffanstorp United FC - BK Höllviken P19 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs