Spelprogram - Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar med AD

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio (P16) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Astrio (P17) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
Falkenbergs FF (P16) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Falkenbergs FF (P17) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Falkenbergs FF (P19) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Halmstads BK (P16) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Halmstads BK (P17) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Halmstads BK (P19) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
IFK Göteborg (P17) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Lidingö FK (P16) IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Lidingö FK (P17) IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Lidingö FK (P19) IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IK Sirius FK (P16) IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
Laholms FK (P04) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Markaryds IF (P17) Markaryds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Varbergs BoIS FC (P04) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Varbergs BoIS FC (P19) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Ängelholms FF (P04) Ängelholms FF(Föreningen) Svart, Blåa, Gul
Östers IF (P16) Östers IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Östers IF (P17) Östers IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 11:00 071021004 Halmstads BK (P16) - IFK Lidingö FK (P16) 5 - 0 Halmstad Arena P6
2020-01-18 11:00 071021005 Halmstads BK (P19) - IFK Lidingö FK (P19) Halmstad Arena P6
2020-01-18 13:00 071021003 Halmstads BK (P17) - IFK Lidingö FK (P17) Halmstad Arena P6
2020-01-19 11:00 071021006 Halmstads BK (P17) - BK Astrio (P17) 6 - 5 Halmstad Arena P6
2020-03-08 10:00 071021014 BK Astrio (P17) - Laholms FK (P04) Kärlekens IP 3
2020-03-14 16:00 071021007 Halmstads BK (P19) - Varbergs BoIS FC (P19) Halmstad Arena P6
2020-03-15 12:00 071021008 Halmstads BK (P17) - Markaryds IF (P17) Halmstad Arena P6
2020-03-15 15:00 071021002 Laholms FK (P04) - Ängelholms FF (P04) Glänninge Park B
2020-03-22 10:00 071021009 Halmstads BK (P19) - Falkenbergs FF (P19) Halmstad Arena P6
2020-03-22 12:00 071021010 Halmstads BK (P17) - Falkenbergs FF (P16) Halmstad Arena P6
2020-03-22 14:00 071021011 Halmstads BK (P16) - Falkenbergs FF (P16) Halmstad Arena P6
2020-03-22 16:00 071021015 BK Astrio (P17) - Östers IF (P17) Halmstad Arena P6
2020-03-22 16:00 071021016 BK Astrio (P16) - Östers IF (P16) Halmstad Arena P7
2020-03-28 14:00 071021012 Halmstads BK (P16) - IK Sirius FK (P16) Halmstad Arena P6
2020-03-29 12:15 071021013 Falkenbergs FF (P17) - IFK Göteborg (P17) Kristineslätt IP 5
2020-03-29 15:00 071021001 Laholms FK (P04) - Varbergs BoIS FC (P04) Glänninge Park B