Spelprogram - Div 1 Södra Götaland, damer

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-14 13:00 Eskilsminne IF - Karlskrona FF 6 - 0 125 Västergårds IP 5, huvudplan
2018-04-14 13:00 Nättraby GoIF - Ifö Bromölla IF 0 - 3 Arena Rosenholm
2018-04-14 14:00 Växjö DFF Akademi - Södra Sandby IF 1 - 2 Fagrabäck Konstgräs
2018-04-14 15:00 Färjestadens GOIF - Borgeby FK 0 - 1 Tallhöjdens IP, konstgräs
2018-04-14 15:00 Hammenhögs IF - Skurups AIF 1 - 1 50 Hamondavallen A-plan
2018-04-15 14:00 IS Halmia - Dösjöbro IF 0 - 0 Halmstad Arena P6
2018-04-21 14:00 Skurups AIF - Nättraby GoIF 6 - 2 70 Skurups IP A-plan
2018-04-21 14:00 Karlskrona FF - IS Halmia 1 - 4 Åvallen 2
2018-04-21 14:00 Dösjöbro IF - Växjö DFF Akademi 0 - 0 76 Dösjöbro IP konstgräs
2018-04-21 15:00 Södra Sandby IF - Färjestadens GOIF 0 - 0 Södra Sandby IP A-plan
2018-04-21 15:00 Borgeby FK - Hammenhögs IF 1 - 0 Borgeby IP A-plan
2018-04-21 16:00 Ifö Bromölla IF - Eskilsminne IF 0 - 2 Strandängens IP A-plan
2018-04-28 13:00 Eskilsminne IF - Skurups AIF 1 - 2 78 Västergårds IP 5, huvudplan
2018-04-28 14:00 Ifö Bromölla IF - IS Halmia 4 - 5 52 Strandängens IP A-plan
2018-04-28 14:00 Södra Sandby IF - Borgeby FK 0 - 6 103 Södra Sandby IP A-plan
2018-04-28 15:00 Färjestadens GOIF - Dösjöbro IF 3 - 1 65 Tallhöjdens IP
2018-04-28 16:00 Växjö DFF Akademi - Karlskrona FF 3 - 0 45 Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2018-04-29 14:00 Nättraby GoIF - Hammenhögs IF 0 - 3 Nättraby IP 1
Maj
2018-05-04 19:00 Karlskrona FF - Färjestadens GOIF 3 - 2 Hästö IP 1
2018-05-05 14:00 Skurups AIF - IS Halmia 0 - 2 Skurups IP A-plan
2018-05-05 14:00 Dösjöbro IF - Södra Sandby IF 3 - 1 120 Dösjöbro IP A-plan
2018-05-05 15:00 Hammenhögs IF - Eskilsminne IF 2 - 1 48 Hamondavallen A-plan
2018-05-05 16:00 Ifö Bromölla IF - Växjö DFF Akademi 5 - 0 78 Strandängens IP A-plan
2018-05-06 15:00 Borgeby FK - Nättraby GoIF 7 - 2 50 Borgeby IP A-plan
2018-05-12 13:00 Eskilsminne IF - Nättraby GoIF 1 - 3 Västergårds IP 5, huvudplan
2018-05-12 14:00 Färjestadens GOIF - Ifö Bromölla IF 1 - 4 Tallhöjdens IP
2018-05-12 14:00 IS Halmia - Hammenhögs IF 0 - 5 120 Halmstad Arena P1
2018-05-12 14:00 Dösjöbro IF - Borgeby FK 1 - 4 137 Dösjöbro IP A-plan
2018-05-13 14:00 Södra Sandby IF - Karlskrona FF 0 - 3 119 Södra Sandby IP A-plan
2018-05-13 15:00 Växjö DFF Akademi - Skurups AIF 5 - 1 60 Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2018-05-19 14:00 Karlskrona FF - Dösjöbro IF 0 - 2 87 Hästö IP 1
2018-05-19 14:00 Borgeby FK - Eskilsminne IF 2 - 0 50 Borgeby IP A-plan
2018-05-19 15:00 Nättraby GoIF - IS Halmia 1 - 1 51 Nättraby IP 1
2018-05-19 15:00 Skurups AIF - Färjestadens GOIF 1 - 2 57 Skurups IP A-plan
2018-05-20 14:00 Ifö Bromölla IF - Södra Sandby IF 3 - 1 89 Strandängens IP A-plan
2018-05-20 15:00 Hammenhögs IF - Växjö DFF Akademi 3 - 0 100 Hamondavallen A-plan
2018-05-25 19:00 IS Halmia - Eskilsminne IF 2 - 0 139 Halmstad Arena P1
2018-05-26 14:00 Karlskrona FF - Borgeby FK 2 - 3 83 Hästö IP 1
2018-05-26 14:00 Dösjöbro IF - Ifö Bromölla IF 3 - 1 57 Dösjöbro IP A-plan
2018-05-26 14:00 Södra Sandby IF - Skurups AIF 1 - 1 Södra Sandby IP A-plan
2018-05-26 15:00 Växjö DFF Akademi - Nättraby GoIF 3 - 1 50 Värendsvallen
2018-05-27 14:00 Färjestadens GOIF - Hammenhögs IF 2 - 0 Tallhöjdens IP
Juni
2018-06-01 19:00 Skurups AIF - Dösjöbro IF 0 - 2 Skurups IP A-plan
2018-06-01 19:00 Ifö Bromölla IF - Karlskrona FF 0 - 3 101 Strandängens IP A-plan
2018-06-02 14:00 Borgeby FK - IS Halmia 5 - 2 Borgeby IP A-plan
2018-06-02 15:00 Hammenhögs IF - Södra Sandby IF 4 - 0 Hamondavallen A-plan
2018-06-03 13:00 Eskilsminne IF - Växjö DFF Akademi 4 - 1 Västergårds IP 5, huvudplan
2018-06-03 14:00 Nättraby GoIF - Färjestadens GOIF 0 - 1 Nättraby IP 1
2018-06-06 16:00 Karlskrona FF - Eskilsminne IF 4 - 3 142 Hästö IP 1
2018-06-06 19:00 Nättraby GoIF - Skurups AIF 2 - 1 Nättraby IP 1
2018-06-09 14:00 Ifö Bromölla IF - Borgeby FK 0 - 5 Strandängens IP A-plan
2018-06-09 14:00 Dösjöbro IF - Hammenhögs IF 2 - 0 70 Dösjöbro IP A-plan
2018-06-10 13:00 Karlskrona FF - Skurups AIF 2 - 0 71 Hästö IP 1
2018-06-10 16:00 Färjestadens GOIF - Eskilsminne IF 6 - 1 Tallhöjdens IP
2018-06-10 16:00 Södra Sandby IF - Nättraby GoIF 2 - 3 164 Södra Sandby IP A-plan
2018-06-11 19:00 Växjö DFF Akademi - IS Halmia 4 - 1 Värendsvallen
2018-06-16 13:00 Eskilsminne IF - Södra Sandby IF 5 - 4 Västergårds IP 5, huvudplan
2018-06-16 15:00 IS Halmia - Färjestadens GOIF 2 - 1 52 Tuvasvallen A
2018-06-17 14:00 Nättraby GoIF - Dösjöbro IF 3 - 2 Nättraby IP 1
2018-06-17 14:00 Skurups AIF - Ifö Bromölla IF 0 - 0 25 Skurups IP A-plan
2018-06-17 14:00 Växjö DFF Akademi - Borgeby FK 0 - 3 Östra IP
2018-06-17 16:00 Hammenhögs IF - Karlskrona FF 6 - 0 Hamondavallen A-plan
2018-06-19 19:15 Dösjöbro IF - Eskilsminne IF 2 - 3 200 Dösjöbro IP A-plan
2018-06-20 19:00 Ifö Bromölla IF - Hammenhögs IF 0 - 1 Strandängens IP A-plan
2018-06-20 19:00 Södra Sandby IF - IS Halmia 2 - 4 67 Södra Sandby IP A-plan
2018-06-20 19:15 Karlskrona FF - Nättraby GoIF 0 - 1 237 Hästö IP 1
2018-06-21 19:00 Borgeby FK - Skurups AIF 2 - 1 50 Borgeby IP A-plan
2018-06-24 15:00 Eskilsminne IF - Ifö Bromölla IF 2 - 0 50 Västergårds IP 5, huvudplan
2018-06-25 19:00 Färjestadens GOIF - Växjö DFF Akademi 5 - 0 98 Tallhöjdens IP
2018-06-30 15:00 Färjestadens GOIF - Södra Sandby IF 1 - 0 56 Tallhöjdens IP
2018-06-30 15:00 Växjö DFF Akademi - Dösjöbro IF 3 - 4 45 Värendsvallen
2018-06-30 15:00 Hammenhögs IF - Borgeby FK 3 - 2 Hamondavallen A-plan
Augusti
2018-08-01 19:00 IS Halmia - Karlskrona FF 0 - 3 Halmstad Arena P6
2018-08-03 19:00 Arenaändring pga. bevattningsförbud och ospelbar plan. Ifö Bromölla IF - Nättraby GoIF 3 - 1 Åsvalla A-plan
2018-08-04 14:00 Skurups AIF - Hammenhögs IF 1 - 3 Skurups IP A-plan
2018-08-04 14:00 Södra Sandby IF - Växjö DFF Akademi 1 - 3 62 Södra Sandby IP A-plan
2018-08-04 15:00 Borgeby FK - Färjestadens GOIF 2 - 1 50 Borgeby IP A-plan
2018-08-11 13:00 Skurups AIF - Eskilsminne IF 1 - 5 Skurups IP A-plan
2018-08-11 14:00 IS Halmia - Ifö Bromölla IF 3 - 0 61 Halmstad Arena P1
2018-08-11 14:00 Karlskrona FF - Växjö DFF Akademi 0 - 3 83 Hästö IP 1
2018-08-11 15:00 Dösjöbro IF - Färjestadens GOIF 2 - 0 76 Dösjöbro IP A-plan
2018-08-12 15:00 Hammenhögs IF - Nättraby GoIF 5 - 0 Hamondavallen A-plan
2018-08-12 16:00 Borgeby FK - Södra Sandby IF 4 - 1 Borgeby IP A-plan
2018-08-15 19:00 Dösjöbro IF - IS Halmia 5 - 1 86 Dösjöbro IP A-plan
2018-08-18 13:00 IS Halmia - Skurups AIF 8 - 0 150 Örjans Vall
2018-08-18 13:00 Södra Sandby IF - Dösjöbro IF 1 - 1 137 Södra Sandby IP A-plan
2018-08-18 15:00 Växjö DFF Akademi - Ifö Bromölla IF 3 - 6 100 Östra IP
2018-08-18 15:00 Eskilsminne IF - Hammenhögs IF 3 - 3 Västergårds IP 5, huvudplan
2018-08-19 14:00 Färjestadens GOIF - Karlskrona FF 2 - 1 70 Tallhöjdens IP
2018-08-19 14:00 Nättraby GoIF - Borgeby FK 1 - 4 Nättraby IP 1
2018-08-25 14:00 Nättraby GoIF - Eskilsminne IF 4 - 0 Nättraby IP 1
2018-08-25 14:00 Karlskrona FF - Södra Sandby IF 7 - 1 86 Hästö IP 1
2018-08-25 15:00 Hammenhögs IF - IS Halmia 2 - 4 Hamondavallen A-plan
2018-08-25 15:00 Skurups AIF - Växjö DFF Akademi 2 - 3 58 Skurups IP A-plan
2018-08-25 15:00 Borgeby FK - Dösjöbro IF 4 - 2 100 Borgeby IP A-plan
2018-08-25 16:00 Ifö Bromölla IF - Färjestadens GOIF 0 - 0 Östersjöwallen A-plan
September
2018-09-01 14:00 IS Halmia - Nättraby GoIF 3 - 0 Halmstad Arena P1
2018-09-01 15:00 Färjestadens GOIF - Skurups AIF 0 - 1 Tallhöjdens IP
2018-09-01 15:00 Växjö DFF Akademi - Hammenhögs IF 2 - 2 40 Östra IP
2018-09-01 15:00 Eskilsminne IF - Borgeby FK 0 - 5 199 Västergårds IP 5, huvudplan
2018-09-01 15:00 Dösjöbro IF - Karlskrona FF 1 - 0 75 Dösjöbro IP A-plan
2018-09-02 14:00 Södra Sandby IF - Ifö Bromölla IF 2 - 3 93 Södra Sandby IP A-plan
2018-09-08 13:00 Eskilsminne IF - IS Halmia 2 - 5 201 Västergårds IP 5, huvudplan
2018-09-08 14:00 Nättraby GoIF - Växjö DFF Akademi 2 - 3 50 Nättraby IP 1
2018-09-08 14:00 Skurups AIF - Södra Sandby IF 2 - 2 200 Skurups IP A-plan
2018-09-08 14:00 Ifö Bromölla IF - Dösjöbro IF 1 - 2 100 Åsvalla A-plan
2018-09-08 14:00 Borgeby FK - Karlskrona FF 3 - 0 150 Borgeby IP A-plan
2018-09-08 15:00 Hammenhögs IF - Färjestadens GOIF 0 - 2 Hamondavallen A-plan
2018-09-15 14:00 IS Halmia - Borgeby FK 2 - 1 Halmstad Arena P1
2018-09-15 14:00 Karlskrona FF - Ifö Bromölla IF 2 - 2 Hästö IP 1
2018-09-15 14:00 Dösjöbro IF - Skurups AIF 3 - 0 73 Dösjöbro IP A-plan
2018-09-15 15:00 Södra Sandby IF - Hammenhögs IF 0 - 5 Södra Sandby IP A-plan
2018-09-16 14:00 Färjestadens GOIF - Nättraby GoIF 1 - 0 100 Tallhöjdens IP
2018-09-16 15:00 Växjö DFF Akademi - Eskilsminne IF 3 - 2 Värendsvallen
2018-09-22 14:00 IS Halmia - Växjö DFF Akademi 4 - 2 Halmstad Arena P1
2018-09-22 14:00 Nättraby GoIF - Södra Sandby IF 1 - 2 75 Nättraby IP 1
2018-09-22 15:00 Eskilsminne IF - Färjestadens GOIF 2 - 2 122 Västergårds IP 5, huvudplan
2018-09-22 15:00 Hammenhögs IF - Dösjöbro IF 3 - 2 Hamondavallen A-plan
2018-09-22 15:00 Skurups AIF - Karlskrona FF 1 - 0 Skurups IP A-plan
2018-09-22 15:00 Borgeby FK - Ifö Bromölla IF 4 - 0 Borgeby IP A-plan
2018-09-29 14:00 Färjestadens GOIF - IS Halmia 1 - 5 Tallhöjdens IP
2018-09-29 14:00 Borgeby FK - Växjö DFF Akademi 3 - 1 40 Borgeby IP A-plan
2018-09-29 14:00 Ifö Bromölla IF - Skurups AIF 3 - 4 Strandängens IP A-plan
2018-09-29 14:00 Karlskrona FF - Hammenhögs IF 1 - 3 82 Hästö IP 1
2018-09-29 14:00 Dösjöbro IF - Nättraby GoIF 5 - 0 Dösjöbro IP A-plan
2018-09-30 14:00 Södra Sandby IF - Eskilsminne IF 0 - 3 53 Södra Sandby IP A-plan
Oktober
2018-10-06 14:00 Växjö DFF Akademi - Färjestadens GOIF 2 - 1 Värendsvallen
2018-10-06 14:00 IS Halmia - Södra Sandby IF 3 - 1 Halmstad Arena P1
2018-10-06 14:00 Eskilsminne IF - Dösjöbro IF 4 - 1 201 Västergårds IP 5, huvudplan
2018-10-06 14:00 Nättraby GoIF - Karlskrona FF 2 - 1 350 Nättraby IP 1
2018-10-06 14:00 Hammenhögs IF - Ifö Bromölla IF 5 - 0 Hamondavallen A-plan
2018-10-06 14:00 Skurups AIF - Borgeby FK 1 - 5 Skurups IP A-plan