Spelprogram - DA Div.3 Nordöstra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 14:00 130331004 Östanå Bruks IF - Team Sandby IF 4 - 1 Trollavallen konstgräs
2019-04-13 14:00 130331005 Hjärsås/Värestorps IF - Hanaskogs IS/IFK Knislinge 0 - 5 Värestorps IP A-plan
2019-04-14 15:00 130331002 Hallands Nations FF - Wä IF 1 - 5 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2019-04-14 15:00 130331003 Sösdala IF - Tyringe IF 2 - 2 Hanåsvallen A-plan
2019-04-18 18:00 130331010 Tyringe IF - Östanå Bruks IF 1 - 2 Tyrs Hage IP A-plan
2019-04-19 11:45 130331011 Wä IF - Sösdala IF 4 - 1 Wä IP A-plan
2019-04-22 16:00 130331040 Hanaskogs IS/IFK Knislinge - Broby IF 2 - 2 Västra Heds IP A-plan
2019-04-22 17:00 130331012 Önnestad BoIF - Hallands Nations FF 1 - 0 Önnevallen IP A-plan
2019-04-26 18:30 130331017 Hjärsås/Värestorps IF - Tyringe IF 2 - 3 Värestorps IP A-plan
2019-04-27 12:00 130331016 Östanå Bruks IF - Wä IF 4 - 2 Bruksvallens IP Östanå A-plan
2019-04-28 15:00 130331014 Hallands Nations FF - Broby IF 0 - 4 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2019-04-28 15:00 130331018 Hanaskogs IS/IFK Knislinge - Team Sandby IF 4 - 0 Helgevallen A-plan
2019-04-28 17:00 130331015 Sösdala IF - Önnestad BoIF 0 - 4 Hanåsvallen A-plan
Maj
2019-05-02 18:30 130331009 Team Sandby IF - Hjärsås/Värestorps IF 0 - 2 Södra Sandby IP A-plan
2019-05-03 18:45 130331019 Broby IF - Sösdala IF 5 - 0 Broby IP A-plan
2019-05-04 12:00 130331022 Wä IF - Hjärsås/Värestorps IF 6 - 1 Wä IP A-plan
2019-05-04 15:00 130331021 Tyringe IF - Hanaskogs IS/IFK Knislinge 0 - 1 Tyrs Hage IP A-plan
2019-05-04 17:00 130331023 Önnestad BoIF - Östanå Bruks IF 2 - 1 Önnevallen IP A-plan
2019-05-07 19:00 130331030 Team Sandby IF - Tyringe IF 3 - 0 Södra Sandby IP A-plan
2019-05-08 18:30 130331027 Östanå Bruks IF - Broby IF 0 - 1 Bruksvallens IP Östanå A-plan
2019-05-08 19:00 130331028 Hjärsås/Värestorps IF - Önnestad BoIF 1 - 5 Värestorps IP A-plan
2019-05-08 19:00 130331029 Hanaskogs IS/IFK Knislinge - Wä IF 2 - 5 Västra Heds IP A-plan
2019-05-11 12:00 130331034 Wä IF - Team Sandby IF 0 - 0 Wä IP A-plan
2019-05-12 15:00 130331033 Hallands Nations FF - Sösdala IF 6 - 0 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2019-05-12 17:00 130331035 Önnestad BoIF - Hanaskogs IS/IFK Knislinge 0 - 0 Önnevallen IP A-plan
2019-05-15 19:00 130331031 Broby IF - Hjärsås/Värestorps IF 3 - 0 Broby IP A-plan
2019-05-18 14:00 130331038 Östanå Bruks IF - Hallands Nations FF 10 - 0 Bruksvallens IP Östanå A-plan
2019-05-18 15:00 130331042 Tyringe IF - Wä IF 3 - 7 Tyrs Hage IP A-plan
2019-05-19 17:00 130331041 Team Sandby IF - Önnestad BoIF 1 - 9 Södra Sandby IP A-plan
2019-05-23 18:30 130331043 Broby IF - Team Sandby IF 5 - 1 Broby IP A-plan
2019-05-24 18:45 130331046 Sösdala IF - Östanå Bruks IF 1 - 12 Hanåsvallen A-plan
2019-05-24 19:00 130331047 Önnestad BoIF - Tyringe IF 5 - 2 Önnevallen IP A-plan
2019-05-24 19:00 130331071 Wä IF - Hallands Nations FF 4 - 2 Wä IP A-plan
2019-05-26 15:00 130331045 Hallands Nations FF - Hjärsås/Värestorps IF 4 - 0 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Juni
2019-06-01 13:00 130331053 Tyringe IF - Broby IF 3 - 0 Tyrs Hage IP A-plan
2019-06-02 17:00 130331054 Wä IF - Önnestad BoIF 3 - 1 Wä IP A-plan
2019-06-03 19:00 130331051 Hanaskogs IS/IFK Knislinge - Hallands Nations FF 1 - 5 Helgevallen A-plan
2019-06-04 19:00 130331050 Hjärsås/Värestorps IF - Sösdala IF 5 - 0 Värestorps IP A-plan
2019-06-05 19:00 130331055 Broby IF - Wä IF 0 - 2 Broby IP A-plan
2019-06-06 15:00 130331058 Sösdala IF - Hanaskogs IS/IFK Knislinge 1 - 6 Hanåsvallen A-plan
2019-06-06 19:15 130331074 Hallands Nations FF - Önnestad BoIF 1 - 3 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2019-06-08 15:00 130331057 Hallands Nations FF - Team Sandby IF 4 - 3 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2019-06-10 18:30 130331059 Östanå Bruks IF - Hjärsås/Värestorps IF 6 - 0 Bruksvallens IP Östanå A-plan
2019-06-11 19:15 130331066 Önnestad BoIF - Broby IF 2 - 2 Önnevallen IP A-plan
2019-06-13 18:00 130331062 Hanaskogs IS/IFK Knislinge - Östanå Bruks IF 0 - 3 Västra Heds IP A-plan
2019-06-16 16:00 130331063 Team Sandby IF - Sösdala IF 5 - 3 Södra Sandby IP A-plan
2019-06-18 19:00 130331068 Hanaskogs IS/IFK Knislinge - Hjärsås/Värestorps IF 3 - 4 Helgevallen A-plan
2019-06-18 19:00 130331069 Team Sandby IF - Östanå Bruks IF 2 - 0 Södra Sandby IP A-plan
2019-06-19 18:30 130331070 Tyringe IF - Sösdala IF 1 - 2 Tyrs Hage IP A-plan
2019-06-27 19:00 130331077 Hjärsås/Värestorps IF - Team Sandby IF 1 - 0 Värestorps IP A-plan
2019-06-29 12:00 130331076 Östanå Bruks IF - Tyringe IF 5 - 1 Bruksvallens IP Östanå A-plan
2019-06-30 17:00 130331075 Sösdala IF - Wä IF 1 - 8 Hanåsvallen A-plan
Augusti
2019-08-09 19:15 130331083 Önnestad BoIF - Sösdala IF 2 - 2 Önnevallen IP A-plan
2019-08-10 12:00 130331082 Wä IF - Östanå Bruks IF 5 - 5 Wä IP A-plan
2019-08-10 14:00 130331080 Team Sandby IF - Hanaskogs IS/IFK Knislinge 2 - 4 Södra Sandby IP A-plan
2019-08-10 14:00 130331081 Tyringe IF - Hjärsås/Värestorps IF 1 - 4 Tyrs Hage IP A-plan
2019-08-15 18:30 130331089 Hanaskogs IS/IFK Knislinge - Tyringe IF 2 - 0 Västra Heds IP A-plan
2019-08-16 18:45 130331086 Sösdala IF - Broby IF 2 - 3 Hanåsvallen A-plan
2019-08-17 13:00 130331087 Östanå Bruks IF - Önnestad BoIF 2 - 1 Bruksvallens IP Östanå A-plan
2019-08-17 14:00 130331088 Hjärsås/Värestorps IF - Wä IF 1 - 3 Värestorps IP A-plan
2019-08-23 19:00 130331095 Önnestad BoIF - Hjärsås/Värestorps IF 3 - 2 Önnevallen IP A-plan
2019-08-24 12:00 130331094 Wä IF - Hanaskogs IS/IFK Knislinge 4 - 3 Wä IP A-plan
2019-08-24 14:00 130331091 Broby IF - Östanå Bruks IF 1 - 3 Broby IP A-plan
2019-08-24 14:00 130331093 Tyringe IF - Team Sandby IF 2 - 2 Tyrs Hage IP A-plan
2019-08-30 18:00 130331099 Hjärsås/Värestorps IF - Broby IF 0 - 2 Värestorps IP A-plan
September
2019-09-01 14:00 130331101 Team Sandby IF - Wä IF 0 - 3 Södra Sandby IP A-plan
2019-09-01 17:00 130331097 Sösdala IF - Hallands Nations FF 2 - 2 Hanåsvallen A-plan
2019-09-01 17:00 130331100 Hanaskogs IS/IFK Knislinge - Önnestad BoIF 2 - 2 Västra Heds IP A-plan
2019-09-04 19:15 130331079 Broby IF - Hallands Nations FF 2 - 1 Broby IP A-plan
2019-09-07 12:00 130331106 Wä IF - Tyringe IF 7 - 1 Wä IP A-plan
2019-09-07 14:00 130331103 Broby IF - Hanaskogs IS/IFK Knislinge 3 - 0 Broby IP A-plan
2019-09-07 15:00 130331105 Hallands Nations FF - Östanå Bruks IF 1 - 3 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2019-09-08 17:00 130331107 Önnestad BoIF - Team Sandby IF 4 - 0 Önnevallen IP A-plan
2019-09-14 14:00 130331109 Östanå Bruks IF - Sösdala IF 5 - 1 Bruksvallens IP Östanå A-plan
2019-09-14 14:00 130331110 Hjärsås/Värestorps IF - Hallands Nations FF 2 - 1 Värestorps IP A-plan
2019-09-15 14:00 130331112 Team Sandby IF - Broby IF 0 - 2 Södra Sandby IP A-plan
2019-09-15 16:00 130331113 Tyringe IF - Önnestad BoIF 2 - 9 Tyrs Hage IP A-plan
2019-09-18 19:15 130331064 Tyringe IF - Hallands Nations FF 0 - 1 Tyrs Hage IP A-plan
2019-09-21 14:00 130331115 Broby IF - Tyringe IF 9 - 1 Broby IP A-plan
2019-09-21 14:00 130331118 Sösdala IF - Hjärsås/Värestorps IF 4 - 4 Hanåsvallen A-plan
2019-09-22 15:00 130331117 Hallands Nations FF - Hanaskogs IS/IFK Knislinge 1 - 1 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2019-09-22 16:00 130331119 Önnestad BoIF - Wä IF 0 - 1 Önnevallen IP A-plan
2019-09-28 12:00 130331125 Wä IF - Broby IF 2 - 2 Wä IP A-plan
2019-09-28 14:00 130331121 Hjärsås/Värestorps IF - Östanå Bruks IF 0 - 4 Värestorps IP A-plan
2019-09-28 14:00 130331123 Team Sandby IF - Hallands Nations FF 0 - 1 Södra Sandby IP A-plan
2019-09-29 15:00 130331122 Hanaskogs IS/IFK Knislinge - Sösdala IF 2 - 3 Helgevallen A-plan
Oktober
2019-10-05 12:00 130331131 Östanå Bruks IF - Hanaskogs IS/IFK Knislinge 3 - 0 Bruksvallens IP Östanå A-plan
2019-10-05 15:00 130331127 Broby IF - Önnestad BoIF 1 - 0 Broby IP A-plan
2019-10-05 15:00 130331129 Hallands Nations FF - Tyringe IF 3 - 1 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2019-10-05 15:00 130331130 Sösdala IF - Team Sandby IF 3 - 3 Hanåsvallen A-plan