Spelprogram - DA Div.3 Södra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:15 130332001 FC Rosengård 1917 - Wollsjö AIF 3 - 0 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-04-13 11:00 130332002 Hyllie IK - Vellinge IF 2 - 3 Hyllie IP A-plan
2019-04-13 14:00 130332004 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF - NK Croatia 0 - 1 Harlösa IP A-plan
2019-04-13 15:00 130332003 IK Pandora FF - Svenstorps IF 3 - 1 Sandskogens IP A-plan
2019-04-14 15:00 130332005 Köpingebro IF - Lilla Torg FF 1 - 5 Köpingebro IP A-plan
2019-04-17 19:00 130332007 Dalby GIF/Genarps IF - FC Rosengård 1917 2 - 3 Ekevallen, Genarp konstgräs
2019-04-19 11:00 130332012 Wollsjö AIF - Hyllie IK 1 - 4 Åvallen IP, Wollsjö A-plan
2019-04-21 13:00 130332011 Vellinge IF - IK Pandora FF 8 - 1 Vellinge IP Östranplan
2019-04-22 13:00 130332009 NK Croatia - Köpingebro IF 2 - 1 Kroksbäck IP A-plan
2019-04-23 18:45 130332010 Svenstorps IF - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF 1 - 6 Svenstorps IP A-plan
2019-04-26 18:30 130332017 Köpingebro IF - Svenstorps IF 3 - 2 Köpingebro IP A-plan
2019-04-26 19:00 130332014 Hyllie IK - Dalby GIF/Genarps IF 1 - 0 Hyllie IP A-plan
2019-04-27 13:00 130332015 IK Pandora FF - Wollsjö AIF 1 - 2 Sandskogens IP A-plan
2019-04-28 13:00 130332018 Lilla Torg FF - NK Croatia 1 - 0 Mariedals IP A-plan
2019-04-28 16:00 130332016 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF - Vellinge IF 0 - 0 Knutsvallen A-plan
Maj
2019-05-03 19:15 130332020 FC Rosengård 1917 - Hyllie IK 2 - 0 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-05-04 11:00 130332023 Wollsjö AIF - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF 1 - 1 Åvallen IP, Wollsjö A-plan
2019-05-04 14:00 130332022 Vellinge IF - Köpingebro IF 6 - 1 Vellinge IP Östranplan
2019-05-05 12:00 130332021 Svenstorps IF - Lilla Torg FF 0 - 6 Svenstorps IP A-plan
2019-05-07 19:00 130332026 IK Pandora FF - FC Rosengård 1917 1 - 6 Sandskogens IP A-plan
2019-05-07 19:00 130332027 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF - Dalby GIF/Genarps IF 1 - 2 Knutsvallen A-plan
2019-05-08 19:00 130332028 Köpingebro IF - Wollsjö AIF 2 - 3 Köpingebro IP A-plan
2019-05-08 19:00 130332029 Lilla Torg FF - Vellinge IF 2 - 3 Mariedals IP konstgräs
2019-05-08 19:15 130332030 NK Croatia - Svenstorps IF 2 - 2 Kroksbäck IP konstgräs
2019-05-10 19:00 130332031 Dalby GIF/Genarps IF - Köpingebro IF 2 - 1 Dalby IP A-plan
2019-05-10 19:15 130332032 FC Rosengård 1917 - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF 1 - 1 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-05-11 11:00 130332033 Hyllie IK - IK Pandora FF 3 - 0 Hyllie IP A-plan
2019-05-11 13:00 130332035 Wollsjö AIF - Lilla Torg FF 1 - 1 Åvallen IP, Wollsjö A-plan
2019-05-12 13:00 130332034 Vellinge IF - NK Croatia 3 - 0 Vellinge IP Östranplan
2019-05-18 14:00 130332038 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF - Hyllie IK 1 - 1 Harlösa IP A-plan
2019-05-19 12:00 130332042 Svenstorps IF - Vellinge IF 0 - 7 Svenstorps IP A-plan
2019-05-19 13:00 130332041 NK Croatia - Wollsjö AIF 3 - 0 Kroksbäck IP A-plan
2019-05-19 14:00 130332040 Lilla Torg FF - Dalby GIF/Genarps IF 2 - 0 Mariedals IP A-plan
2019-05-19 15:00 130332039 Köpingebro IF - FC Rosengård 1917 1 - 5 Köpingebro IP A-plan
2019-05-22 19:00 130332075 IK Pandora FF - Vellinge IF 2 - 6 Sandskogens IP A-plan
2019-05-24 19:00 130332045 Hyllie IK - Köpingebro IF WO (3 - 0) Hyllie IP A-plan
2019-05-24 19:15 130332044 FC Rosengård 1917 - Lilla Torg FF 1 - 5 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-05-26 13:00 130332047 Wollsjö AIF - Svenstorps IF 2 - 0 Åvallen IP, Wollsjö A-plan
2019-05-26 17:00 130332043 Dalby GIF/Genarps IF - NK Croatia 2 - 2 Dalby IP A-plan
2019-05-28 19:00 130332046 IK Pandora FF - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF 2 - 5 Sandskogens IP A-plan
Juni
2019-06-01 11:00 130332053 Svenstorps IF - Dalby GIF/Genarps IF 1 - 3 Svenstorps IP A-plan
2019-06-01 16:00 130332054 Vellinge IF - Wollsjö AIF 2 - 1 Vellinge IP Östranplan
2019-06-02 13:00 130332052 NK Croatia - FC Rosengård 1917 1 - 1 Kroksbäck IP A-plan
2019-06-02 14:00 130332051 Lilla Torg FF - Hyllie IK 4 - 2 Mariedals IP A-plan
2019-06-04 19:00 130332019 Dalby GIF/Genarps IF - IK Pandora FF 4 - 2 Dalby IP A-plan
2019-06-05 19:00 130332076 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF - Svenstorps IF 12 - 2 Knutsvallen A-plan
2019-06-09 13:30 130332057 Hyllie IK - NK Croatia 1 - 4 Hyllie IP A-plan
2019-06-09 16:00 130332058 IK Pandora FF - Lilla Torg FF 0 - 6 Sandskogens IP A-plan
2019-06-09 16:00 130332059 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF - Köpingebro IF 11 - 0 Knutsvallen A-plan
2019-06-09 19:00 130332055 Dalby GIF/Genarps IF - Vellinge IF 3 - 3 Ekevallen, Genarp A-plan
2019-06-12 19:00 130332050 Köpingebro IF - IK Pandora FF 1 - 3 Köpingebro IP A-plan
2019-06-13 19:00 130332066 Wollsjö AIF - Dalby GIF/Genarps IF 3 - 3 Åvallen IP, Wollsjö A-plan
2019-06-16 12:00 130332064 Svenstorps IF - Hyllie IK 4 - 1 Svenstorps IP A-plan
2019-06-16 13:00 130332063 NK Croatia - IK Pandora FF 1 - 6 Kroksbäck IP A-plan
2019-06-16 13:00 130332065 Vellinge IF - FC Rosengård 1917 3 - 2 Vellinge IP Östranplan
2019-06-16 14:00 130332062 Lilla Torg FF - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF 1 - 0 Mariedals IP A-plan
2019-06-18 19:00 130332068 Lilla Torg FF - Köpingebro IF 4 - 1 Mariedals IP A-plan
2019-06-20 19:00 130332069 NK Croatia - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF 0 - 1 Kroksbäck IP A-plan
2019-06-20 19:00 130332070 Svenstorps IF - IK Pandora FF 4 - 2 Svenstorps IP A-plan
2019-06-25 19:00 130332077 Köpingebro IF - NK Croatia 3 - 0 Köpingebro IP A-plan
2019-06-26 19:00 130332074 Hyllie IK - Wollsjö AIF 0 - 0 Hyllie IP A-plan
2019-06-28 19:15 130332073 FC Rosengård 1917 - Dalby GIF/Genarps IF 4 - 2 Malmö IP
Augusti
2019-08-10 11:00 130332083 Wollsjö AIF - IK Pandora FF 0 - 6 Åvallen IP, Wollsjö A-plan
2019-08-11 12:00 130332081 Svenstorps IF - Köpingebro IF 1 - 0 Svenstorps IP A-plan
2019-08-16 18:30 130332085 Hyllie IK - FC Rosengård 1917 3 - 1 Hyllie IP A-plan
2019-08-17 13:00 130332086 IK Pandora FF - Dalby GIF/Genarps IF WO (3 - 0) Sandskogens IP A-plan
2019-08-18 14:00 130332089 Lilla Torg FF - Svenstorps IF 4 - 0 Mariedals IP A-plan
2019-08-18 15:00 130332088 Köpingebro IF - Vellinge IF 1 - 2 Köpingebro IP A-plan
2019-08-20 18:30 130332072 Wollsjö AIF - FC Rosengård 1917 0 - 2 Åvallen IP, Wollsjö A-plan
2019-08-21 18:30 130332079 Dalby GIF/Genarps IF - Hyllie IK 0 - 2 Ekevallen, Genarp A-plan
2019-08-21 19:00 130332082 Vellinge IF - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF 4 - 0 Vellinge IP Östranplan
2019-08-23 19:15 130332092 FC Rosengård 1917 - IK Pandora FF 2 - 2 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-08-24 11:00 130332095 Wollsjö AIF - Köpingebro IF 2 - 1 Åvallen IP, Wollsjö A-plan
2019-08-25 11:30 130332094 Vellinge IF - Lilla Torg FF 0 - 1 Vellinge IP Östranplan
2019-08-25 12:00 130332093 Svenstorps IF - NK Croatia WO (3 - 0) Svenstorps IP A-plan
2019-08-26 18:30 130332091 Dalby GIF/Genarps IF - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF 5 - 0 Ekevallen, Genarp A-plan
2019-08-28 19:00 130332056 FC Rosengård 1917 - Svenstorps IF 9 - 0 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-08-28 19:00 130332080 NK Croatia - Lilla Torg FF 0 - 3 Mariedals IP A-plan
2019-08-28 19:00 130332087 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF - Wollsjö AIF 3 - 2 Harlösa IP B-plan
2019-08-31 13:00 130332097 IK Pandora FF - Hyllie IK 2 - 3 Sandskogens IP A-plan
2019-08-31 14:00 130332098 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF - FC Rosengård 1917 1 - 6 Harlösa IP A-plan
September
2019-09-01 13:00 130332101 NK Croatia - Vellinge IF 2 - 4 Kroksbäck IP A-plan
2019-09-01 14:00 130332100 Lilla Torg FF - Wollsjö AIF 1 - 0 Mariedals IP A-plan
2019-09-01 15:00 130332099 Köpingebro IF - Dalby GIF/Genarps IF 2 - 4 Köpingebro IP A-plan
2019-09-06 19:15 130332104 FC Rosengård 1917 - Köpingebro IF 6 - 0 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-09-07 11:30 130332106 Vellinge IF - Svenstorps IF 5 - 1 Vellinge IP Östranplan
2019-09-08 11:00 130332105 Hyllie IK - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF 3 - 0 Hyllie IP A-plan
2019-09-08 13:00 130332107 Wollsjö AIF - NK Croatia 0 - 1 Åvallen IP, Wollsjö A-plan
2019-09-08 14:00 130332103 Dalby GIF/Genarps IF - Lilla Torg FF 1 - 1 Dalby IP A-plan
2019-09-14 14:00 130332111 Lilla Torg FF - FC Rosengård 1917 2 - 1 Mariedals IP A-plan
2019-09-15 12:00 130332113 Svenstorps IF - Wollsjö AIF 0 - 3 Svenstorps IP A-plan
2019-09-15 13:00 130332112 NK Croatia - Dalby GIF/Genarps IF 1 - 5 Kroksbäck IP A-plan
2019-09-15 15:00 130332110 Köpingebro IF - Hyllie IK 1 - 7 Köpingebro IP A-plan
2019-09-15 16:00 130332109 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF - IK Pandora FF 1 - 4 Flyinge IP A-plan
2019-09-18 19:00 130332071 Vellinge IF - Hyllie IK 0 - 4 Vellinge IP Östranplan
2019-09-20 19:15 130332116 FC Rosengård 1917 - NK Croatia 1 - 0 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-09-21 11:00 130332117 Hyllie IK - Lilla Torg FF 1 - 5 Hyllie IP A-plan
2019-09-21 11:00 130332119 Wollsjö AIF - Vellinge IF 1 - 4 Åvallen IP, Wollsjö A-plan
2019-09-21 13:00 130332118 IK Pandora FF - Köpingebro IF 3 - 1 Sandskogens IP A-plan
2019-09-21 14:00 130332115 Dalby GIF/Genarps IF - Svenstorps IF 3 - 2 Ekevallen, Genarp A-plan
2019-09-28 11:00 130332125 Vellinge IF - Dalby GIF/Genarps IF 2 - 0 Vellinge IP Östranplan
2019-09-28 11:30 130332124 Svenstorps IF - FC Rosengård 1917 1 - 6 Svenstorps IP A-plan
2019-09-29 13:00 130332123 NK Croatia - Hyllie IK 2 - 0 Kroksbäck IP A-plan
2019-09-29 15:00 130332121 Köpingebro IF - Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF 1 - 5 Köpingebro IP A-plan
2019-09-29 15:00 130332122 Lilla Torg FF - IK Pandora FF 8 - 1 Mariedals IP A-plan
Oktober
2019-10-05 13:00 130332130 IK Pandora FF - NK Croatia 4 - 1 Sandskogens IP A-plan
2019-10-05 15:00 130332127 Dalby GIF/Genarps IF - Wollsjö AIF 2 - 2 Dalby IP A-plan
2019-10-05 15:00 130332128 FC Rosengård 1917 - Vellinge IF 2 - 1 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-10-05 15:00 130332129 Hyllie IK - Svenstorps IF 4 - 0 Hyllie IP A-plan
2019-10-05 15:00 130332131 Hardeberga BK/Harlösa IF/GOF IF - Lilla Torg FF 1 - 5 Knutsvallen A-plan