Spelprogram - P15 Nordvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 11:00 131202004 Hyllinge GIF - Asmundtorps IF/Billeberga GIF 5 - 3 Hyllinge IP A-plan
2019-04-13 11:00 131202005 Eskilsminne IF 2 - Råå IF vit 1 - 2 Västergårds IP 11
2019-04-14 14:00 131202003 Dösjöbro IF - Hittarps IK röd 1 - 3 Dösjöbro IP konstgräs
2019-04-14 15:30 131202001 Stattena IF vit (9m) - Svalövs BK 1 - 1 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-04-22 11:00 131202006 Råå IF vit - Stattena IF vit (9m) 3 - 5 Råå IP A-plan
2019-04-22 13:00 131202007 Asmundtorps IF/Billeberga GIF - Eskilsminne IF 2 5 - 3 Asmundtorps IP A-plan
2019-04-22 14:00 131202008 Hittarps IK röd - Hyllinge GIF 5 - 0 Laröds IP D-plan
2019-04-22 17:00 131202010 Svalövs BK - Mörarps IF (9m) 15 - 0 Svalövs IP konstgräs
2019-04-25 18:30 131202015 Asmundtorps IF/Billeberga GIF - Hittarps IK röd 1 - 12 Asmundtorps IP konstgräs
2019-04-27 13:00 131202013 Dösjöbro IF - Svalövs BK 0 - 3 Dösjöbro IP A-plan
2019-04-28 12:00 131202011 Stattena IF vit (9m) - Eskilsminne IF 2 4 - 0 Olympiafältet Plan 9
2019-04-28 14:00 131202012 Mörarps IF (9m) - Råå IF vit 0 - 17 Vidablick IP A-plan 9-manna
Maj
2019-05-02 19:15 131202020 Eskilsminne IF 2 - Hittarps IK röd 0 - 2 Västergårds IP 9, konstgräs
2019-05-04 11:00 131202017 Stattena IF vit (9m) - Mörarps IF (9m) 12 - 1 Olympiafältet Plan 9
2019-05-04 11:00 131202019 Svalövs BK - Hyllinge GIF 2 - 2 Svalövs IP A-plan
2019-05-04 12:45 131202016 Råå IF vit - Dösjöbro IF 3 - 1 Råå IP A-plan
2019-05-09 18:00 131202024 Asmundtorps IF/Billeberga GIF - Svalövs BK 2 - 2 Asmundtorps IP A-plan
2019-05-13 18:30 131202023 Hyllinge GIF - Råå IF vit 3 - 1 Hyllinge IP A-plan
2019-05-18 11:00 131202029 Svalövs BK - Hittarps IK röd 2 - 2 Svalövs IP A-plan
2019-05-18 12:00 131202028 Mörarps IF (9m) - Dösjöbro IF 2 - 8 Vidablick IP A-plan 9-manna
2019-05-19 11:00 131202026 Råå IF vit - Asmundtorps IF/Billeberga GIF 2 - 1 Råå IP A-plan
2019-05-23 18:30 131202033 Asmundtorps IF/Billeberga GIF - Stattena IF vit (9m) 9 - 3 Asmundtorps IP A-plan
2019-05-25 10:00 131202032 Hyllinge GIF - Mörarps IF (9m) 15 - 3 Hyllinge IP B-plan 9-manna
2019-05-26 13:00 131202031 Dösjöbro IF - Eskilsminne IF 2 2 - 5 Dösjöbro IP A-plan
2019-05-26 14:00 131202034 Hittarps IK röd - Råå IF vit 3 - 1 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-05-27 19:15 131202022 Dösjöbro IF - Stattena IF vit (9m) 0 - 2 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
Juni
2019-06-02 14:00 131202021 Mörarps IF (9m) - Eskilsminne IF 2 1 - 15 Vidablick IP A-plan 9-manna
2019-06-04 18:00 131202027 Stattena IF vit (9m) - Hyllinge GIF 0 - 6 Hyllinge IP A-plan
2019-06-07 19:00 131202040 Eskilsminne IF 2 - Svalövs BK 1 - 1 Västergårds IP 11
2019-06-08 10:00 131202039 Dösjöbro IF - Hyllinge GIF 0 - 0 Dösjöbro IP A-plan
2019-06-09 12:00 131202037 Stattena IF vit (9m) - Hittarps IK röd 1 - 15 Olympiafältet Plan 9
2019-06-09 14:00 131202038 Mörarps IF (9m) - Asmundtorps IF/Billeberga GIF 5 - 23 Vidablick IP A-plan 9-manna
2019-06-13 19:00 131202042 Asmundtorps IF/Billeberga GIF - Dösjöbro IF 4 - 2 Asmundtorps IP A-plan
2019-06-15 10:30 131202041 Hyllinge GIF - Eskilsminne IF 2 1 - 4 Hyllinge IP A-plan
2019-06-15 15:00 131202043 Hittarps IK röd - Mörarps IF (9m) 16 - 3 Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-06-17 19:00 131202045 Svalövs BK - Råå IF vit 4 - 4 Svalövs IP A-plan