Spelprogram - P12 Nordvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-13 10:00 Råå IF ljusblå - Dösjöbro IF vit Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2019-04-13 10:00 Spanska Akademin FF - Glumslövs FF Filborna IP 2, 7-manna
2019-04-13 14:00 Hittarps IK vit - Häljarps IF Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-07-01 18:00 IF Lödde svart - Helsingborg Östra IF svart Tolvans IP 7-manna
Omgång 2
2019-04-19 11:00 Glumslövs FF - IF Lödde svart Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-04-20 10:00 Dösjöbro IF vit - Hittarps IK vit Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-25 17:30 Häljarps IF - Spanska Akademin FF Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-05-05 13:00 IK Wormo blå - Råå IF ljusblå Exercisfältet D-plan
Omgång 3
2019-04-27 12:00 IF Lödde svart - Spanska Akademin FF Tolvans IP 7-manna
2019-04-27 12:00 Hittarps IK vit - IK Wormo blå Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-04-28 10:00 Häljarps IF - Dösjöbro IF vit Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-04-28 11:00 Råå IF ljusblå - Helsingborg Östra IF svart Råå IP B-plan 7-manna
Omgång 4
2019-05-03 18:00 Glumslövs FF - Råå IF ljusblå Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-05-03 18:30 Helsingborg Östra IF svart - Hittarps IK vit Bållevi B-plan 7-manna 1
2019-05-04 17:00 Spanska Akademin FF - Dösjöbro IF vit Filborna IP 2, 7-manna
2019-05-09 18:00 IK Wormo blå - Häljarps IF Exercisfältet D-plan
Omgång 5
2019-05-12 09:30 Hittarps IK vit - Glumslövs FF Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-05-12 10:00 Häljarps IF - Helsingborg Östra IF svart Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-05-12 11:00 Råå IF ljusblå - IF Lödde svart Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-13 18:00 Dösjöbro IF vit - IK Wormo blå Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
Omgång 6
2019-05-17 18:30 Helsingborg Östra IF svart - Dösjöbro IF vit Bållevi B-plan 7-manna 1
2019-05-19 11:30 IF Lödde svart - Hittarps IK vit Tolvans IP 7-manna
2019-05-19 13:00 Glumslövs FF - Häljarps IF Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-05-19 17:00 Spanska Akademin FF - IK Wormo blå Filborna IP 2, 7-manna
Omgång 7
2019-05-24 19:00 Råå IF ljusblå - Spanska Akademin FF Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-26 10:00 Häljarps IF - IF Lödde svart Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-05-26 11:00 Dösjöbro IF vit - Glumslövs FF Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
2019-05-26 13:00 IK Wormo blå - Helsingborg Östra IF svart
Omgång 8
2019-06-07 18:00 Glumslövs FF - IK Wormo blå Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-06-09 10:00 Råå IF ljusblå - Hittarps IK vit Råå IP B-plan 7-manna
2019-06-09 10:30 IF Lödde svart - Dösjöbro IF vit Tolvans IP 7-manna
2019-06-09 14:00 Spanska Akademin FF - Helsingborg Östra IF svart Filborna IP 2, 7-manna
Omgång 9
2019-06-14 18:30 Helsingborg Östra IF svart - Glumslövs FF Bållevi B-plan 7-manna 1
2019-06-15 12:00 Hittarps IK vit - Spanska Akademin FF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-06-15 13:00 IK Wormo blå - IF Lödde svart
2019-06-16 10:00 Häljarps IF - Råå IF ljusblå Häljarps IP B-plan 5-manna