Spelprogram - P13 Sydvästra B4, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:30 131412010 Ystads IF FF blå - Hyllie IK svart 1 - 3 Sandskogens IP D-plan 9-manna
2019-04-13 10:00 131412001 BK Höllviken röd - Ystads IF FF blå 5 - 1 Höllvikens IP plan 4 konstgräs 9-manna
2019-04-13 13:00 131412002 Hyllie IK svart - Vellinge IF 1 8 - 5 Hyllie IP konstgräs
2019-04-14 10:00 131412005 IFK Ystad FK blå - Anderslövs BoIK blå 4 - 3 Sandskogens IP D-plan 9-manna
2019-04-14 12:00 131412003 IF Limhamn Bunkeflo 3 - Svedala IF blå 3 - 8 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-16 19:00 131412006 Anderslövs BoIK blå - BK Höllviken röd 1 - 7 Anderslövs IP konstgräs 9-manna
2019-04-19 11:30 131412009 Vellinge IF 1 - IF Limhamn Bunkeflo 3 6 - 1 Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-04-22 10:00 131412007 Skanör Falsterbo IF - IFK Ystad FK blå 8 - 1 Tångvalla IP konstgräs
2019-04-27 14:00 131412011 BK Höllviken röd - IFK Ystad FK blå 6 - 9 Höllvikens IP plan 4 konstgräs 9-manna
2019-04-28 10:00 131412013 IF Limhamn Bunkeflo 3 - Ystads IF FF blå 3 - 0 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 11:30 131412012 Hyllie IK svart - Anderslövs BoIK blå 7 - 1 Hyllie IP konstgräs
2019-04-28 11:30 131412015 Skanör Falsterbo IF - Svedala IF blå 9 - 1 Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
2019-04-29 19:00 131412014 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Vellinge IF 1 6 - 7 Granhällans IP B-Plan 9-manna
Maj
2019-05-01 11:00 131412019 Ystads IF FF blå - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 3 - 5 Sandskogens IP D-plan 9-manna
2019-05-02 19:00 131412016 Anderslövs BoIK blå - IF Limhamn Bunkeflo 3 5 - 4 Anderslövs IP konstgräs 9-manna
2019-05-03 18:30 131412020 IFK Ystad FK blå - Svedala IF blå 2 - 2 Sandskogens IP D-plan 9-manna
2019-05-05 11:30 131412018 Vellinge IF 1 - Skanör Falsterbo IF 1 - 2 Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-05-05 14:00 131412017 BK Höllviken röd - Hyllie IK svart 2 - 4 Höllvikens IP plan 4 konstgräs 9-manna
2019-05-06 19:15 131412008 Svedala IF blå - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 7 - 2 Aggarpsvallen, konstgräs 1 9-manna
2019-05-10 18:30 131412023 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Anderslövs BoIK blå 15 - 0 Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-05-11 11:00 131412025 Svedala IF blå - Vellinge IF 1 3 - 1 Aggarpsvallen, konstgräs 1 9-manna
2019-05-12 11:30 131412024 Skanör Falsterbo IF - Ystads IF FF blå 2 - 0 Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
2019-05-12 13:00 131412021 Hyllie IK svart - IFK Ystad FK blå 5 - 2 Hyllie IP konstgräs
2019-05-12 14:00 131412022 IF Limhamn Bunkeflo 3 - BK Höllviken röd 1 - 3 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 10:00 131412029 Ystads IF FF blå - Svedala IF blå 5 - 4 Sandskogens IP D-plan 9-manna
2019-05-19 10:00 131412026 Anderslövs BoIK blå - Skanör Falsterbo IF 0 - 8 Anderslövs IP konstgräs 9-manna
2019-05-19 10:00 131412030 IFK Ystad FK blå - Vellinge IF 1 1 - 7 Sandskogens IP D-plan 9-manna
2019-05-19 14:00 131412027 BK Höllviken röd - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 3 - 8 Höllvikens IP plan 4 konstgräs 9-manna
2019-05-21 19:00 131412032 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Hyllie IK svart 2 - 3 Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-05-25 11:00 131412034 Svedala IF blå - Anderslövs BoIK blå 11 - 0 Aggarpsvallen, konstgräs 1 9-manna
2019-05-25 11:30 131412035 Vellinge IF 1 - Ystads IF FF blå 4 - 1 Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-05-25 13:00 131412028 Hyllie IK svart - IF Limhamn Bunkeflo 3 2 - 1 Hyllie IP konstgräs
2019-05-26 10:00 131412031 IF Limhamn Bunkeflo 3 - IFK Ystad FK blå 4 - 0 Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-26 10:30 131412033 Skanör Falsterbo IF - BK Höllviken röd 5 - 0 Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
Juni
2019-06-04 19:00 131412004 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Skanör Falsterbo IF 3 - 0 Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-06-07 18:00 131412040 IFK Ystad FK blå - Ystads IF FF blå 2 - 2 Sandskogens IP D-plan 9-manna
2019-06-08 10:00 131412036 Anderslövs BoIK blå - Vellinge IF 1 1 - 3 Anderslövs IP konstgräs 9-manna
2019-06-08 14:00 131412037 BK Höllviken röd - Svedala IF blå 0 - 1 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
2019-06-08 14:45 131412038 Hyllie IK svart - Skanör Falsterbo IF 1 - 1 Hyllie IP konstgräs
2019-06-12 18:30 131412041 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - IFK Ystad FK blå 8 - 0 Granhällans IP B-Plan 9-manna
2019-06-12 18:30 131412042 Skanör Falsterbo IF - IF Limhamn Bunkeflo 3 1 - 1 Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
2019-06-15 11:00 131412043 Svedala IF blå - Hyllie IK svart 4 - 3 Svedalagårdens IP
2019-06-16 11:30 131412045 Ystads IF FF blå - Anderslövs BoIK blå 7 - 4 Sandskogens IP D-plan 9-manna
2019-06-17 19:15 131412044 Vellinge IF 1 - BK Höllviken röd 4 - 1 Vanningens IP Vellinge, konstgräs
2019-06-23 14:00 131412039 IF Limhamn Bunkeflo 3 - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF 9 - 3 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1