Spelprogram - P13 Nordvästra A, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 131418003 Åstorps FF vit - Hittarps IK vit 3 - 1 Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
2019-08-17 11:00 131418001 Fortuna FF röd - Svalövs BK 5 - 2 Örbyvallen A-plan 9-manna
2019-08-17 12:00 131418005 Ramlösa Södra IF svart - Ljungbyheds IF/Röstånga IS 12 - 3 Ättekulla IP A-plan
2019-08-18 13:00 131418002 Eskilsminne IF gul - Borstahusens BK 1 0 - 4 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-08-21 19:00 131418010 Hittarps IK vit - Eskilsminne IF gul 1 - 3 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-08-23 19:00 131418009 Helsingborgs IF 1 - Åstorps FF vit 1 - 1 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-08-25 11:00 131418007 Svalövs BK - Ramlösa Södra IF svart 0 - 9 Svalövs IP A-plan
2019-08-27 17:30 131418006 Borstahusens BK 1 - Fortuna FF röd 5 - 0 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-08-31 11:00 131418013 Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF 1 2 - 2 Västergårds IP 3, 9-manna
September
2019-09-01 10:00 131418012 Fortuna FF röd - Hittarps IK vit 5 - 4 Örbyvallen A-plan 9-manna
2019-09-01 11:00 131418011 Svalövs BK - Borstahusens BK 1 0 - 8 Svalövs IP A-plan
2019-09-06 18:30 131418017 Hittarps IK vit - Borstahusens BK 1 0 - 1 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-09-06 19:00 131418016 Helsingborgs IF 1 - Fortuna FF röd 9 - 1 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-09-07 10:30 131418018 Ramlösa Södra IF svart - Åstorps FF vit 3 - 1 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-09-07 13:00 131418019 Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Eskilsminne IF gul 3 - 4 Odenvallen A-plan 9-manna
2019-09-12 18:30 131418014 Åstorps FF vit - Ljungbyheds IF/Röstånga IS 11 - 2 Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
2019-09-14 11:00 131418022 Borstahusens BK 1 - Helsingborgs IF 1 1 - 3 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-09-14 11:00 131418023 Fortuna FF röd - Ljungbyheds IF/Röstånga IS 8 - 0 Örbyvallen A-plan 9-manna
2019-09-14 12:30 131418021 Svalövs BK - Hittarps IK vit 4 - 4 Svalövs IP konstgräs
2019-09-14 14:00 131418024 Eskilsminne IF gul - Ramlösa Södra IF svart 3 - 4 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-09-19 17:45 131418030 Åstorps FF vit - Svalövs BK 6 - 4 Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
2019-09-20 19:00 131418028 Helsingborgs IF 1 - Hittarps IK vit 2 - 4 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-09-21 11:00 131418026 Ramlösa Södra IF svart - Fortuna FF röd 1 - 5 Ättekulla IP A-plan
2019-09-22 11:45 131418027 Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Borstahusens BK 1 3 - 2 Ljungavallen 9-manna
2019-09-28 11:00 131418031 Svalövs BK - Helsingborgs IF 1 5 - 7 Svalövs IP A-plan
2019-09-28 11:00 131418033 Borstahusens BK 1 - Ramlösa Södra IF svart 1 - 3 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-09-28 11:00 131418035 Eskilsminne IF gul - Åstorps FF vit 0 - 4 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-09-29 14:00 131418032 Hittarps IK vit - Ljungbyheds IF/Röstånga IS 4 - 1 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
Oktober
2019-10-05 11:00 131418040 Eskilsminne IF gul - Svalövs BK 4 - 6 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-10-05 13:00 131418039 Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Helsingborgs IF 1 0 - 4
2019-10-05 14:00 131418038 Ramlösa Södra IF svart - Hittarps IK vit 2 - 0 Ättekulla IP A-plan
2019-10-06 11:00 131418036 Åstorps FF vit - Fortuna FF röd 5 - 3 Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
2019-10-11 19:00 131418042 Helsingborgs IF 1 - Ramlösa Södra IF svart 4 - 3 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-10-12 10:30 131418041 Svalövs BK - Ljungbyheds IF/Röstånga IS 4 - 4 Svalövs IP A-plan
2019-10-12 11:00 131418044 Borstahusens BK 1 - Åstorps FF vit 0 - 2 Ulkavallen IP A-plan 9-manna
2019-10-16 17:45 131418045 Fortuna FF röd - Eskilsminne IF gul 1 - 2 Harlyckan 3, konstgräs