Spelprogram - P13 Nordvästra C2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:30 131422002 Glumslövs FF - Ramlösa Södra IF vit 5 - 3 Örevångs IP B-plan 9-manna
2019-08-17 11:00 131422001 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Eskilsminne IF blå 1 - 2 Idrottsparken, Billesholm A-plan
2019-08-19 18:00 131422003 Spanska Akademin FF gul - Helsingborg Östra IF svart 4 - 2 Filborna IP 4, 9-manna
2019-08-24 13:00 131422005 Ramlösa Södra IF vit - Spanska Akademin FF gul 1 - 4 Ättekulla IP A-plan
2019-08-25 10:00 131422004 Helsingborg Östra IF svart - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå 4 - 7 Bållevi A-plan 9-manna
2019-08-25 11:00 131422006 Eskilsminne IF blå - Glumslövs FF 7 - 0 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-08-30 18:00 131422007 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Spanska Akademin FF gul 2 - 1 Hedvalla, Bjuv A-plan
2019-08-31 12:00 131422009 Ramlösa Södra IF vit - Eskilsminne IF blå 6 - 2 Ättekulla IP A-plan
September
2019-09-04 18:15 131422008 Glumslövs FF - Helsingborg Östra IF svart 8 - 4 Örevångs IP B-plan 9-manna
2019-09-08 10:00 131422010 Helsingborg Östra IF svart - Ramlösa Södra IF vit 0 - 2 Bållevi A-plan 9-manna
2019-09-08 17:00 131422012 Spanska Akademin FF gul - Eskilsminne IF blå 1 - 0 Filborna IP 4, 9-manna
2019-09-11 18:00 131422011 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Glumslövs FF 8 - 1 Idrottsparken, Billesholm B-plan 9-manna
2019-09-15 11:00 131422015 Eskilsminne IF blå - Helsingborg Östra IF svart 1 - 9 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-09-15 13:00 131422014 Ramlösa Södra IF vit - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå 2 - 2 Ättekulla IP A-plan
2019-09-16 18:00 131422013 Glumslövs FF - Spanska Akademin FF gul 3 - 6 Örevångs IP B-plan 9-manna
2019-09-18 19:00 131422018 Eskilsminne IF blå - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå 3 - 4 Västergårds IP 9, konstgräs
2019-09-21 10:00 131422016 Helsingborg Östra IF svart - Spanska Akademin FF gul 2 - 10 Bållevi A-plan 9-manna
2019-09-22 12:30 131422017 Ramlösa Södra IF vit - Glumslövs FF 11 - 3 Ättekulla IP A-plan
2019-09-28 11:00 131422019 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Helsingborg Östra IF svart 5 - 1 Idrottsparken, Billesholm A-plan
2019-09-28 11:00 131422020 Glumslövs FF - Eskilsminne IF blå 6 - 3 Örevångs IP B-plan 9-manna
2019-09-29 16:00 131422021 Spanska Akademin FF gul - Ramlösa Södra IF vit 0 - 1 Filborna IP 4, 9-manna
Oktober
2019-10-05 16:00 131422024 Spanska Akademin FF gul - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå 5 - 2 Filborna IP 4, 9-manna
2019-10-06 10:00 131422022 Helsingborg Östra IF svart - Glumslövs FF 9 - 0 Bållevi A-plan 9-manna
2019-10-06 11:00 131422023 Eskilsminne IF blå - Ramlösa Södra IF vit 6 - 1 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-10-12 11:00 131422025 Glumslövs FF - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå 1 - 2 Örevångs IP B-plan 9-manna
2019-10-12 14:00 131422026 Ramlösa Södra IF vit - Helsingborg Östra IF svart 1 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2019-10-13 11:00 131422027 Eskilsminne IF blå - Spanska Akademin FF gul 1 - 1 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-10-20 10:00 131422028 Helsingborg Östra IF svart - Eskilsminne IF blå 1 - 3 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-10-20 11:00 131422029 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Ramlösa Södra IF vit 4 - 1 Hedvalla, Bjuv A-plan
2019-10-20 11:00 131422030 Spanska Akademin FF gul - Glumslövs FF 5 - 1 Filborna IP 4, 9-manna