Spelprogram - P12 Nordvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil F��rger
Brunnby FF blå Jessica Nordblad 0701437150 röd/blå/röd
Båstads GIF Peter Gerhartz 043171369 0708152506 svartvit/svart/svart
Ekets GoIF röd Joakim Carlsson 043554302 0705704739 vit/röd/röd
Förslövs IF Marleen Siegård 0431450451 0768451861 röd/röd/röd
Hyllinge GIF Matthias Gustafsson 042159679 0705767686 rödsvart/svart/röd
Högaborgs BK Henrik Hedström grönsvart/svart/svart
Munka Ljungby IF 1 Johan Johnsson 043118592 0720079899 Röd/Blå/Röd
Råå IF Björn Persson ljusblå/vit/vit
Ängelholms FF gul Mattias Nildén 0702371669 Gul/Gul/Gul
Ödåkra IF blå Jan Gunnarsson 0705812303 0705812303 Grön/Röd/Gröna
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2014-04-16 18:30 Båstads GIF - Ekets GoIF röd Örebäcksvallen
2014-04-19 12:30 Brunnby FF blå - Förslövs IF Brunnbyvallen
2014-04-20 10:00 Ödåkra IF blå - Ängelholms FF gul Toftavallen
2014-04-20 11:00 Munka Ljungby IF 1 - Hyllinge GIF Munka IP
2014-04-21 11:00 Råå IF - Högaborgs BK Råå IP
2014-04-22 18:00 Hyllinge GIF - Brunnby FF blå Hyllinge IP
2014-04-26 10:00 Ekets GoIF röd - Munka Ljungby IF 1 Ryavallen
2014-04-27 11:00 Högaborgs BK - Ödåkra IF blå Västergårds IP
2014-04-27 11:00 Förslövs IF - Råå IF Bjärevallen
2014-04-27 13:00 Ängelholms FF gul - Båstads GIF Ängelholms IP
Maj
2014-05-03 12:30 Brunnby FF blå - Ekets GoIF röd Brunnbyvallen
2014-05-04 11:00 Munka Ljungby IF 1 - Ängelholms FF gul Munka IP
2014-05-04 11:00 Råå IF - Hyllinge GIF Råå IP
2014-05-04 11:30 Båstads GIF - Ödåkra IF blå Örebäcksvallen
2014-05-07 18:30 Högaborgs BK - Förslövs IF Västergårds IP
2014-05-09 18:00 Ekets GoIF röd - Råå IF Ryavallen
2014-05-10 10:00 Båstads GIF - Munka Ljungby IF 1 Örebäcksvallen
2014-05-11 10:00 Ödåkra IF blå - Förslövs IF Toftavallen
2014-05-11 11:00 Hyllinge GIF - Högaborgs BK Hyllinge IP
2014-05-11 13:00 Ängelholms FF gul - Brunnby FF blå Ängelholms IP
2014-05-17 12:30 Brunnby FF blå - Båstads GIF Brunnbyvallen
2014-05-18 11:00 Munka Ljungby IF 1 - Ödåkra IF blå Munka IP
2014-05-18 11:00 Råå IF - Ängelholms FF gul Råå IP
2014-05-18 11:00 Högaborgs BK - Ekets GoIF röd Västergårds IP
2014-05-23 19:00 Ekets GoIF röd - Förslövs IF Ryavallen
2014-05-25 10:00 Ödåkra IF blå - Hyllinge GIF Toftavallen
2014-05-25 11:00 Munka Ljungby IF 1 - Brunnby FF blå Munka IP
2014-05-25 11:30 Båstads GIF - Råå IF Örebäcksvallen
2014-05-26 18:00 Förslövs IF - Hyllinge GIF Bjärevallen
2014-05-29 18:00 Ängelholms FF gul - Högaborgs BK Ängelholms IP
Juni
2014-06-07 11:00 Råå IF - Munka Ljungby IF 1 Råå IP
2014-06-07 12:30 Brunnby FF blå - Ödåkra IF blå Brunnbyvallen
2014-06-08 11:00 Hyllinge GIF - Ekets GoIF röd Hyllinge IP
2014-06-08 13:30 Högaborgs BK - Båstads GIF Västergårds IP
2014-06-09 18:30 Förslövs IF - Ängelholms FF gul Bjärevallen
2014-06-12 18:00 Brunnby FF blå - Råå IF Brunnbyvallen
2014-06-14 13:00 Ängelholms FF gul - Hyllinge GIF Ängelholms IP
2014-06-15 10:00 Ödåkra IF blå - Ekets GoIF röd Toftavallen
2014-06-15 11:30 Båstads GIF - Förslövs IF Örebäcksvallen
2014-06-17 18:30 Hyllinge GIF - Båstads GIF Hyllinge IP
2014-06-18 18:00 Förslövs IF - Munka Ljungby IF 1 Bjärevallen
2014-06-18 18:00 Ekets GoIF röd - Ängelholms FF gul Ryavallen
2014-06-19 19:00 Munka Ljungby IF 1 - Högaborgs BK Munka IP
2014-06-22 11:00 Högaborgs BK - Brunnby FF blå Västergårds IP
2014-06-23 19:00 Råå IF - Ödåkra IF blå Råå IP