Spelprogram - P12 Nordvästra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjäre United Joakim Kant 0733847415 grön/vit/vit
Brunnby FF röd Johan Larsson 0705260168 röd/blå/röd
Jonstorps IF FK Kenneth Alm 0704195135 Blåvit/Blå/Blå
Klippans Förenade FF Peter Åkesson 043515662 0731487830 vit/grön/vit
Kvidinge IF Malin Stenfell 0768549629 blå/vit/blå
Munka Ljungby IF 2 Johan Johnsson 043118592 0720079899 Röd/Blå/Röd
Perstorp Bälinge IK blå Daniel Segerpalm marin-blå/marin-blå/vit
Skäldervikens IF blå Stefan Lindecrantz 0727169399 vit/vit/vit
Åstorps FF 1 Magnus Persson 0768889155 Vit/Blå/Blå
Ängelholms FF röd Fredrik Andersson 0703727782 Gul/Gul/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2014-04-18 11:30 Klippans Förenade FF - Bjäre United Åbyvallen, Klippan
2014-04-19 14:00 Brunnby FF röd - Åstorps FF 1 Brunnbyvallen
2014-04-20 10:00 Ängelholms FF röd - Jonstorps IF FK Ängelholms IP
2014-04-20 11:30 Perstorp Bälinge IK blå - Munka Ljungby IF 2 Uggleplan, Perstorp
2014-04-21 13:00 Kvidinge IF - Skäldervikens IF blå Kvidinge IP
2014-04-24 18:30 Bjäre United - Kvidinge IF Torevi
2014-04-26 12:30 Jonstorps IF FK - Brunnby FF röd Kullaparken
2014-04-27 11:00 Munka Ljungby IF 2 - Ängelholms FF röd Munka IP
2014-04-27 11:00 Skäldervikens IF blå - Perstorp Bälinge IK blå Skäldervikens IP
2014-04-27 15:00 Åstorps FF 1 - Klippans Förenade FF Bjärshögs IP
Maj
2014-05-03 10:00 Kvidinge IF - Klippans Förenade FF Kvidinge IP
2014-05-03 11:00 Ängelholms FF röd - Skäldervikens IF blå Ängelholms IP
2014-05-03 11:00 Brunnby FF röd - Munka Ljungby IF 2 Brunnbyvallen
2014-05-04 15:00 Perstorp Bälinge IK blå - Bjäre United Uggleplan, Perstorp
2014-05-07 18:30 Åstorps FF 1 - Jonstorps IF FK Bjärshögs IP
2014-05-10 10:00 Kvidinge IF - Perstorp Bälinge IK blå Kvidinge IP
2014-05-10 12:00 Skäldervikens IF blå - Brunnby FF röd Skäldervikens IP
2014-05-11 11:00 Munka Ljungby IF 2 - Åstorps FF 1 Munka IP
2014-05-11 12:30 Klippans Förenade FF - Jonstorps IF FK Åbyvallen, Klippan
2014-05-11 16:00 Bjäre United - Ängelholms FF röd Torevi
2014-05-14 19:00 Ängelholms FF röd - Kvidinge IF Ängelholms IP
2014-05-16 18:30 Åstorps FF 1 - Skäldervikens IF blå Bjärshögs IP
2014-05-17 11:00 Brunnby FF röd - Bjäre United Brunnbyvallen
2014-05-17 13:30 Jonstorps IF FK - Munka Ljungby IF 2 Kullaparken
2014-05-18 13:00 Perstorp Bälinge IK blå - Klippans Förenade FF Uggleplan, Perstorp
2014-05-24 10:00 Kvidinge IF - Brunnby FF röd Kvidinge IP
2014-05-24 11:00 Skäldervikens IF blå - Jonstorps IF FK Skäldervikens IP
2014-05-25 11:30 Klippans Förenade FF - Munka Ljungby IF 2 Åbyvallen, Klippan
2014-05-25 16:00 Bjäre United - Åstorps FF 1 Torevi
2014-05-25 16:00 Perstorp Bälinge IK blå - Ängelholms FF röd Uggleplan, Perstorp
Juni
2014-06-04 18:30 Åstorps FF 1 - Kvidinge IF Bjärshögs IP
2014-06-07 10:30 Ängelholms FF röd - Klippans Förenade FF Ängelholms IP
2014-06-07 11:00 Brunnby FF röd - Perstorp Bälinge IK blå Brunnbyvallen
2014-06-07 13:30 Jonstorps IF FK - Bjäre United Kullaparken
2014-06-08 11:00 Munka Ljungby IF 2 - Skäldervikens IF blå Munka IP
2014-06-11 18:30 Perstorp Bälinge IK blå - Åstorps FF 1 Uggleplan, Perstorp
2014-06-14 10:00 Kvidinge IF - Jonstorps IF FK Kvidinge IP
2014-06-14 10:15 Klippans Förenade FF - Skäldervikens IF blå Åbyvallen, Klippan
2014-06-15 16:00 Bjäre United - Munka Ljungby IF 2 Torevi
2014-06-15 17:00 Ängelholms FF röd - Brunnby FF röd Ängelholms IP
2014-06-17 18:00 Brunnby FF röd - Klippans Förenade FF Brunnbyvallen
2014-06-18 18:30 Åstorps FF 1 - Ängelholms FF röd Bjärshögs IP
2014-06-19 18:00 Skäldervikens IF blå - Bjäre United Skäldervikens IP
2014-06-22 10:00 Jonstorps IF FK - Perstorp Bälinge IK blå Kullaparken
2014-06-22 13:00 Munka Ljungby IF 2 - Kvidinge IF Munka IP