Spelprogram - P12 Nordvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjäre United Joakim Kant 0733847415 grön/vit/vit
Ekets GoIF röd Joakim Carlsson 043554302 0705704739 vit/röd/röd
Fortuna FF svart Gary Michael Butt 0768901241 röd, svart, svart
HF Olympia Bilal Assaf vit/röd/röd
Hittarps IK svart Björn Lilius 0761422485 vit/svart/vit
Hyllinge GIF Matthias Gustafsson 042159679 0705767686 rödsvart/svart/röd
Klippans Förenade FF Peter Åkesson 043515662 0731487830 vit/grön/vit
Skäldervikens IF blå Stefan Lindecrantz 0727169399 vit/vit/vit
Åstorps FF 1 Magnus Persson 0768889155 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2014-08-24 11:00 HF Olympia - Åstorps FF 1 Filborna IP
2014-08-24 11:00 Hittarps IK svart - Klippans Förenade FF Laröds IP
2014-08-24 11:00 Fortuna FF svart - Skäldervikens IF blå Rydebäcks IP
2014-08-24 16:00 Bjäre United - Ekets GoIF röd Västra Karups IP
2014-08-29 18:15 Åstorps FF 1 - Hittarps IK svart Bjärshögs IP
2014-08-30 10:00 Klippans Förenade FF - Bjäre United Åbyvallen, Klippan
2014-08-31 11:00 Skäldervikens IF blå - Hyllinge GIF Skäldervikens IP
2014-08-31 17:00 Ekets GoIF röd - Fortuna FF svart Ryavallen
September
2014-09-06 10:00 Ekets GoIF röd - Klippans Förenade FF Ryavallen
2014-09-06 11:00 Hyllinge GIF - Fortuna FF svart Hyllinge IP
2014-09-06 11:00 HF Olympia - Skäldervikens IF blå Filborna IP
2014-09-07 16:00 Bjäre United - Åstorps FF 1 Västra Karups IP
2014-09-13 11:00 Hyllinge GIF - HF Olympia Hyllinge IP
2014-09-14 10:00 Fortuna FF svart - Klippans Förenade FF Örbyvallen
2014-09-14 11:00 Skäldervikens IF blå - Hittarps IK svart Skäldervikens IP
2014-09-14 15:00 Åstorps FF 1 - Ekets GoIF röd Bjärshögs IP
2014-09-20 10:00 Ekets GoIF röd - Hittarps IK svart Ryavallen
2014-09-20 11:00 Klippans Förenade FF - Åstorps FF 1 Åbyvallen, Klippan
2014-09-21 HF Olympia - Fortuna FF svart Olympiafältet
2014-09-21 12:00 Hittarps IK svart - Hyllinge GIF Laröds IP
2014-09-21 16:00 Bjäre United - Skäldervikens IF blå Västra Karups IP
2014-09-28 11:00 Skäldervikens IF blå - Ekets GoIF röd Skäldervikens IP
2014-09-28 11:00 HF Olympia - Hittarps IK svart Filborna IP
2014-09-28 13:00 Fortuna FF svart - Åstorps FF 1 Rydebäcks IP
2014-09-28 15:00 Hyllinge GIF - Bjäre United Hyllinge IP
Oktober
2014-10-04 10:00 Ekets GoIF röd - Hyllinge GIF Ryavallen
2014-10-05 11:00 Klippans Förenade FF - Skäldervikens IF blå Åbyvallen, Klippan
2014-10-05 12:00 Hittarps IK svart - Fortuna FF svart Laröds IP
2014-10-06 18:00 Skäldervikens IF blå - Åstorps FF 1 Skäldervikens IP
2014-10-11 11:00 Hyllinge GIF - Klippans Förenade FF Hyllinge IP
2014-10-11 12:00 HF Olympia - Ekets GoIF röd Filborna IP
2014-10-12 15:00 Bjäre United - HF Olympia Västra Karups IP
2014-10-15 19:00 Hittarps IK svart - Bjäre United Laröds IP
2014-10-19 14:00 Klippans Förenade FF - HF Olympia Åbyvallen, Klippan
2014-10-19 15:00 Åstorps FF 1 - Hyllinge GIF Bjärshögs IP
2014-10-19 16:00 Bjäre United - Fortuna FF svart Västra Karups IP